Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ko
2
Ra
3

4
Li
5
Sy
6
Ve
7
Hu
8
Dn
9
Ji
10
Bo
11
Ko
12
Be
13
1. Obrubce 134 16,91MB
15
12
10
14
11
13
11
14
11
6
2
0
15
2. Kosmonosy 128 16,56MB
4
15
0
9
5
6
9
15
15
14
15
7
14
3. Jirkov 126 17,25JN
11
8
0
12
12
10
12
12
9
11
8
10
11
4. Tatobity 117 16,84SM
13
14
11
0
7
14
4
10
5
13
13
13
0
-. Pšánky 117 17,06HK
14
10
12
3
13
11
6
11
13
0
0
15
9
6. Dneboh 100 16,35MB
0
11
14
0
15
12
15
7
0
10
0
14
2
7. Malá Skála 93 17,28JN
10
9
1
8
0
8
2
2
7
9
14
11
12
8. Zlatá Olešnice 88 16,57JN
0
13
0
0
9
15
0
3
14
15
10
9
0
9. Jílové u Držkova 75 17,16JN-
2
2
4
14
9
0
13
10
8
0
0
13
10. Sychrov 61 17,65MB
0
3
0
11
0
4
10
0
2
12
11
0
8
-. Dobšín Kamenice 61 17,68MB
8
6
9
6
8
0
3
0
0
5
12
4
0
12. Podůlší Béčko 60 17,41JC
0
4
8
0
6
1
13
5
3
1
3
12
4
13. Olešnice 54 18,05SM
3
0
3
5
0
3
7
8
0
0
9
6
10
14. Velké Hamry 52 17,94JN
9
5
5
1
2
7
1
0
6
7
6
0
3
15. Košťálov 47 18,04SM
0
1
0
7
10
5
0
9
8
0
0
0
7
16. Veselá 39 17,50MB
0
0
7
13
3
-
0
-
4
0
7
5
-
17. Krásná Ves 36 17,22MB
0
0
6
10
1
0
14
-
0
0
5
0
0
18. Bezděkov pod Třemšínem 30 16,51PB--
15
15
---------
19. Břehy 20 18,38MB-----
2
-
1
0
-
4
8
5
20. Dubenec 18 17,65TU--------
12
---
6
-. Mříčná 18 19,00SM---
2
-
0
8
6
1
-
1
-
0
22. Jinolice Renmotor 13 16,79JC
0
-
13
----------
23. Zahorčice 12 17,23ST
12
------------
24. Karlinky 10 20,55LI
6
-
0
--
0
-
4
-----
25. Hradčany 8 19,17LI--
4
-
4
--------
-. Lučany nad Nisou 8 20,42JN-------
0
-
4
-
3
1
27. Bechov 7 19,42MB
7
------------
28. Benešov u Semil 5 24,03SM---
0
0
-
5
------
29. Jirkov B 2 21,39JN---------
2
--
0
30. Příchovice 0 20,99JN---------
0
--
0
-. Roprachtice 0 22,40SM------------
0
-. Žehrov 0 26,83MB--------
0
----
-. Myštěves 0 NPHK
0
------------
-. Těpeře 0 NPJN-----------
0
0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ko
2
Ra
3

4
Li
5
Sy
6
Ve
7
Hu
8
Dn
9
Ji
10
Bo
11
Ko
12
Be
13
1. Košťálov 103 16,02SM
10
10
10
10
10
10
-
6
9
2
10
6
10
2. Katusice 96 16,77MB
4
9
0
9
5
6
10
9
10
9
6
10
9
3. Libuň 89 16,88JC
9
4
7
1
8
7
9
10
8
7
9
3
7
4. Malá Skála Béčko 73 17,19JN
7
1
5
6
9
9
5
8
7
4
4
4
4
5. Jeřmanice 68 17,53LI
8
7
6
2
6
3
8
1
0
10
5
7
5
6. Sychrov A 66 17,36MB
6
8
9
7
1
8
7
4
1
-
7
8
0
7. Bratříkov 63 18,22JN
5
5
8
8
7
4
4
2
5
8
0
5
2
8. Benešov u Semil 56 17,28SM
3
6
2
5
3
5
6
7
2
0
8
9
0
9. Kosmonosy 27 18,68MB-
2
4
0
-
1
3
3
6
5
-
0
3
-. Sychrov B 27 19,34MB
2
3
3
4
2
0
0
0
3
6
2
2
0
11. Veselá 10 17,63SM----
4
-------
6
12. Dlouhá Ves 8 17,15RK------------
8
13. Borovice 7 19,91MB--------
4
-
3
--
14. Mříčná 6 21,18SM---
3
-
2
----
1
-
0
15. Huť 5 18,77JN-------
5
-----
16. Zlatá Olešnice 4 19,66JN------
0
--
3
--
1
17. Ploukonice 1 21,32SM--
0
--------
1
-
-. Sychrov 1 24,32MB---------
1
---
19. Haratice 0 31,47JN------
0
------


Celkem se účastnilo:  53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: