Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Hu
6
Bo
7
Dn
8
Sy
9
Ra
10
Ji
11
Be
12
Fr
13
1. Jinolice Renmotor 172 16,87JC
17,15
17,54
17,21
18,37
21,21
17,84
18,01
17,04
16,87
17,30
17,45
17,16
17,06
2. Pšánky A 143 16,70HK
17,25
17,94
17,89
17,24
17,94
22,92
19,45
16,97
17,53
16,70
17,56
24,53
17,28
3. Libuň 141 16,97JC
18,24
18,07
17,14
17,77
25,06
17,81
17,54
17,70
17,23
17,79
18,06
16,97
22,59
4. Bašnice 122 17,06JC
17,93
18,09
19,08
NP
17,86
17,94
18,32
18,77
NP
17,71
19,05
17,53
17,06
5. Pšánky B 111 17,40HK
NP
18,57
-
18,22
21,19
18,43
17,40
17,67
17,59
17,78
18,34
18,83
18,61
6. Jirkov 109 17,75JN
17,82
19,18
18,32
18,49
18,94
NP
18,50
17,76
18,62
19,64
18,50
17,92
17,75
7. Kosmonosy 99 17,55MB
18,57
19,09
18,76
18,89
18,65
22,42
24,58
NP
18,18
17,84
18,00
17,70
17,55
8. Tatobity 89 17,38SM
18,17
18,44
19,05
22,47
18,04
18,60
17,67
21,22
-
18,20
NP
17,38
NP
9. Lestkov 71 17,50SM--
22,08
19,73
18,33
-
18,92
NP
17,50
18,17
19,16
17,75
17,86
10. Veselá 65 18,18MB
19,50
NP
18,81
18,37
21,48
20,10
18,70
18,72
20,79
NP
18,56
18,18
19,44
11. Dobšín - Kamenice 59 18,00MB
18,01
21,57
19,13
19,41
NP
19,41
23,85
19,44
18,31
20,05
NP
22,44
18,00
12. Podůlší 58 17,93JC
20,59
18,54
19,02
18,97
NP
NP
17,93
18,12
--
18,08
-
NP
13. Krásná Ves 39 19,36MB
28,44
NP
23,29
20,08
19,85
19,50
20,84
19,36
19,90
19,42
20,77
NP
19,83
14. Dneboh 37 19,02MB
NP
20,09
NP
21,76
19,55
20,15
26,40
21,83
20,74
19,02
NP
19,96
19,25
15. Sychrov 29 18,55MB
NP
19,03
NP
25,94
21,67
27,47
18,55
29,14
24,70
19,21
32,52
19,18
NP
16. Malá Skála 26 17,55JN---------
26,06
17,55
NP
17,55
17. Mříčná 25 18,86SM--
21,28
18,88
NP
19,56
---
NP
-
NP
18,86
18. Jablonec nad Jizerou 17 18,00SM
18,15
----
NP
-----
18,00
-
-. Bratříkov 17 19,09JN--
NP
--
20,22
21,71
-
19,42
34,65
28,14
21,00
19,09
20. Úmyslovice 16 19,10NB
19,45
NP
21,03
NP
21,77
NP
NP
19,10
23,98
--
NP
-
21. Roudný 14 19,60JN----
19,73
19,60
20,28
------
22. Košťálov 11 18,41SM--------
20,42
--
27,26
18,41
23. Karlinky 10 18,74LI
18,98
NP
---
NP
---
NP
18,74
NP
NP
-. Mladějov 10 18,97JC
18,97
19,24
---
NP
-------
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 10 19,04MB
19,04
21,62
22,80
--------
19,29
-
-. Maršovice 10 19,16JN
20,46
----
19,16
------
20,11
27. Benešov u Semil 9 18,93SM
19,57
NP
31,86
22,21
22,10
23,62
NP
--
18,93
26,28
23,69
36,60
28. Frýdlant 7 19,86LI--------
19,86
20,12
-
20,53
24,11
29. Hradčany 6 20,48LI----
20,48
--------
30. Jeřmanice 4 20,03LI----
NP
21,62
----
20,03
36,35
22,72
-. Sukorady 4 20,25MB
20,25
---
23,03
--
20,86
NP
----
32. Jílové u Držkova 3 19,24JN----------
19,24
-
NP
33. Kosořice 2 22,22MB--
22,22
----------
34. Hostovlice 1 26,27KH-
26,27
-----------
35. Velichovky A 0 17,94NA
17,94
NP
-----------
-. Raspenava 0 20,19LI---------
37,90
--
20,19
-. Dolní Přím 0 23,03HK-----------
23,03
-
-. Loukov 0 23,85MB--------
27,52
---
23,85
-. Peřimov 0 26,81SM---
26,81
---------
-. Sukorady A 0 27,34MB--
27,34
----------
-. Horní Stakory 0 27,92MB--
27,92
----------
-. Podůlší Béčko 0 NPJC-
NP
-----------


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: