Bookmark and Share

Předposlední závod v Košťálově

Vydáno dne 21. 09. 2022 (157 x přečteno)

Předpověď na minulý týden nás naštěstí jen vyděsila, ale bohužel na košťálovský pohár nás pěkně vyškolila. Nejen, že nám hned několikrát během soutěže zapršelo a pořádně zalilo trať, ale voda také zatekla kam neměla. A tak jsme se bohužel nevyhnuly menšímu zdržení s nefunkčními terči, naštěstí však díky rychlému zásahu pořadatelů a pomoci některých závodníků, kterým patří velké dík, že i přes hrozné počasí neváhali pomoct, jsme pak mohli závod dokončit bez dalších potíží. Zabojovat přijelo 26 družstev mužů a 17 družstev žen.


V mužské kategorii se vedení ujal Renmotor Jinolice, kteří zmáčenou trať zkušeně pokořili v čase 16:80, nejrychleji vlevo 16:30. Druhá příčka patřila klukům z Frýdštejna, kteří zakončili v čase 16:98. A poslední stupínek na bedně se zazelenal klukům z Obrubců, kteří si za čas 17:27 odvezli bronz.

V ženské kategorii naprosto ohromila děvčata z Ploukonic, neboť na dráze nejen vyhráli s časem 16:41, tak ale napravo měli nejrychlejší sestřik úžasných 15:75. Stříbro putovalo děvčatům z Pěnčína za 17:47. A poslední stupínek obsadila děvčata z Katusic se setřikem 18:17.

V sobotu už nás čeká poslední kolo tohoto ročníku, tak neváhejte a přijeďte si zasoutěžit o poslední porci bodíků.

Za malou radu JL Blanka Kuntošová

Odkazy:

https://1miko1.rajce.idnes.cz/JL_Kostalov_17.9.22/?