Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 16. 11. 2021 2021/12/04 Cvičiště Kojatín, ZRUŠENO-X.ročník O VÁNOČNÍHO KAPRA-ZRUŠENO TR -
2 24. 10. 2021 2021/12/15 Budíkovice, Vánoční pohár SDH Budíkovice TR -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Budíkovicenerozlišeno Krahulov72021-12-07 15:15:03
2Budíkovicenerozlišeno Krahulov32021-12-07 15:14:35
3Cvičiště Kojatínnerozlišeno Krahulov12021-12-02 21:25:04
4Cvičiště Kojatínnerozlišeno Vladislav32021-12-02 09:59:10
5Budíkovicenerozlišeno Vladislav42021-11-23 20:21:02
6ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Oldřichovice682021-11-22 23:51:04
7Cvičiště Kojatínnerozlišeno Panská Lhota72021-11-22 15:29:20
8Cvičiště Kojatínnerozlišeno Panská Lhota42021-11-22 15:28:32
9ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Radslavice52021-11-21 17:09:22
10Cvičiště Kojatínnerozlišeno Čechtín62021-11-21 15:15:02
11Cvičiště Kojatínnerozlišeno Římov22021-11-16 18:57:36
12Cvičiště Kojatínnerozlišeno Vladislav52021-11-16 12:37:15
13ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Dolní Životice702021-11-16 11:49:25
14ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Dolní Životice672021-11-16 11:48:30
15Budíkovicenerozlišeno Svatoslav162021-11-16 09:23:36
16Budíkovicenerozlišeno Čechtín22021-11-14 21:18:22
17ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Žeranovice662021-11-14 12:23:33
18ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Vrbice652021-11-13 10:35:43
19ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Ostrov u Macochy642021-11-12 10:53:57
20ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Římov632021-11-12 02:18:28
21Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Loučka442021-11-11 11:27:01
22ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Kotvrdovice622021-11-10 10:58:25
23Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Bechov462021-11-10 09:09:10
24Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Kostníky112021-11-10 06:15:01
25Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Tečovice222021-11-10 06:13:43
26Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Velký Ořechov202021-11-09 20:34:38
27Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Hoštice152021-11-09 20:29:13
28ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Studnice612021-11-09 10:52:35
29ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Cerekvice nad Loučnou602021-11-09 10:17:49
30Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Rohovka592021-11-09 08:34:21
31Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Žitná782021-11-08 18:58:52
32Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Oltyně772021-11-08 18:37:54
33Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Žeranovice542021-11-08 14:37:44
34Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Přísečná22021-11-08 07:41:38
35Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Martinice532021-11-07 19:33:09
36Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Zdislavice352021-11-07 10:55:09
37Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Ratiboř112021-11-06 07:57:41
38Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Šarovy522021-11-05 14:05:51
39Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Starý Jičín512021-11-04 21:20:39
40Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Březovice32021-11-04 21:04:41
41Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lhota422021-11-04 16:55:59
42Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lhota552021-11-04 09:42:43
43Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lhota502021-11-04 09:42:12
44Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Mělník132021-11-03 14:43:59
45Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Kostníky12021-11-03 09:37:12
46Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Velká (Hranice III)372021-11-03 01:33:40
47Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Rosice762021-11-02 15:15:27
48Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Jezeřany-Maršovice462021-11-02 13:56:40
49Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Letničie322021-11-02 13:19:08
50Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Hradčovice22021-11-02 12:10:53
51Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Zahnašovice142021-11-02 08:46:54
52Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Mladcová72021-11-02 08:45:45
53Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Kostelany432021-11-01 22:41:37
54Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Jeřmanice92021-11-01 21:22:50
55Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Tečovice452021-11-01 19:31:09
56Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Tečovice412021-11-01 19:29:12
57Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Tečovice342021-11-01 19:23:39
58Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Horosedly752021-11-01 19:21:02
59Černovírnerozlišeno Komárov32021-11-01 18:32:03
60Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Pěnčín102021-11-01 16:52:59
61Celkové vyhlášení Bratříkovnerozlišeno Pěnčín42021-11-01 16:52:38
62Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Zahnašovice402021-11-01 15:20:48
63Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Trnava392021-11-01 15:13:04
64Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Louky382021-11-01 12:53:31
65Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Valašská Polanka362021-11-01 12:16:42
66Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Velký Ořechov352021-11-01 12:00:42
67Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Morkovice332021-11-01 10:52:54
68Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Morkovice292021-11-01 10:18:50
69Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Pustiměř312021-11-01 10:14:22
70Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Pustiměř282021-11-01 10:14:09
71Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Svatobořice272021-11-01 10:11:08
72Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Hrubá Vrbka232021-11-01 09:59:26
73Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Topolany262021-11-01 09:32:34
74Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Topolany192021-11-01 09:32:17
75Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Všemina242021-11-01 09:03:38
76Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Všemina212021-11-01 09:00:39
77Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Náměšť na Hané172021-11-01 08:56:14
78Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Oldřichovice182021-11-01 08:45:45
79Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Popov162021-11-01 08:33:30
80Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lipová302021-11-01 08:04:28
81Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Bystřička132021-11-01 08:04:10
82Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lipová252021-11-01 08:04:05
83Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Vlachovice122021-11-01 08:01:01
84Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lukov102021-11-01 08:00:56
85Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Vrbětice82021-11-01 08:00:33
86Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Lukov42021-11-01 08:00:32
87Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Bílovice32021-11-01 08:00:19
88Sametový pohár- Pohořelicenerozlišeno Mysločovice62021-11-01 08:00:09
89Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Choustník742021-10-31 11:41:22
90ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Kotvrdovice592021-10-31 09:42:44
91Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Malšice732021-10-30 19:58:31
92Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Stařeč722021-10-27 10:30:29
93Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Třebelovice712021-10-27 07:27:53
94Budíkovicenerozlišeno Budíkovice12021-10-26 19:57:14
95Budíkovicenerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic92021-10-26 16:52:55
96ZRUŠENO Kuřim, parkoviště TOSnerozlišeno Kněžpole582021-10-25 11:34:42
97Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Strmilov682021-10-25 09:23:11
98Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Nová Včelnice522021-10-25 09:16:45
99Český Rudolec ZRUŠENOnerozlišeno Lásenice322021-10-25 08:29:11
100Černovírnerozlišeno Bystřec72021-10-25 07:58:35
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání