Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Markéta Medviďová
Kdy: 11. 05. 2019 14:00
Telefon:  724 185 766
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,86 MB 16,86 16,78
2.  Pšánky 17,02 HK 16,91 17,02
3.  Dubenec 17,04 TU 16,97 17,04
4.  Obrubce 17,45 MB 17,19 17,45
5.  Jirkov 17,75 JN 17,59 17,75
6.  Bezděkov pod Třemšínem 18,58 PB 17,61 18,58
7.  Zlatá Olešnice 18,79 JN 17,24 18,79
8.  Břehy 19,40 MB 19,33 19,40
9.  Velké Hamry 19,88 JN 19,88 18,52
10.  Košťálov 21,81 SM 21,81 18,19
11.  Jílové u Držkova 21,92 JN 21,92 18,39
12.  Renmotor Jinolice 22,35 JC 15,86 22,35
13.  Olešnice 30,12 SM 30,12 28,04
14.  Malá Skála 31,71 JN 31,71 31,69
15.  Sychrov 32,38 MB 32,38 32,10
16.  Dobšín Kamenice 33,58 MB 33,26 33,58
17.  Těpeře 62,38 JN 62,38 59,87
18.  Krásná Ves NP MB NP NP
18.  Frýdštejn NP JN NP NP
18.  Dneboh NP MB 21,17 NP
18.  Veselá NP MB NP NP
18.  Tatobity NP SM 16,45 NP
18.  Lučany nad Nisou NP JN NP NP
18.  Chyjice NP JC 17,71 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 17,20 MB 17,11 17,20
2.  Košťálov 17,55 SM 17,09 17,55
3.  Jeřmanice 18,14 LI 18,14 18,08
4.  Kosmonosy 18,19 MB 18,17 18,19
5.  Sychrov A 18,27 MB 18,27 18,17
6.  Sychrov B 19,25 MB 19,25 18,75
7.  Dlouhá Ves 22,39 RK 22,39 18,94
8.  Malá Skála Béčko 23,80 JN 23,80 20,04
9.  Bratříkov NP JN NP 20,03


Velké Hamry

Název soutěže a popis: Hamrovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Kdy: 12. 05. 2019 14:00
Telefon:  604 721 226
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,82 MB 16,68 16,82
2.  Dubenec 17,12 TU 17,12 17,06
3.  Obrubce 17,85 MB 17,01 17,85
4.  Frýdštejn 18,45 JN 17,71 18,45
5.  Veselá 18,57 MB 18,57 18,55
6.  Dneboh 19,10 MB 18,89 1,91
7.  Tatobity 19,19 SM 18,28 19,19
8.  Jílové u Držkova 19,26 JN 19,07 19,26
9.  Zlatá Olešnice 19,27 JN 18,25 19,27
10.  Košťálov 19,69 SM 18,94 19,69
11.  Olešnice 19,94 SM 19,94 19,20
12.  Dobšín Kamenice 24,07 MB 22,45 24,07
13.  Jeřmanice 24,08 LI 20,85 24,08
14.  Jirkov 26,03 JN 26,03 25,35
15.  Mříčná 27,60 SM 27,25 27,60
16.  Lučany nad Nisou 29,11 JN 29,11 24,53
17.  Sychrov 33,90 MB 33,90 33,59
18.  Velké Hamry 41,66 JN 41,62 41,66
19.  Chyjice NP JC NP NP
19.  Malá Skála NP JN 18,23 NP
19.  Krásná Ves NP MB NP NP
19.  Břehy NP MB NP 20,32

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 18,58 SM 18,58 17,77
2.  Malá Skála Béčko 18,60 JN 18,49 18,60
3.  Katusice 19,41 MB 19,41 18,93
4.  Sychrov B 19,49 MB 19,16 19,49
5.  Sychrov A 20,37 MB 19,31 20,37
6.  Mříčná 20,71 SM 20,71 20,29
7.  Kosmonosy 23,31 MB 19,62 23,31
8.  Pěnčín 24,47 JN 21,60 24,47
9.  Jeřmanice 26,25 LI 26,25 24,59
10.  Bratříkov 29,13 JN 28,85 29,13
11.  Ploukonice 30,45 SM 24,02 30,45
12.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Kdy: 18. 05. 2019 12:00
Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,39 MB 16,38 16,39
2.  Zahorčice 16,66 ST 16,66 16,45
3.  Obrubce 17,13 MB 16,64 17,13
4.  Dubenec 17,24 TU 16,93 17,24
5.  Sychrov 17,49 MB 17,49 16,85
6.  Jirkov 17,92 JN 17,92 16,80
7.  Tatobity 17,96 SM 17,11 17,96
8.  Chyjice 17,97 JC 17,25 17,97
9.  Krásná Ves 18,12 MB 18,12 17,69
10.  Veselá 18,42 MB 17,78 18,42
11.  Malá Skála 18,44 JN 18,44 17,24
12.  Břehy 18,55 MB 18,34 18,55
13.  Dobšín Kamenice 18,63 MB 18,63 17,77
14.  Velké Hamry 18,78 JN 18,78 18,39
15.  Olešnice 18,82 SM 17,93 18,82
16.  Bechov 19,97 MB 19,97 18,81
17.  Jílové u Držkova 20,24 JN 20,24 18,63
18.  Sukorady 23,19 MB 23,02 23,19
19.  Frýdštejn NP JN NP NP
19.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
19.  Bezděkov pod Třemšínem NP PB NP NP
19.  Dneboh NP MB 17,46 NP
19.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,53 SM 17,53 16,38
2.  Malá Skála Béčko 18,49 JN 18,49 18,18
3.  Sychrov A 19,37 MB 19,37 18,14
4.  Jeřmanice 21,31 LI 21,31 17,93
5.  Mříčná 24,91 SM 21,75 24,91
6.  Sychrov B 30,56 MB 30,56 19,33
7.  Katusice 32,56 MB 32,56 32,01
8.  Kosmonosy 35,08 MB 35,08 17,96
9.  Bratříkov 78,02 JN 78,02 40,79


Radimovice

Název soutěže a popis: Sychrovský pohár
Kontakt:   Aleš Šrytr
Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Telefon:  723101488
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,85 JC 16,85 16,39
2.  Kosmonosy 16,96 MB 16,84 16,96
3.  Dneboh 17,16 MB 16,99 17,16
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,23 PB 17,23 16,83
5.  Frýdštejn 17,47 JN 17,36 17,47
6.  Dubenec 17,68 TU 17,68 17,40
7.  Jirkov 17,69 JN 17,55 17,69
8.  Malá Skála 18,29 JN 17,43 18,29
9.  Hradčany 18,63 LI 18,63 18,32
10.  Sychrov 18,68 MB 17,35 18,68
11.  Břehy 19,24 MB 18,70 19,24
12.  Veselá 19,95 MB 18,40 19,95
13.  Olešnice 21,42 SM 17,74 21,42
14.  Zlatá Olešnice 21,56 JN 17,37 21,56
15.  Krásná Ves 21,98 MB 21,98 19,15
16.  Dobšín Kamenice 33,18 MB 32,44 33,18
17.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
17.  Zahorčice NP ST NP NP
17.  Obrubce NP MB NP 17,40
17.  Velké Hamry NP JN NP 20,45
17.  Tatobity NP SM NP 19,11
17.  Košťálov NP SM NP NP
17.  Pšánky NP HK NP NP
17.  Lučany nad Nisou NP JN 41,57 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malá Skála Béčko 17,69 JN 17,69 17,48
2.  Kosmonosy 17,92 MB 17,81 17,92
3.  Ploukonice 18,02 SM 18,02 17,77
4.  Košťálov 18,05 SM 17,53 18,05
5.  Dlouhá Ves 18,27 RK 18,11 18,27
6.  Sychrov A 19,06 MB 17,76 19,06
7.  Bratříkov 19,12 JN 19,12 19,09
8.  Pěnčín 19,20 JN 17,26 19,20
9.  Jeřmanice 19,25 LI 19,25 18,51
10.  Sychrov B 19,43 MB 18,69 19,43
11.  Katusice 21,34 MB 21,34 17,78
12.  Renmotor Jinolice 22,21 JC 22,21 21,82
13.  Mříčná 24,40 SM 24,40 24,20


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:   Petr Sedláček
Kdy: 25. 05. 2019 14:00
Telefon:  735 052 644
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 17,22 MB 17,22 17,10
2.  Zlatá Olešnice 17,44 JN 17,44 17,13
3.  Obrubce 17,79 MB 17,41 17,79
4.  Košťálov 18,40 SM 17,70 18,40
5.  Dneboh 18,41 MB 18,41 17,91
6.  Dobšín Kamenice 18,62 MB 17,66 18,62
7.  Malá Skála 18,92 JN 18,92 18,77
8.  Dubenec 18,98 TU 17,27 18,98
9.  Jílové u Držkova 19,11 JN 19,11 17,93
10.  Velké Hamry 19,20 JN 19,20 19,01
11.  Tatobity 19,42 SM 19,42 16,88
12.  Veselá 19,89 MB 19,61 19,89
13.  Chyjice 19,93 JC 19,93 17,97
14.  Sychrov 20,27 MB 17,47 20,27
15.  Jirkov 20,66 JN 19,91 20,66
16.  Mříčná 20,78 SM 19,82 20,78
17.  Krásná Ves 22,26 MB 18,00 22,26
18.  Roprachtice 31,60 SM 31,08 31,60
19.  Frýdštejn NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,60 SM 17,60 17,03
2.  Pěnčín 18,92 JN 18,47 18,92
3.  Malá Skála Béčko 19,32 JN 19,04 19,32
4.  Bratříkov 19,78 JN 19,76 19,78
5.  Sychrov A 19,81 MB 19,21 19,81
6.  Kosmonosy 20,59 MB 18,54 20,59
7.  Jeřmanice 20,95 LI 20,95 18,79
8.  Katusice 21,27 MB 20,42 21,27
9.  Mříčná 21,69 SM 21,69 20,75
10.  Veselá 30,09 SM 29,44 30,09
11.  Ploukonice NP SM NP NP
11.  Sychrov B NP MB NP NP


Libuň

Název soutěže a popis: Memoriál Pavla Bartoníčka
Kontakt:   Andrea Crhová
Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Telefon:  721 085 380
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 17,02 MB 17,02 16,76
2.  Dubenec 17,59 TU 17,59 17,16
3.  Zlatá Olešnice 17,67 JN 17,15 17,67
4.  Chyjice 17,89 JC 17,37 17,89
5.  Krásná Ves 18,16 MB 17,91 18,16
6.  Veselá 18,26 MB 18,15 18,26
7.  Malá Skála 18,30 JN 17,41 18,30
8.  Sychrov 18,51 MB 18,51 17,39
9.  Jirkov 18,70 JN 17,73 18,70
10.  Dobšín Kamenice 18,71 MB 17,29 18,71
11.  Velké Hamry 18,75 JN 18,27 18,75
12.  Jílové u Držkova 19,58 JN 19,58 17,78
13.  Obrubce 19,78 MB 19,78 17,18
14.  Frýdštejn 20,12 JN 20,12 18,18
15.  Břehy 20,52 MB 20,52 19,21
16.  Olešnice 20,86 SM 20,86 18,49
17.  Lučany nad Nisou 21,89 JN 21,89 21,21
18.  Kosmonosy 24,08 MB 23,87 24,08
19.  Košťálov 31,94 SM 31,12 31,94
20.  Tatobity NP SM NP NP
20.  Křížkový Újezdec NP PH 25,44 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 18,12 JC 18,12 17,94
2.  Jeřmanice 18,27 LI 18,14 18,27
3.  Malá Skála Béčko 18,58 JN 18,04 18,58
3.  Košťálov 18,58 SM 18,51 18,58
5.  Dlouhá Lhota 19,34 MB 18,89 19,34
6.  Sychrov A 20,09 MB 20,09 17,80
7.  Bratříkov 20,37 JN 20,37 20,18
8.  Mříčná 20,44 SM 20,44 19,87
9.  Ploukonice 21,39 SM 21,39 21,02
10.  Veselá 22,88 SM 22,88 22,45
11.  Katusice 24,69 MB 24,69 22,26
12.  Pěnčín 29,23 JN 18,51 29,23
13.  Sychrov B 36,89 MB 19,89 36,89
14.  Kosmonosy NP MB NP NP


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 08. 06. 2019 10:00
Telefon:  603 463 164
Začátek rezervace: 03. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  03. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 16,60 MB 16,40 16,60
2.  Dubenec 16,65 TU 16,65 16,59
3.  Dobšín Kamenice 16,84 MB 16,71 16,84
4.  Kosmonosy 16,91 MB 16,25 16,91
5.  Sychrov 17,09 MB 16,76 17,09
6.  Jirkov 17,25 JN 17,23 17,25
7.  Malá Skála 17,35 JN 17,35 17,33
8.  Obrubce 17,38 MB 16,93 17,38
9.  Chyjice 17,67 JC 17,26 17,67
10.  Olešnice 18,01 SM 17,84 18,01
11.  Břehy 18,06 MB 18,06 17,46
12.  Velké Hamry 18,32 JN 18,32 18,04
13.  Krásná Ves 19,05 MB 18,67 19,05
14.  Tatobity 19,11 SM 16,77 19,11
15.  Jílové u Držkova 19,17 JN 17,67 19,17
16.  Bechov 19,71 MB 18,91 19,71
17.  Mříčná 21,60 SM 21,60 21,07
18.  Košťálov 27,33 SM 26,93 27,33
19.  Frýdštejn NP JN NP NP
19.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
19.  Veselá NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 17,33 LI 17,33 17,01
2.  Břehy 17,84 MB 17,84 17,03
3.  Ploukonice 17,95 SM 17,87 17,95
4.  Malá Skála Béčko 17,97 JN 17,97 17,64
5.  Sychrov B 18,25 MB 17,28 18,25
6.  Bratříkov 18,72 JN 18,72 1,85
7.  Katusice 18,82 MB 18,82 18,74
8.  Kosmonosy 19,05 MB 19,05 17,91
9.  Sychrov A 19,76 MB 19,11 19,76
10.  Košťálov 20,94 SM 20,94 18,29
11.  Mříčná 21,02 SM 19,86 21,02
12.  Pěnčín 22,12 JN 2,21 22,12


Dubenec

Název soutěže a popis: JL Dubenec
Kontakt:   Martin Voltr
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Telefon:  774210002
Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 16,90 MB 16,90 16,50
2.  Obrubce 17,23 MB 17,23 17,20
3.  Dubenec 17,26 TU 17,26 17,14
4.  Zlatá Olešnice 17,34 JN 17,34 16,80
5.  Kosmonosy 17,44 MB 17,44 17,19
6.  Sychrov 17,64 MB 17,39 17,64
7.  Malá Skála 17,96 JN 17,44 17,96
8.  Velké Hamry 18,08 JN 18,08 17,68
9.  Jirkov 18,25 JN 17,83 18,25
10.  Frýdštejn 18,40 JN 18,40 17,47
11.  Čeperka N 18,47 PA 18,47 17,26
12.  Zderaz A 18,54 CR 18,54 17,08
13.  Pšánky 18,91 HK 18,91 18,70
14.  Dobšín Kamenice 18,97 MB 18,90 18,97
15.  Košťálov 19,08 SM 19,00 19,08
16.  Břehy 19,27 MB 19,27 18,84
17.  Olešnice 20,17 SM 20,17 18,24
18.  Krásná Ves 21,05 MB 19,02 21,05
19.  Dubenec Rübeland/Harz 24,79 TU 24,79 22,49
20.  Myštěves NP HK NP NP
20.  Chyjice NP JC NP NP
20.  Jílové u Držkova NP JN NP 20,92
20.  Tatobity NP SM 17,01 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 17,50 LI 17,50 17,50
2.  Košťálov 17,65 SM 17,65 16,62
3.  Katusice 17,66 MB 17,66 17,43
4.  Kosmonosy 18,14 MB 18,14 17,73
5.  Malá Skála Béčko 19,80 JN 19,76 19,80
6.  Dlouhá Ves 19,95 RK 19,74 19,95
7.  Sychrov A 20,16 MB 17,55 20,16
8.  Pěnčín 23,80 JN 22,75 23,80
9.  Sychrov B 32,02 MB 32,02 31,56
10.  Dubenec 32,06 TU 32,06 30,99
11.  Bratříkov NP JN NP NP
11.  Trnov Dubotrnky NP RK NP NP


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 20. 07. 2019 10:00
Telefon:  722 965 386
Začátek rezervace: 15. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tatobity 16,35 SM 16,35 16,04
2.  Kosmonosy 16,73 MB 16,48 16,73
3.  Dubenec 16,77 TU 16,48 16,77
4.  Dneboh 16,81 MB 16,58 16,81
5.  Jirkov 16,89 JN 16,89 16,89
6.  Obrubce 17,11 MB 16,95 17,11
7.  Frýdštejn 17,45 JN 16,83 17,45
8.  Chyjice 17,50 JC 17,50 17,34
8.  Břehy 17,50 MB 17,35 17,50
10.  Malá Skála 17,51 JN 16,62 17,51
11.  Zlatá Olešnice 17,55 JN 17,07 17,55
12.  Velké Hamry 17,69 JN 17,69 17,69
13.  Krásná Ves 17,98 MB 17,47 17,98
14.  Jílové u Držkova 18,13 JN 17,63 18,13
15.  Košťálov 19,11 SM 17,42 19,11
16.  Veselá 19,18 MB 18,53 19,18
17.  Dobšín Kamenice 19,19 MB 19,19 17,65
18.  Olešnice 19,46 SM 18,83 19,46
19.  Sychrov 32,36 MB 17,04 32,36

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,16 SM 17,16 16,35
2.  Malá Skála Béčko 17,34 JN 16,87 17,34
3.  Sychrov A 17,55 MB 17,39 17,55
4.  Jeřmanice 17,71 LI 17,61 17,71
5.  Pěnčín 17,83 JN 16,92 17,83
6.  Katusice 18,16 MB 17,75 18,16
7.  Kosmonosy 18,40 MB 18,40 17,37
8.  Bratříkov 18,67 JN 17,21 18,67
9.  Mříčná 19,07 SM 19,07 18,78
10.  Ploukonice 19,17 SM 16,56 19,17
11.  Borovice 19,92 MB 19,41 19,92
12.  Bechov 20,39 MB 20,39 20,32
13.  Sychrov B NP MB NP NP
13.  Břehy NP MB NP NP


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 17. 08. 2019 10:00
Telefon:  774 356 017
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Obrubce 17,37 MB 16,70 17,37
2.  Sychrov 17,52 MB 17,50 17,52
3.  Malá Skála 17,87 JN 17,32 17,87
4.  Dubenec 17,99 TU 16,98 17,99
5.  Dneboh 18,03 MB 17,57 18,03
6.  Zlatá Olešnice 18,11 JN 17,37 18,11
7.  Jimlín 18,51 LN 18,51 18,09
8.  Velké Hamry 18,53 JN 18,53 18,12
9.  Jirkov 18,80 JN 18,80 18,71
10.  Veselá 19,04 MB 19,04 18,84
11.  Košťálov 19,25 SM 17,75 19,25
12.  Jirkov B 20,07 JN 20,07 19,27
13.  Olešnice 20,90 SM 20,90 18,32
14.  Tatobity 21,78 SM 21,78 19,44
15.  Jílové u Držkova 21,91 JN 19,00 21,91
16.  Dobšín Kamenice 28,34 MB 17,62 28,34
17.  Kosmonosy 28,76 MB 23,61 28,76
18.  Krásná Ves NP MB NP NP
18.  Chyjice NP JC NP NP
18.  Břehy NP MB NP NP
18.  Myštěves NP HK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sychrov A 17,62 MB 16,52 17,62
2.  Katusice 18,14 MB 17,84 18,14
3.  Jeřmanice 18,42 LI 17,70 18,42
4.  Sychrov B 18,63 MB 18,36 18,63
5.  Malá Skála Béčko 18,90 JN 18,68 18,90
6.  Zlatá Olešnice 19,03 JN 19,03 18,11
7.  Bratříkov 19,36 JN 19,07 19,36
8.  Ploukonice 19,53 SM 18,03 19,53
9.  Pěnčín 20,77 JN 20,77 20,61
10.  Kosmonosy 21,05 MB 19,06 21,05
11.  Mříčná 31,27 SM 20,66 31,27
12.  Košťálov NP SM NP NP


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 16,49 HK 16,49 16,26
2.  Dneboh 17,23 MB 16,40 17,23
3.  Dubenec 17,53 TU 17,53 16,78
4.  Malá Skála 17,79 JN 17,44 17,79
5.  Kosmonosy 17,80 MB 17,80 17,42
6.  Břehy 17,94 MB 17,94 17,64
7.  Jirkov 18,38 JN 17,55 18,38
8.  Krásná Ves 18,65 MB 18,65 17,93
9.  Velké Hamry 18,68 JN 18,68 18,03
10.  Zlatá Olešnice 18,85 JN 17,75 18,85
11.  Obrubce 20,11 MB 20,11 19,71
12.  Jílové u Držkova 20,47 JN 20,47 17,81
13.  Tatobity 20,82 SM 18,28 20,82
14.  Veselá 21,29 MB 18,83 21,29
15.  Dobšín Kamenice 21,33 MB 21,33 17,46
16.  Žehrov 46,93 MB 46,93 46,87
17.  Sychrov NP MB NP NP
17.  Olešnice NP SM NP NP
17.  Chyjice NP JC NP NP
17.  Košťálov NP SM NP NP
17.  Bechov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,12 SM 17,12 16,24
2.  Katusice 17,78 MB 17,78 17,17
3.  Sychrov A 18,20 MB 18,20 18,04
4.  Malá Skála Béčko 18,65 JN 18,39 18,65
5.  Bechov 21,25 MB 20,53 21,25
6.  Veselá u Semil 21,69 SM 21,36 21,69
7.  Jeřmanice 21,81 LI 21,81 21,80
8.  Veselá u Mn. Hradiště 22,20 MB 22,20 22,10
9.  Sychrov B 24,26 MB 24,14 24,26
10.  Bratříkov 25,56 JN 19,31 25,56
11.  Mříčná 28,47 SM 28,47 27,24
12.  Břehy 29,73 MB 26,99 29,73
13.  Ploukonice NP SM NP NP
13.  Kosmonosy NP MB NP NP


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Telefon:  602 617 285
Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,78 MB 16,47 16,78
2.  Obrubce 17,22 MB 17,22 17,21
3.  Frýdštejn 17,28 JN 17,13 17,28
4.  Dubenec 17,46 TU 17,46 16,67
5.  Jirkov 17,47 JN 17,47 17,31
6.  Dneboh 17,49 MB 16,63 17,49
7.  Malá Skála 17,80 JN 17,80 17,64
8.  Dobšín Kamenice 17,83 MB 17,75 17,83
9.  Velké Hamry 17,88 JN 17,88 17,80
10.  Sychrov 17,95 MB 17,80 17,95
11.  Krásná Ves 17,96 MB 17,96 17,88
12.  Olešnice 18,16 SM 18,16 17,38
13.  Košťálov 19,16 SM 18,30 19,16
14.  Veselá 19,41 MB 19,10 19,41
15.  Jílové u Držkova 19,60 JN 17,80 19,60
16.  Břehy 25,49 MB 22,05 25,49
17.  Tatobity NP SM NP NP
17.  Zlatá Olešnice NP JN 19,60 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malá Skála Béčko 17,00 JN 16,77 17,00
2.  Košťálov 17,61 SM 17,38 17,61
3.  Veselá 18,08 SM 17,69 18,08
4.  Sychrov A 18,22 MB 17,13 18,22
5.  Katusice 18,56 MB 18,56 17,55
6.  Jeřmanice 19,36 LI 18,19 19,36
6.  Zlatá Olešnice 19,36 JN 18,35 19,36
8.  Ploukonice 19,44 SM 19,44 18,66
9.  Kosmonosy 20,38 MB 20,06 20,38
10.  Sychrov B 20,77 MB 20,77 20,53
11.  Bratříkov 33,00 JN 33,00 31,75


Košťálov

Název soutěže a popis: Košťálovský pohár
Kontakt:   Jana Houžvičková
Kdy: 15. 09. 2019 10:00
Telefon:  732 566 239
Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 16,80 MB 16,80 16,35
2.  Dubenec 17,14 TU 17,00 17,14
3.  Obrubce 17,49 MB 17,16 17,49
4.  Zlatá Olešnice 17,62 JN 17,13 17,62
5.  Košťálov 17,64 SM 17,50 17,64
6.  Jílové u Držkova 18,08 JN 17,93 18,08
7.  Olešnice 18,18 SM 17,79 18,18
7.  Tatobity 18,18 SM 17,59 18,18
9.  Krásná Ves 18,22 MB 17,87 18,22
10.  Jirkov 18,24 JN 17,81 18,24
11.  Kosmonosy 18,42 MB 18,42 17,31
12.  Sychrov 18,58 MB 18,58 17,22
13.  Velké Hamry 18,70 JN 18,70 17,65
14.  Dobšín Kamenice 18,77 MB 18,77 17,80
15.  Myštěves 21,92 HK 21,92 16,59
16.  Žehrov 22,31 MB 22,29 22,31
17.  Frýdštejn 22,59 JN 16,35 22,59
18.  Veselá 23,23 MB 22,09 23,23
19.  Malá Skála 31,95 JN 31,95 31,43
20.  Břehy NP MB 17,54 NP
20.  Bechov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,91 SM 16,46 16,91
2.  Kosmonosy 17,15 MB 16,66 17,15
3.  Malá Skála Béčko 17,41 JN 16,90 17,41
4.  Sychrov A 17,46 MB 17,20 17,46
5.  Ploukonice 17,47 SM 17,47 17,24
6.  Benešov u Semil 17,59 SM 16,52 17,59
7.  Jeřmanice 17,87 LI 16,60 17,87
8.  Veselá 18,01 SM 17,60 18,01
9.  Bratříkov 19,20 JN 19,20 18,02
10.  Katusice 19,41 MB 19,20 19,41
11.  Sychrov B 20,12 MB 18,03 20,12
12.  Bechov 20,20 MB 20,20 19,79


Benešov u Semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 21. 09. 2019 10:00
Telefon:  737 169 988
Začátek rezervace: 16. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,63 MB 16,32 16,63
2.  Obrubce 16,80 MB 16,80 16,59
3.  Jirkov 16,98 JN 16,88 16,98
4.  Tatobity 17,08 SM 17,08 16,49
5.  Sychrov 17,26 MB 16,78 17,26
6.  Dubenec 17,32 TU 17,06 17,32
7.  Dneboh 17,62 MB 17,62 17,14
8.  Košťálov 17,87 SM 16,95 17,87
9.  Frýdštejn 17,89 JN 17,49 17,89
10.  Malá Skála 18,02 JN 18,02 17,32
11.  Břehy 18,66 MB 17,80 18,66
12.  Karlinky 18,92 LI 17,99 18,92
13.  Benešov u Semil 19,05 SM 19,05 17,91
14.  Jílové u Držkova 21,65 JN 18,33 21,65
15.  Dobšín Kamenice 26,15 MB 26,15 26,00
16.  Velké Hamry 36,11 JN 36,11 17,02
17.  Krásná Ves NP MB 19,23 NP
17.  Olešnice NP SM 17,50 NP
17.  Zlatá Olešnice NP JN NP 17,14
17.  Veselá NP MB NP NP
17.  Sukorady NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,50 SM 16,22 16,50
2.  Benešov u Semil 17,10 SM 17,10 16,69
3.  Katusice 17,11 MB 16,68 17,11
4.  Veselá 17,45 SM 17,45 16,97
5.  Sychrov A 17,47 MB 17,37 17,47
6.  Sychrov B 18,16 MB 18,16 17,46
7.  Kosmonosy 18,34 MB 17,56 18,34
8.  Bratříkov 19,10 JN 17,04 19,10
9.  Jeřmanice 30,89 LI 16,91 30,89
10.  Mříčná 31,20 SM 31,20 29,66
11.  Malá Skála Béčko 32,48 JN 31,38 32,48


Malá Skála

Název soutěže a popis: Maloskalský pohár
Kontakt:   Radek Havelka
Kdy: 22. 09. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Obrubce 16,39 MB 16,16 16,39
2.  Dubenec 16,69 TU 16,69 16,41
3.  Dneboh 16,81 MB 16,81 16,49
4.  Tatobity 16,91 SM 16,69 16,91
5.  Zlatá Olešnice 17,02 JN 17,02 16,82
6.  Kosmonosy 17,09 MB 16,87 17,09
7.  Frýdštejn 17,12 JN 17,04 17,12
8.  Malá Skála 17,36 JN 17,02 17,36
9.  Karlinky 17,38 LI 17,16 17,38
10.  Sychrov 17,39 MB 17,39 16,89
11.  Dobšín 17,97 MB 17,03 17,97
12.  Břehy 18,32 MB 17,47 18,32
13.  Veselá 18,63 MB 18,63 18,00
14.  Bechov 19,13 MB 18,51 19,13
15.  Jílové u Držkova 19,56 JN 19,56 17,79
16.  Žehrov 23,29 MB 22,39 23,29
17.  Olešnice NP SM NP NP
17.  Krásná Ves NP MB NP NP
17.  Košťálov NP SM NP NP
17.  Velké Hamry NP JN NP NP
17.  Jirkov NP JN NP 18,00

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,52 SM 16,52 16,26
2.  Malá Skála Béčko 16,87 JN 16,87 16,46
3.  Bratříkov 17,99 JN 17,30 17,99
4.  Katusice 18,23 MB 16,51 18,23
5.  Bechov 18,30 MB 18,30 17,63
6.  Ploukonice 19,14 SM 18,83 19,14
7.  Veselá 19,30 SM 19,30 18,75
8.  Kosmonosy 20,30 MB 17,21 20,30
9.  Jeřmanice 20,65 LI 20,65 17,58
10.  Sychrov B 29,67 MB 28,61 29,67
11.  Sychrov A 35,34 MB 35,11 35,34
12.  Břehy NP MB NP NP


Závěrečné vyhlášení Kacanovy

Název soutěže a popis: ZV Kacanovy
Kontakt:  
Kdy: 08. 11. 2019 18:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 11. 2019 18:00
Začátek tipování:  08. 11. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 11. 2019 18:00
Konec hlasování: 08. 11. 2019 00:00

Počet soutěží: 16  Celkem pokusů:  33
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: