Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Body
1. Jablonec nad Jizerou 142 16,22SM
14
0
15
29
2. Renmotor Jinolice 137 16,23JC
15
15
14
44
3. Chrášťany 124 16,66LT---0
4. Pšánky 109 16,92HK
0
0
13
13
5. Dneboh 99 17,07MB
13
14
6
33
6. Zlatá Olešnice 81 17,06JN
0
13
0
13
7. Podůlší Béčko 79 17,46JC
11
7
7
25
8. Obrubce 77 17,20MB
0
6
8
14
-. Kosmonosy 77 17,24MB
1
0
11
12
10. Dobšín Kamenice 72 17,32MB-
12
10
22
11. Veselá 61 17,86MB
6
9
5
20
12. Jirkov 52 17,91JN
12
0
4
16
13. Košťálov 50 18,21SM
10
10
2
22
14. Jílové u Držkova 41 17,88JN
9
9
3
21
15. Malá Skála 38 18,08JN
5
11
0
16
16. Tatobity 37 17,71SM---0
17. Sychrov 36 17,79MB
2
4
9
15
18. Krásná Ves 31 18,32MB
8
0
0
8
19. Benešov u Semil 26 18,31SM--
0
0
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,20PB--
12
12
21. Mříčná 15 19,28SM
7
3
0
10
22. Jimlín 8 17,61LN---0
-. Karlinky 8 19,16LI
3
--3
24. Myštěves 7 19,77HK
4
--4
25. Jirkov B 6 18,93JN---0
26. Příchovice 5 22,28JN-
5
-5
27. Loukov 4 19,22MB---0
-. Velké Hamry 4 19,97JN
0
2
1
3
29. Jeřmanice 1 21,37LI---0
30. Roprachtice 0 20,29SM---0
-. Kosmonosy B 0 22,49MB--
0
0
-. Raspenava 0 22,96LI---0
-. Pěnčín 0 24,18JN---0
-. Oponešice 0 NPTR
0
--0
-. Bašnice 0 NPJC---0
-. Velký Třebešov 0 NPNA---0
-. Dobšín 0 NPMB
0
--0
-. Břehy 0 NPMB---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Body
1. Benešov u Semil 105 16,90SM
10
5
10
25
2. Libuň 69 16,96JC
0
6
0
6
3. Košťálov 67 16,28SM
2
8
7
17
4. Borovice 65 16,96MB
9
0
9
18
5. Krásná Ves 59 17,07MB
0
2
0
2
6. Malá Skála Béčko 53 17,28JN
5
7
2
14
7. Jablonec nad Jizerou 43 17,00SM
0
9
6
15
8. Obrubce 37 17,23MB
0
4
5
9
9. Bratříkov 33 17,61JN
1
1
8
10
10. Myštěves 21 17,26HK
8
--8
11. Sychrov 18 17,91MB
0
0
1
1
12. Chrášťany 16 16,69LT
6
--6
-. Huť 16 18,64JN
4
0
0
4
14. Touchovice 11 17,77LN
7
--7
-. Jeřmanice 11 18,65LI
3
0
3
6
16. Letohrad - Orlice 10 17,38UO-
10
-10
17. Břehy 9 18,40MB
0
-
4
4
18. Vitiněves 7 18,06JC---0
19. Radimovice 4 19,30LI---0
-. Loukov 4 22,41MB---0
21. Smržovka 3 22,16JN-
3
-3
22. Karlinky 0 21,09LI---0
-. Smidary 0 22,72HK---0
-. Zlatá Olešnice 0 29,57JN-
0
-0
-. Příchovice 0 33,46JN-
0
-0
-. Libuň B 0 56,62JC---0
-. Šumburk nad Desnou 0 NPJN-
0
-0


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: