Rok:

Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Du
1

2
Ko
3
Ji
4
Dn
5
Ra
6
Ma
7
Ko
8
Be
9

10
1. Nevcehle 15 16,71JI
15
---------
2. Renmotor Jinolice 14 17,34JC
14
---------
3. Obrubce 13 17,44MB
13
---------
4. Dneboh 12 17,74MB
12
---------
5. Pšánky 11 18,04HK
11
---------
6. Čeperka 10 18,59PA
10
---------
7. Tatobity 9 18,61SM
9
---------
8. Letohrad - Kunčice D 8 18,64UO
8
---------
-. Olešnice 8 18,64SM
8
---------
10. Sloup 6 19,67PZ
6
---------
11. Dobšín Kamenice 5 20,45MB
5
---------
12. Žehrov 4 22,85MB
4
---------
13. Pátek 3 22,90NB
3
---------
14. Krásná Ves 2 26,48MB
2
---------
15. Košťálov 1 31,01SM
1
---------
16. Dubenec Rübeland/Harz 0 43,23TU
0
---------
-. Havlovice 0 NPTU
0
---------
-. Bašnice 0 NPJC
0
---------
-. Myštěves 0 NPHK
0
---------
-. Dubenec 0 NPTU
0
---------
-. Brada Rybníček 0 NPJC
0
---------
-. Zlatá Olešnice 0 NPJN
0
---------
-. Frýdštejn 0 NPJN
0
---------
-. Břehy 0 NPMB
0
---------
-. Dolní Miletín 0 NPCB
0
---------
-. Sychrov 0 NPMB
0
---------
-. Karlinky 0 NPLI
0
---------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Du
1

2
Ko
3
Ji
4
Dn
5
Ra
6
Ma
7
Ko
8
Be
9

10
1. Renmotor Jinolice 10 16,72JC
10
---------
2. Letohrad - Orlice 9 17,07UO
9
---------
3. Sloup 8 17,57PZ
8
---------
4. Veselá 7 18,00SM
7
---------
5. Jeřmanice 6 18,20LI
6
---------
6. Košťálov 5 18,29SM
5
---------
7. Bratříkov 4 18,37JN
4
---------
8. Hrobice Explosia 3 18,43PA
3
---------
9. Sychrov 2 18,56MB
2
---------
10. Ploukonice 1 19,00SM
1
---------
11. Dlouhá Ves 0 19,16RK
0
---------
-. Katusice 0 19,44MB
0
---------
-. Břehy 0 19,46MB
0
---------
-. Pěnčín 0 19,82JN
0
---------
-. Krásná Ves 0 20,29MB
0
---------
-. Malá Skála Béčko 0 20,71JN
0
---------
-. Čeperka 0 21,28PA
0
---------
-. Bechov 0 21,68MB
0
---------
-. Myštěves 0 23,50HK
0
---------
-. Sychrov OLE 0 24,26MB
0
---------
-. Kosmonosy 0 31,93MB
0
---------
-. Mříčná 0 42,51SM
0
---------
-. Jeřice 0 NPJC
0
---------


Celkem se účastnilo:  50 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: