Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Markéta Medviďová
Kdy: 11. 05. 2019 14:00
Telefon:  724 185 766
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,86 MB 16,86 16,78
2.  Pšánky 17,02 HK 16,91 17,02
3.  Dubenec 17,04 TU 16,97 17,04
4.  Obrubce 17,45 MB 17,19 17,45
5.  Jirkov 17,75 JN 17,59 17,75
6.  Bezděkov pod Třemšínem 18,58 PB 17,61 18,58
7.  Zlatá Olešnice 18,79 JN 17,24 18,79
8.  Břehy 19,40 MB 19,33 19,40
9.  Velké Hamry 19,88 JN 19,88 18,52
10.  Košťálov 21,81 SM 21,81 18,19
11.  Jílové u Držkova 21,92 JN 21,92 18,39
12.  Jinolice Renmotor 22,35 JC 15,86 22,35
13.  Olešnice 30,12 SM 30,12 28,04
14.  Malá Skála 31,71 JN 31,71 31,69
15.  Sychrov 32,38 MB 32,38 32,10
16.  Dobšín Kamenice 33,58 MB 33,26 33,58
17.  Těpeře 62,38 JN 62,38 59,87
18.  Krásná Ves NP MB NP NP
18.  Frýdštejn NP JN NP NP
18.  Dneboh NP MB 21,17 NP
18.  Veselá NP MB NP NP
18.  Tatobity NP SM 16,45 NP
18.  Lučany nad Nisou NP JN NP NP
18.  Chyjice NP JC 17,71 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 17,20 MB 17,11 17,20
2.  Košťálov 17,55 SM 17,09 17,55
3.  Jeřmanice 18,14 LI 18,14 18,08
4.  Kosmonosy 18,19 MB 18,17 18,19
5.  Sychrov A 18,27 MB 18,27 18,17
6.  Sychrov B 19,25 MB 19,25 18,75
7.  Dlouhá Ves 22,39 RK 22,39 18,94
8.  Malá Skála Béčko 23,80 JN 23,80 20,04
9.  Bratříkov NP JN NP 20,03


Velké Hamry

Název soutěže a popis: Hamrovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Kdy: 12. 05. 2019 14:00
Telefon:  604 721 226
Začátek rezervace: 06. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  06. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 10. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 10. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,82 MB 16,68 16,82
2.  Dubenec 17,12 TU 17,12 17,06
3.  Obrubce 17,85 MB 17,01 17,85
4.  Frýdštejn 18,45 JN 17,71 18,45
5.  Veselá 18,57 MB 18,57 18,55
6.  Dneboh 19,10 MB 18,89 1,91
7.  Tatobity 19,19 SM 18,28 19,19
8.  Jílové u Držkova 19,26 JN 19,07 19,26
9.  Zlatá Olešnice 19,27 JN 18,25 19,27
10.  Košťálov 19,69 SM 18,94 19,69
11.  Olešnice 19,94 SM 19,94 19,20
12.  Dobšín Kamenice 24,07 MB 22,45 24,07
13.  Jeřmanice 24,08 LI 20,85 24,08
14.  Jirkov 26,03 JN 26,03 25,35
15.  Mříčná 27,60 SM 27,25 27,60
16.  Lučany nad Nisou 29,11 JN 29,11 24,53
17.  Sychrov 33,90 MB 33,90 33,59
18.  Velké Hamry 41,66 JN 41,62 41,66
19.  Malá Skála NP JN 18,23 NP
19.  Krásná Ves NP MB NP NP
19.  Břehy NP MB NP 20,32
19.  Chyjice NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 18,58 SM 18,58 17,77
2.  Malá Skála Béčko 18,60 JN 18,49 18,60
3.  Katusice 19,41 MB 19,41 18,93
4.  Sychrov B 19,49 MB 19,16 19,49
5.  Sychrov A 20,37 MB 19,31 20,37
6.  Mříčná 20,71 SM 20,71 20,29
7.  Kosmonosy 23,31 MB 19,62 23,31
8.  Pěnčín 24,47 JN 21,60 24,47
9.  Jeřmanice 26,25 LI 26,25 24,59
10.  Bratříkov 29,13 JN 28,85 29,13
11.  Ploukonice 30,45 SM 24,02 30,45
12.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Kdy: 18. 05. 2019 12:00
Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,39 MB 16,38 16,39
2.  Zahorčice 16,66 ST 16,66 16,45
3.  Obrubce 17,13 MB 16,64 17,13
4.  Dubenec 17,24 TU 16,93 17,24
5.  Sychrov 17,49 MB 17,49 16,85
6.  Jirkov 17,92 JN 17,92 16,80
7.  Tatobity 17,96 SM 17,11 17,96
8.  Chyjice 17,97 JC 17,25 17,97
9.  Krásná Ves 18,12 MB 18,12 17,69
10.  Veselá 18,42 MB 17,78 18,42
11.  Malá Skála 18,44 JN 18,44 17,24
12.  Břehy 18,55 MB 18,34 18,55
13.  Dobšín Kamenice 18,63 MB 18,63 17,77
14.  Velké Hamry 18,78 JN 18,78 18,39
15.  Olešnice 18,82 SM 17,93 18,82
16.  Bechov 19,97 MB 19,97 18,81
17.  Jílové u Držkova 20,24 JN 20,24 18,63
18.  Sukorady 23,19 MB 23,02 23,19
19.  Frýdštejn NP JN NP NP
19.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
19.  Bezděkov pod Třemšínem NP PB NP NP
19.  Dneboh NP MB 17,46 NP
19.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,53 SM 17,53 16,38
2.  Malá Skála Béčko 18,49 JN 18,49 18,18
3.  Sychrov A 19,37 MB 19,37 18,14
4.  Jeřmanice 21,31 LI 21,31 17,93
5.  Mříčná 24,91 SM 21,75 24,91
6.  Sychrov B 30,56 MB 30,56 19,33
7.  Katusice 32,56 MB 32,56 32,01
8.  Kosmonosy 35,08 MB 35,08 17,96
9.  Bratříkov 78,02 JN 78,02 40,79


Radimovice

Název soutěže a popis: Sychrovský pohár
Kontakt:   Aleš Šrytr
Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Telefon:  723101488
Začátek rezervace: 13. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  13. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 17. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jinolice Renmotor 16,85 JC 16,85 16,39
2.  Kosmonosy 16,96 MB 16,84 16,96
3.  Dneboh 17,16 MB 16,99 17,16
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,23 PB 17,23 16,83
5.  Frýdštejn 17,47 JN 17,36 17,47
6.  Dubenec 17,68 TU 17,68 17,40
7.  Jirkov 17,69 JN 17,55 17,69
8.  Malá Skála 18,29 JN 17,43 18,29
9.  Hradčany 18,63 LI 18,63 18,32
10.  Sychrov 18,68 MB 17,35 18,68
11.  Břehy 19,24 MB 18,70 19,24
12.  Veselá 19,95 MB 18,40 19,95
13.  Pšánky NP HK NP 17,93
14.  Olešnice 21,42 SM 17,74 21,42
15.  Zlatá Olešnice 21,56 JN 17,37 21,56
16.  Krásná Ves 21,98 MB 21,98 19,15
17.  Dobšín Kamenice 33,18 MB 32,44 33,18
18.  Lučany nad Nisou NP JN 41,57 NP
19.  Tatobity NP SM NP 19,11
19.  Košťálov NP SM NP NP
19.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
19.  Zahorčice NP ST NP NP
19.  Obrubce NP MB NP 17,40
19.  Velké Hamry NP JN NP 20,45

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Malá Skála Béčko 17,69 JN 17,69 17,48
2.  Kosmonosy 17,92 MB 17,81 17,92
3.  Ploukonice 18,02 SM 18,02 17,77
4.  Košťálov 18,05 SM 17,53 18,05
5.  Dlouhá Ves 18,27 RK 18,11 18,27
6.  Sychrov A 19,06 MB 17,76 19,06
7.  Bratříkov 19,12 JN 19,12 19,09
8.  Pěnčín 19,20 JN 17,26 19,20
9.  Jeřmanice 19,25 LI 19,25 18,51
10.  Sychrov B 19,43 MB 18,69 19,43
11.  Katusice 21,34 MB 21,34 17,78
12.  Jinolice Renmotor 22,21 JC 22,21 21,82
13.  Mříčná 24,40 SM 24,40 24,20


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:   Petr Sedláček
Kdy: 25. 05. 2019 14:00
Telefon:  735 052 644
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00


Libuň

Název soutěže a popis: Memoriál Pavla Bartoníčka
Kontakt:   Andrea Crhová
Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Telefon:  721 085 380
Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 08. 06. 2019 10:00
Telefon:  603 463 164
Začátek rezervace: 03. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  03. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 07. 06. 2019 00:00


Dubenec

Název soutěže a popis: JL Dubenec
Kontakt:   Martin Voltr
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Telefon:  774210002
Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 20. 07. 2019 10:00
Telefon:  722 965 386
Začátek rezervace: 15. 07. 2019 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 19. 07. 2019 00:00


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 17. 08. 2019 10:00
Telefon:  774 356 017
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  12. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2019 00:00


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Telefon:  602 617 285
Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00


Košťálov

Název soutěže a popis: Košťálovský pohár
Kontakt:   Jana Houžvičková
Kdy: 15. 09. 2019 10:00
Telefon:  732 566 239
Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00


Benešov u Semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 21. 09. 2019 10:00
Telefon:  737 169 988
Začátek rezervace: 16. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2019 00:00


Malá Skála

Název soutěže a popis: Maloskalský pohár
Kontakt:   Radek Havelka
Kdy: 22. 09. 2019 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 20. 09. 2019 00:00


Závěrečné vyhlášení

Název soutěže a popis: Závěrečné vyhlášení
Kontakt:  
Kdy: 08. 11. 2019 18:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 08. 11. 2019 18:00
Začátek tipování:  08. 11. 2019 00:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 11. 2019 18:00
Konec hlasování: 08. 11. 2019 00:00

Počet soutěží: 16  Celkem pokusů:  37
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: