Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ko
2
Ra
3

4
Li
5
Sy
6
Ve
7
Hu
8
Dn
9
Ji
10
Bo
11
Ko
12
Be
13
1. Obrubce 134 16,91MB
17,03
17,36
17,78
16,92
20,32
16,91
17,60
17,56
17,75
18,26
18,87
NP
17,08
2. Kosmonosy 128 16,56MB
30,09
16,87
NP
18,48
22,28
18,56
18,04
16,83
16,56
17,27
16,86
19,05
17,11
3. Jirkov 126 17,25JN
17,57
18,38
26,61
17,66
19,25
17,25
17,59
17,90
18,00
17,91
18,14
17,95
17,78
4. Tatobity 117 16,84SM
17,10
17,24
17,61
NP
21,54
16,84
27,28
18,26
18,67
17,59
17,60
17,31
NP
-. Pšánky 117 17,06HK
17,06
18,08
17,33
22,68
18,43
17,16
20,62
18,00
17,53
NP
43,84
17,21
18,12
6. Dneboh 100 16,35MB
NP
17,91
16,67
NP
17,35
17,02
16,35
18,90
NP
17,93
26,57
17,26
19,62
7. Malá Skála 93 17,28JN
17,72
18,14
25,97
18,59
31,69
17,80
30,30
30,40
18,09
17,96
17,48
17,88
17,28
8. Zlatá Olešnice 88 16,57JN
NP
17,34
NP
NP
20,62
16,57
NP
20,58
17,25
17,13
17,90
18,22
NP
9. Jílové u Držkova 75 17,16JN-
24,50
20,65
19,62
17,87
17,71
NP
17,77
17,91
18,20
NP
NP
17,16
10. Sychrov 61 17,65MB
NP
20,87
NP
18,05
NP
19,02
17,65
32,89
19,39
17,79
17,73
NP
18,19
-. Dobšín Kamenice 61 17,68MB
19,18
18,59
18,30
19,08
21,25
27,64
28,62
34,23
21,40
18,45
17,68
20,68
NP
12. Podůlší Béčko 60 17,41JC
NP
20,86
18,53
NP
22,03
23,24
17,41
20,00
18,94
22,11
18,68
17,58
18,66
13. Olešnice 54 18,05SM
33,24
NP
19,27
19,57
38,18
20,60
19,37
18,88
NP
23,18
18,08
19,47
18,05
14. Velké Hamry 52 17,94JN
17,94
19,27
19,13
28,52
28,53
18,22
34,76
NP
18,23
18,21
18,23
NP
18,97
15. Košťálov 47 18,04SM
NP
30,14
36,83
18,84
20,47
18,74
NP
18,37
18,04
24,50
NP
NP
18,32
16. Veselá 39 17,50MB
23,28
18,41
18,85
17,50
25,41
-
NP
-
18,69
NP
18,17
20,01
-
17. Krásná Ves 36 17,22MB
NP
34,52
18,93
18,19
30,67
34,09
17,22
-
NP
NP
18,24
NP
22,19
18. Bezděkov pod Třemšínem 30 16,51PB--
16,51
16,91
---------
19. Břehy 20 18,38MB-----
20,88
-
32,21
NP
-
18,51
18,38
18,57
20. Dubenec 18 17,65TU--------
17,65
---
18,49
-. Mříčná 18 19,00SM---
27,60
-
NP
19,00
19,82
21,01
-
23,55
-
32,20
22. Jinolice Renmotor 13 16,79JC
NP
-
16,79
----------
23. Zahorčice 12 17,23ST
17,23
------------
24. Karlinky 10 20,55LI
22,06
-
NP
--
NP
-
20,55
-----
25. Hradčany 8 19,17LI--
19,17
-
23,98
--------
-. Lučany nad Nisou 8 20,42JN-------
43,49
-
20,56
-
23,86
20,42
27. Bechov 7 19,42MB
19,42
------------
28. Benešov u Semil 5 24,03SM---
NP
40,60
-
24,03
------
29. Jirkov B 2 21,39JN---------
21,39
--
22,15
30. Příchovice 0 20,99JN---------
20,99
--
NP
-. Roprachtice 0 22,40SM------------
22,40
-. Žehrov 0 26,83MB--------
26,83
----
-. Těpeře 0 NPJN-----------
NP
NP
-. Myštěves 0 NPHK
NP
------------


Celkem se účastnilo:  53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: