Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Hu
7
Bo
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Jablonec nad Jizerou 142 16,22SM
17,78
NP
16,88
18,10
17,96
17,57
17,20
16,99
16,65
17,06
16,95
16,22
2. Jinolice Renmotor 137 16,23JC
16,26
16,93
16,93
16,68
16,94
19,14
16,83
16,70
19,44
NP
17,28
16,23
3. Chrášťany 124 16,66LT---
17,13
17,59
17,23
16,94
17,42
17,04
16,83
16,67
16,66
4. Pšánky 109 16,92HK
31,32
NP
16,95
16,92
22,83
17,49
17,02
17,08
17,41
18,63
17,89
17,17
5. Dneboh 99 17,07MB
18,54
17,66
18,37
17,73
17,74
NP
18,85
17,60
34,79
18,85
17,07
17,19
6. Zlatá Olešnice 81 17,06JN
NP
17,91
NP
17,90
19,99
19,77
17,06
17,30
17,55
19,28
17,39
NP
7. Podůlší Béčko 79 17,46JC
18,77
20,52
17,98
18,26
20,20
18,55
17,46
32,72
18,64
18,00
18,88
18,27
8. Obrubce 77 17,20MB
NP
22,98
17,82
20,03
17,90
NP
17,20
19,00
17,31
19,21
18,64
17,40
-. Kosmonosy 77 17,24MB
25,88
NP
17,24
17,91
17,60
20,61
17,49
17,53
18,95
18,21
NP
17,25
10. Dobšín Kamenice 72 17,32MB-
17,96
17,67
17,32
24,41
17,74
36,91
18,53
18,34
19,52
17,65
33,90
11. Veselá 61 17,86MB
19,43
19,46
18,40
17,86
24,06
NP
18,22
NP
18,12
18,15
19,44
18,23
12. Jirkov 52 17,91JN
18,56
NP
18,51
NP
25,71
18,94
18,86
21,34
17,95
18,40
17,91
19,23
13. Košťálov 50 18,21SM
18,83
19,14
19,37
NP
28,22
18,72
19,25
NP
19,54
18,21
18,78
19,16
14. Jílové u Držkova 41 17,88JN
19,02
19,46
19,06
NP
18,25
NP
17,88
NP
NP
20,92
22,52
18,91
15. Malá Skála 38 18,08JN
19,76
18,47
NP
19,26
35,37
19,04
18,08
24,26
20,70
NP
18,29
NP
16. Tatobity 37 17,71SM-----
17,71
NP
18,51
17,91
NP
18,61
19,27
17. Sychrov 36 17,79MB
22,12
27,68
17,79
21,31
21,88
19,28
NP
NP
18,92
19,81
19,09
18,12
18. Krásná Ves 31 18,32MB
19,04
NP
NP
21,41
19,84
18,32
25,50
19,22
-
22,19
18,95
19,67
19. Benešov u Semil 26 18,31SM--
NP
24,14
18,31
18,45
18,80
19,89
20,24
19,65
NP
NP
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,20PB--
17,20
-
20,12
-------
21. Mříčná 15 19,28SM
19,39
31,71
NP
NP
NP
21,09
-
NP
-
19,28
24,40
NP
22. Jimlín 8 17,61LN-----------
17,61
-. Karlinky 8 19,16LI
21,91
--
19,16
--------
24. Myštěves 7 19,77HK
19,77
--
22,41
21,19
-------
25. Jirkov B 6 18,93JN------
19,80
18,93
20,43
---
26. Příchovice 5 22,28JN-
23,87
------
22,28
---
27. Loukov 4 19,22MB-------
19,22
--
20,99
19,66
-. Velké Hamry 4 19,97JN
26,53
34,21
19,97
NP
--
21,42
19,99
---
30,51
29. Jeřmanice 1 21,37LI---
21,37
27,33
--
38,59
----
30. Roprachtice 0 20,29SM-----------
20,29
-. Kosmonosy B 0 22,49MB--
22,49
---------
-. Raspenava 0 22,96LI---------
22,96
--
-. Pěnčín 0 24,18JN--------
24,18
---
-. Břehy 0 NPMB---------
NP
--
-. Oponešice 0 NPTR
NP
-----------
-. Bašnice 0 NPJC-----------
NP
-. Velký Třebešov 0 NPNA---------
NP
--
-. Dobšín 0 NPMB
NP
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Hu
7
Bo
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Benešov u Semil 105 16,90SM
17,20
19,72
17,07
17,18
17,67
16,98
17,38
16,99
17,09
16,90
17,31
17,01
2. Libuň 69 16,96JC
25,31
18,67
30,24
18,94
17,89
18,11
17,28
17,43
17,35
17,76
17,63
16,96
3. Košťálov 67 16,28SM
19,87
18,18
18,20
17,25
19,74
17,36
29,02
17,34
17,80
NP
16,46
16,28
4. Borovice 65 16,96MB
17,64
NP
17,60
18,97
18,60
17,16
17,61
16,96
17,75
NP
28,50
17,00
5. Krásná Ves 59 17,07MB
26,99
22,30
25,97
18,32
17,66
17,32
17,14
17,07
17,94
17,84
31,61
17,94
6. Malá Skála Béčko 53 17,28JN
18,26
18,54
19,92
18,75
18,63
20,49
17,91
18,23
17,72
18,36
20,09
17,28
7. Jablonec nad Jizerou 43 17,00SM
21,62
17,80
18,30
20,49
-
NP
18,25
17,56
17,00
21,30
17,75
NP
8. Obrubce 37 17,23MB
20,89
21,25
18,33
17,88
31,49
23,34
18,08
19,99
18,62
NP
18,15
17,23
9. Bratříkov 33 17,61JN
20,38
24,29
17,92
18,38
22,60
17,61
37,60
18,89
25,35
NP
17,87
18,13
10. Myštěves 21 17,26HK
17,68
---
18,27
--
17,26
-
NP
--
11. Sychrov 18 17,91MB
22,81
30,33
22,17
18,42
20,83
18,45
29,94
32,84
49,55
35,42
20,74
17,91
12. Chrášťany 16 16,69LT
17,96
--
NP
-----
16,69
--
-. Huť 16 18,64JN
18,99
30,73
40,18
19,07
25,04
-
19,17
-
NP
18,64
19,54
19,04
14. Touchovice 11 17,77LN
17,77
---
21,82
----
18,86
--
-. Jeřmanice 11 18,65LI
19,45
24,43
19,69
18,97
26,30
18,65
NP
19,50
----
16. Letohrad Orlice 10 17,38UO-
17,38
----------
17. Břehy 9 18,40MB
NP
-
18,40
-
19,53
--
18,87
-
NP
--
18. Vitiněves 7 18,06JC----
18,06
-------
19. Radimovice 4 19,30LI----------
19,30
24,71
-. Loukov 4 22,41MB------
22,46
23,55
-
22,76
25,62
22,41
21. Smržovka 3 22,16JN-
22,16
----------
22. Karlinky 0 21,09LI---
21,09
--------
-. Smidary 0 22,72HK----------
22,72
-
-. Zlatá Olešnice 0 29,57JN-
29,57
----------
-. Příchovice 0 33,46JN-
33,46
----------
-. Libuň B 0 56,62JC----
56,62
-------
-. Šumburk nad Desnou 0 NPJN-
NP
----------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: