Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/05/10 2019/05/25 Kšely, 3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
2 2019/04/03 2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce TR -
3 2019/05/20 2019/05/24 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče MB BP
4 2019/05/09 2019/05/24 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka PA LPO
5 2019/05/11 2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
6 2019/05/11 2019/05/24 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN ZNL
7 2019/05/12 2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí UO VCU
8 2019/05/05 2019/05/19 Petrovice, III. kolo DO CHL
9 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
10 2019/05/12 2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
11 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
12 2019/05/20 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
13 2019/05/19 2019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty PV VCPV
14 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
15 2019/04/15 2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty KM -
16 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
17 2019/05/11 2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR JOL
18 2019/05/15 2019/05/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
19 2019/05/09 2019/05/25 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy PA LPO
20 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
21 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
22 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
23 2019/05/14 2019/05/25 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
24 2019/05/14 2019/05/25 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
25 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
26 2019/04/27 2019/05/25 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
27 2019/05/01 2019/05/24 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch OP -
28 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
29 2019/05/13 2019/05/30 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO CHL
30 2019/05/17 2019/05/31 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA LPO
31 2019/05/18 2019/05/31 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN ZNL
32 2019/05/19 2019/05/31 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
33 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
34 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
35 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT JČHL
36 2019/05/05 2019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
37 2019/05/12 2019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
38 2019/05/18 2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
39 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
40 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
41 2019/05/17 2019/05/31 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B VS -
42 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
43 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
44 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
45 2019/05/14 2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice NJ -
46 2019/05/19 2019/06/01 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
47 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
48 2019/05/22 2019/05/22 Bystřec, Bystřec UO VCU
49 2019/05/12 2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
50 2019/05/20 2019/06/01 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
51 2019/05/23 2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B ZL -
52 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
53 2019/05/17 2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
54 2019/05/20 2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů VS -
55 2019/05/03 2019/06/05 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
56 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
57 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
58 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
59 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
60 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
61 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
62 2019/05/19 2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
63 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
64 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
65 2019/05/26 2019/06/07 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
66 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
67 2019/05/26 2019/06/07 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov PT PBHL
68 2019/05/27 2019/06/07 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B OP -
69 2019/06/03 2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
70 2019/05/09 2019/06/07 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
71 2019/05/12 2019/06/07 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
72 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
73 2019/05/19 2019/06/06 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
74 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
75 2019/05/19 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
76 2019/05/25 2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
77 2019/05/26 2019/06/08 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
78 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
79 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
80 2019/06/03 2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
81 2019/05/31 2019/06/08 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
82 2019/05/19 2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
83 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
84 2019/05/25 2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B) OP -
85 2019/06/07 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
86 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
87 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
88 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
89 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
90 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
91 2019/06/01 2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
92 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
93 2019/05/03 2019/06/14 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
94 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
95 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
96 2019/06/10 2019/06/15 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
97 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
98 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
99 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
100 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
101 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
102 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
103 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
104 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
105 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
106 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
107 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
108 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
109 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
110 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
111 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
112 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
113 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
114 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
115 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
116 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
117 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
118 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
119 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
120 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
121 2019/06/09 2019/06/27 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
122 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
123 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
124 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
125 2019/06/09 2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
126 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
127 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
128 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
129 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
130 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
131 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
132 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
133 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
134 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
135 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
136 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
137 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
138 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
139 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
140 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
141 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
142 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
143 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
144 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
145 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
146 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
147 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
148 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
149 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
150 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
151 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
152 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
153 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
154 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
155 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
156 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
157 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
158 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
159 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
160 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
161 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
162 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
163 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
164 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
165 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
166 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
167 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
168 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
169 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
170 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
171 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
172 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
173 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
174 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
175 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
176 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
177 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
178 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
179 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
180 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
181 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
182 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
183 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
184 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
185 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
186 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
187 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
188 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
189 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
190 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
191 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
192 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
193 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
194 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
195 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
196 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
197 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
198 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
199 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
200 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
201 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
202 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
203 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
204 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
205 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
206 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
207 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
208 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
209 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
210 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
211 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
212 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
213 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
214 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
215 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
216 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
217 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
218 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
219 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
220 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
221 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
222 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
223 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
224 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
225 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
226 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
227 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
228 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
229 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
230 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
231 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
232 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
233 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
234 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
235 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
236 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
237 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
238 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
239 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
240 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
241 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
242 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
243 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
244 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
245 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
246 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
247 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
248 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
249 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
250 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
251 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
252 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
253 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
254 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
255 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
256 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
257 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
258 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
259 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
260 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
261 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
262 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
263 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
264 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
265 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
266 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
267 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
268 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
269 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
270 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
271 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
272 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
273 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
274 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
275 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
276 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
277 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
278 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
279 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
280 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
281 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
282 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
283 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
284 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
285 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
286 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
287 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
288 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
289 2019/06/01 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
290 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
291 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
292 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
293 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
294 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
295 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
296 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
297 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
298 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
299 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
300 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
301 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
302 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
303 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
304 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
305 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
306 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
307 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
308 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
309 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1JeřmanicePS-12Dolní Sytová182019-05-23 01:36:57
2JeřmaniceMuži Dolní Sytová202019-05-23 01:36:45
3JeřmanicePS-12Záskalí172019-05-23 00:26:31
4JeřmaniceMuži Záskalí152019-05-23 00:25:17
51. kolo MSP (2B)nerozlišeno Jasenice402019-05-23 00:02:51
6JeřmanicePS-12Chyjice112019-05-22 23:47:38
7JeřmaniceMuži Pěnčín22019-05-22 23:47:20
8JeřmaniceMuži Chyjice142019-05-22 23:46:53
9VýčapyŽeny Petrůvky32019-05-22 22:43:08
10MyslibořiceŽeny Petrůvky142019-05-22 22:42:08
11NetínŽeny Pavlov22019-05-22 22:35:55
12RadíkovŽeny Střítež nad Ludinou102019-05-22 22:35:42
13Hostěrádky-RešovŽeny Křenovice82019-05-22 22:22:27
14Stará Ves (2B)nerozlišeno Zátor132019-05-22 21:41:46
15Stará Ves (2B)nerozlišeno Široký Brod122019-05-22 21:40:08
16Stará Ves (2B)nerozlišeno Široký Brod22019-05-22 21:39:53
17Stará Ves (2B)nerozlišeno Dolní Studénky112019-05-22 21:34:37
18Stará Ves (2B)nerozlišeno Dolní Studénky72019-05-22 21:33:09
19JeřmanicePS-12Příšovice162019-05-22 21:21:09
20ZáchlumíMuži Dolní Dobrouč292019-05-22 21:08:04
21Milotice nad Opavou (2B)nerozlišeno Janovice242019-05-22 21:07:54
22Stará Ves (2B)nerozlišeno Janovice62019-05-22 21:03:03
23Stará Ves (2B)nerozlišeno Břidličná32019-05-22 21:02:42
24Květinov - nočníMuži Srch172019-05-22 20:47:46
25JeřmanicePS-12Příchovice72019-05-22 20:34:54
26JeřmanicePS-12Smržovka92019-05-22 20:28:59
27JeřmaniceMuži Křížkový Újezdec112019-05-22 20:23:05
28JeřmanicePS-12Křížkový Újezdec152019-05-22 20:21:46
29JeřmanicePS-12Bystřice142019-05-22 20:12:35
30JeřmaniceMuži Bystřice192019-05-22 20:12:19
31JeřmaniceMuži Příchovice82019-05-22 20:07:43
32Bolelouc, Výletiště u splavunerozlišeno Nenakonice242019-05-22 20:06:26
33JeřmanicePS-12Odolenovice122019-05-22 20:03:52
34JeřmaniceŽeny Karlinky42019-05-22 20:03:51
35JeřmaniceMuži Hradčany172019-05-22 20:03:37
36JeřmanicePS-12Hradčany62019-05-22 20:03:15
37JeřmaniceMuži Bílý Potok132019-05-22 20:01:46
38JeřmaniceŽeny Zlatá Olešnice72019-05-22 20:01:44
39JeřmaniceMuži Odolenovice182019-05-22 20:01:36
40JeřmanicePS-12Smržovka102019-05-22 20:01:23
41JeřmanicePS-12Těpeře132019-05-22 20:00:53
42JeřmaniceŽeny Dalešice122019-05-22 20:00:42
43JeřmaniceMuži Alšovice162019-05-22 20:00:32
44JeřmaniceŽeny Ďáblice62019-05-22 20:00:21
45JeřmaniceMuži Velké Hamry122019-05-22 20:00:20
46JeřmanicePS-12Dalešice42019-05-22 20:00:19
47JeřmaniceMuži Těpeře92019-05-22 20:00:16
48JeřmanicePS-12Škodějov12019-05-22 20:00:13
49JeřmaniceMuži Škodějov32019-05-22 20:00:08
50JeřmaniceMuži Ďáblice102019-05-22 20:00:08
51JeřmaniceMuži Frýdštejn52019-05-22 20:00:07
52JeřmaniceMuži Ďáblice62019-05-22 20:00:06
53Bechov, hasičské hřištěMuži Chotětov82019-05-22 19:55:15
54BudilovMuži Robčice272019-05-22 19:39:42
55BudilovMuži Robčice462019-05-22 19:38:32
56SenetářovMuži Niva322019-05-22 19:36:48
57Chlum u TřeboněMuži Halámky72019-05-22 19:29:27
58Hostěrádky-RešovŽeny Dětkovice72019-05-22 19:28:26
59Stará Ves (2B)nerozlišeno Lipová-lázně92019-05-22 18:33:24
60Ostrov u MacochyMuži Míchov172019-05-22 18:30:50
61SenetářovMuži Stražisko312019-05-22 18:23:01
62Stará Ves (2B)nerozlišeno Velké Kunětice102019-05-22 18:01:07
63Stará Ves (2B)nerozlišeno Velké Kunětice52019-05-22 18:00:50
64Stará Ves (2B)nerozlišeno Vrbno pod Pradědem82019-05-22 18:00:19
65Stará Ves (2B)nerozlišeno Vrbno pod Pradědem42019-05-22 18:00:09
66MyslibořiceŽeny Bačice52019-05-22 17:52:09
67SenetářovMuži Hartmanice302019-05-22 17:41:03
68BudilovŽeny Poděvousy402019-05-22 17:16:06
69RadíkovMuži Brusné222019-05-22 16:50:04
70Velké Karlovicenerozlišeno Brusné162019-05-22 16:47:17
711. kolo MSP (2B)nerozlišeno Slatina392019-05-22 16:13:40
72Dolní NěmčiceMuži Počátky222019-05-22 16:10:46
73HeřmanečMuži Počátky192019-05-22 16:07:06
74TučapyMuži Hlinsko312019-05-22 15:11:20
75Hostěrádky-RešovMuži Žatčany192019-05-22 13:53:35
76Třebelovicenerozlišeno Petrovice262019-05-22 13:18:15
77LibuňŽeny Libuň202019-05-22 12:39:45
78HeřmanečMuži Kamenice nad Lipou182019-05-22 12:02:46
79MříčnáMuži Mříčná162019-05-22 11:58:51
80Stražisko - koupalištěMuži Lipová302019-05-22 11:44:54
81Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Chvalovice132019-05-22 08:35:15
82MyslibořiceMuži Mladoňovice342019-05-22 08:18:54
83HeřmanečŽeny Nová Včelnice102019-05-22 07:22:04
84Ostrov u MacochyŽeny Kotvrdovice142019-05-22 07:11:56
85LibuňŽeny Bratříkov12019-05-22 05:46:28
86MříčnáŽeny Bratříkov102019-05-22 05:44:45
87BudilovMuži Zahořany182019-05-22 05:09:46
88BudilovŽeny Zahořany72019-05-22 05:09:27
89hřiště Leskovecnerozlišeno Trnava162019-05-22 00:55:33
90Panské Dubenkynerozlišeno Zahrádky152019-05-21 22:58:10
91Louka u Jemnicenerozlišeno Ptáčov22019-05-21 22:27:34
92VýčapyŽeny Jakubov u Moravských Budějovic52019-05-21 21:41:27
93VýčapyŽeny Myslibořice42019-05-21 21:25:58
94VýčapyMuži Myslibořice42019-05-21 21:25:05
95BudilovMuži Hrabice72019-05-21 21:24:30
96Květinov - nočníŽeny Herálec62019-05-21 21:21:06
97SenetářovMuži >35 let Sychotín42019-05-21 20:49:08
98Ostrov u MacochyMuži Sychotín252019-05-21 20:46:54
99Ostrov u MacochyMuži Sychotín192019-05-21 20:46:18
100SenetářovŽeny Hodějice142019-05-21 20:41:23
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání