Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/05/132018/05/26 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice, 1.kolo ZNL ZN ZNL
22018/05/122018/05/26 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
32018/05/012018/05/26 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
42018/05/132018/05/26 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
52018/05/202018/05/26 Dětkovice, Pohár starosty PV VCPV
62018/05/212018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
72018/01/072018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party) CR -
82018/05/202018/05/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
92018/05/212018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
102018/05/122018/05/27 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
112018/05/112018/05/27 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
122018/05/132018/05/27 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
132018/05/262018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
142018/05/072018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B OP -
152018/05/032018/06/02 Koupaliště, Hluboká, Memoriál Františka Voráče DO CHL
162018/05/202018/06/02 Vémyslice, u koupaliště, O pohár starosty obce Vémyslice, 2.kolo ZNL ZN ZNL
172018/05/122018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B) PJ -
182018/04/012018/06/02 Blatnice - fotba. hřiště, O pohár SDH HO GPHO
192018/05/172018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru OP -
202018/05/192018/06/03 Velké Karlovice, 20.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
212018/05/202018/06/03 Černín, u Bieglerova mlýna, O pohár obce Černín, 3. kolo ZNL ZN ZNL
222018/05/202018/06/03 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
232018/05/202018/06/03 Výčapy, O pohár starosty SDH TR TRL
242018/05/152018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
252018/06/042018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
262018/05/202018/06/09 Jasenice, O pohár TR ŽL
272018/05/262018/06/09 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
282018/04/012018/06/09 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
292018/05/012018/06/09 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
302018/03/182018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B JH JOL
312018/06/012018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
322018/05/272018/06/10 Čekyně, Memoriál Zdeňka Obziny PR PRL
332018/05/272018/06/10 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
342018/06/012018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
352018/06/032018/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
362018/06/022018/06/16 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
372018/06/032018/06/16 Nišovice, Nišovice ST ŠHL
382018/05/012018/06/16 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
392018/06/032018/06/17 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
402018/06/032018/06/17 Výrovice, sportovní areál, O pohár Perspekty, Výrovice, 4.kolo ZNL ZN ZNL
412018/06/032018/06/17 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
422018/03/182018/06/17 Horky, Memoriál Jana Částka TR JOL
432018/06/112018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
442018/06/102018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
452018/05/012018/06/23 Mosty, Mosty JH JHHL
462018/06/102018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
472018/06/102018/06/24 Troubky, O pohár Hané PR PRL
482018/06/102018/06/24 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
492018/04/012018/06/24 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
502018/06/152018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
512018/06/172018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
522018/06/172018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
532018/06/162018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
542018/06/012018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
552018/06/162018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
562018/06/162018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
572018/03/182018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
582018/06/162018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
592018/05/012018/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
602018/06/242018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
612018/06/212018/07/06 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
622018/06/242018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
632018/07/062018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
642018/04/012018/07/07 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
652018/06/242018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
662018/06/232018/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
672018/06/052018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště BR -
682018/06/302018/07/14 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
692018/03/182018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
702018/05/012018/07/14 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
712018/06/302018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
722018/04/012018/07/14 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
732018/07/012018/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
742018/07/012018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
752018/07/012018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
762018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
772018/07/072018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
782018/05/012018/07/21 Kunžak, Kunžak JH JHHL
792018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
802018/04/012018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O putovní pohár HO GPHO
812018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
822018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
832018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
842018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
852018/05/012018/07/28 Telč, Telč (denní) JI JHHL
862018/07/152018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
872018/07/012018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
882018/07/152018/07/29 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
892018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
902018/07/152018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
912018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
922018/07/212018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
932018/07/222018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
942018/07/202018/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
952018/04/012018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
962018/07/212018/08/04 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
972018/07/222018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
982018/03/182018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
992018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
1002018/08/012018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
1012018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
1022018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
1032018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
1042018/03/182018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
1052018/05/012018/08/11 Studená, Studená JH JHHL
1062018/07/272018/08/11 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
1072018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
1082018/07/302018/08/12 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
1092018/07/292018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
1102018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
1112018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
1122018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
1132018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1142018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
1152018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
1162018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
1172018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
1182018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, O pohár obce Hovorany HO GPHO
1192018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
1202018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
1212018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
1222018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1232018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1242018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
1252018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
1262018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
1272018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
1282018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
1292018/08/252018/08/26 Na koupališti, Slepotice, VI.kolo LPO 2018 PA LPO
1302018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1312018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
1322018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1332018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
1342018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
1352018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1362018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
1372018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1382018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1392018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1402018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
1412018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
1422018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
1432018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1442018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
1452018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
1462018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1472018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1KrasoniceŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:31:55
2KrasoniceMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:31:26
3ŽernovníkŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:26:02
4ŽernovníkMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:24:48
5RadimoviceŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:20:36
6RadimoviceMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:19:56
7Radkova LhotaŽenyZdeněk Juřík2018-05-20 09:17:15
8Radkova LhotaMužiZdeněk Juřík2018-05-20 09:16:44
9KrasoniceŽenyMichal Matějíček2018-05-19 11:51:07
10KrasoniceMužiMichal Matějíček2018-05-19 11:49:57
11ŽernovníkŽenyMichal Matějíček2018-05-19 11:48:41
12ŽernovníkMužiMichal Matějíček2018-05-19 11:47:58
13RadimoviceŽenyMichal Matějíček2018-05-19 11:47:13
14RadimoviceMužiMichal Matějíček2018-05-19 11:44:56
15Radkova LhotaŽenyMichal Matějíček2018-05-19 11:41:37
16Radkova LhotaMužiMichal Matějíček2018-05-19 11:40:46
17Jasenice u VMŽenyZdeněk Juřík2018-05-19 09:23:45
18Jasenice u VMMužiZdeněk Juřík2018-05-19 09:23:09
19KosmonosyŽenyZdeněk Juřík2018-05-19 09:18:09
20KosmonosyMužiZdeněk Juřík2018-05-19 09:17:38
21RymiceŽenyZdeněk Juřík2018-05-19 09:10:58
22RymiceMužiZdeněk Juřík2018-05-19 09:10:14
23Jasenice u VMŽenyMichal Matějíček2018-05-18 21:22:33
24Jasenice u VMMužiMichal Matějíček2018-05-18 21:22:15
25Ves TouškovŽenyMichal Matějíček2018-05-18 21:21:33
26Ves TouškovMužiMichal Matějíček2018-05-18 21:21:15
27Blatnice - fotba. hřištěŽenyJosef Polách2018-05-16 21:23:13
28Blatnice - fotba. hřištěMužiJosef Polách2018-05-16 21:22:55
29KosmonosyŽenyMichal Matějíček2018-05-16 13:38:46
30KosmonosyMužiMichal Matějíček2018-05-16 13:38:25
31RymiceŽenyMichal Matějíček2018-05-16 13:37:11
32RymiceMužiMichal Matějíček2018-05-16 13:36:49
33KrasoniceŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:20:00
34KrasoniceMužiHonza Adamec2018-05-16 10:19:39
35ŽernovníkMužiHonza Adamec2018-05-16 10:18:53
36ŽernovníkŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:18:37
37RadimoviceŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:18:05
38RadimoviceMužiHonza Adamec2018-05-16 10:17:46
39Radkova LhotaŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:16:52
40Radkova LhotaMužiHonza Adamec2018-05-16 10:16:19
41Jasenice u VMŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:14:50
42Jasenice u VMMužiHonza Adamec2018-05-16 10:14:43
43KosmonosyŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:13:49
44KosmonosyMužiHonza Adamec2018-05-16 10:13:42
45RymiceŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:12:44
46RymiceMužiHonza Adamec2018-05-16 10:12:31
47NetínŽenyHonza Adamec2018-05-16 10:11:38
48NetínMužiHonza Adamec2018-05-16 10:11:27
49Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyAleš Coufal2018-05-14 18:51:13
50Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiAleš Coufal2018-05-14 18:50:56
51Ves TouškovŽenyAleš Coufal2018-05-14 06:22:18
52Ves TouškovMužiAleš Coufal2018-05-14 06:22:07
53RymiceŽenyAleš Coufal2018-05-14 06:21:23
54RymiceMužiAleš Coufal2018-05-14 06:21:00
55Ratíškovice - fotba. hřištěMužiOndřej Zemánek2018-05-13 08:00:10
56Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyOndřej Zemánek2018-05-13 07:59:13
57Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyLukáš Vaculík2018-05-12 16:08:28
58Ratíškovice - fotba. hřištěMužiLukáš Vaculík2018-05-12 16:08:16
59Ves TouškovŽenyLuboš Veselý2018-05-12 10:41:33
60Ves TouškovMužiLuboš Veselý2018-05-12 10:41:13
61RymiceŽenyLuboš Veselý2018-05-12 10:39:56
62RymiceMužiLuboš Veselý2018-05-12 10:39:36
63Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyLuboš Veselý2018-05-12 10:38:48
64Ratíškovice - fotba. hřištěMužiLuboš Veselý2018-05-12 10:38:26
65Krásná VesŽenyLuboš Veselý2018-05-12 10:37:43
66Krásná VesMužiLuboš Veselý2018-05-12 10:37:27
67Velké MeziříčíŽenyLuboš Veselý2018-05-12 10:36:09
68Velké MeziříčíMužiLuboš Veselý2018-05-12 10:35:44
69Velké MeziříčíMužiTomáš Láznička2018-05-12 07:22:41
70Velké MeziříčíŽenyTomáš Láznička2018-05-12 07:21:02
71Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyMichal Matějíček2018-05-11 17:08:20
72Ratíškovice - fotba. hřištěMužiMichal Matějíček2018-05-11 17:07:54
73Krásná VesŽenyMichal Matějíček2018-05-11 17:07:20
74Krásná VesMužiMichal Matějíček2018-05-11 17:06:58
75Velké MeziříčíŽenyMichal Matějíček2018-05-11 17:06:04
76Velké MeziříčíMužiMichal Matějíček2018-05-11 17:05:40
77Velké MeziříčíŽenyAleš Coufal2018-05-11 16:19:14
78Velké MeziříčíMužiAleš Coufal2018-05-11 16:18:58
79ŽernovníkŽenyAleš Coufal2018-05-11 16:16:53
80ŽernovníkMužiAleš Coufal2018-05-11 16:16:30
81Radkova LhotaŽenyAleš Coufal2018-05-11 16:16:13
82Radkova LhotaMužiAleš Coufal2018-05-11 16:15:55
83Jasenice u VMMužiAleš Coufal2018-05-11 16:15:33
84Krásná VesŽenyAleš Coufal2018-05-11 16:13:53
85Krásná VesMužiAleš Coufal2018-05-11 16:13:31
86Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyJosef Polách2018-05-09 22:20:21
87Ratíškovice - fotba. hřištěMužiJosef Polách2018-05-09 22:19:35
88Velké MeziříčíŽenyStanda Kratochvíl2018-05-08 12:34:27
89Velké MeziříčíMužiStanda Kratochvíl2018-05-08 12:34:06
90Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyAnna Šmídová2018-05-06 17:50:41
91Ratíškovice - fotba. hřištěMužiAnna Šmídová2018-05-06 17:49:57
92Ves TouškovŽenyHonza Adamec2018-05-06 11:42:51
93Ves TouškovMužiHonza Adamec2018-05-06 11:42:27
94Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyHonza Adamec2018-05-06 11:41:59
95Ratíškovice - fotba. hřištěMužiHonza Adamec2018-05-06 11:41:38
96Velké MeziříčíŽenyHonza Adamec2018-05-06 11:40:53
97Velké MeziříčíMužiHonza Adamec2018-05-06 11:40:18
98Hradec u StodaŽenyHonza Adamec2018-05-06 11:39:25
99Hradec u StodaMužiHonza Adamec2018-05-06 11:39:06
100Vlkoš - fotba. hřištěŽenyAnna Šmídová2018-05-06 10:28:03
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu