Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Body
1. Jablonec nad Jizerou 142 16,22SM
14
0
15
7
10
13
59
2. Renmotor Jinolice 137 16,23JC
15
15
14
15
15
4
78
3. Chrášťany 124 16,66LT---
13
14
15
42
4. Pšánky 109 16,92HK
0
0
13
14
1
14
42
5. Dneboh 99 17,07MB
13
14
6
11
12
0
56
6. Zlatá Olešnice 81 17,06JN
0
13
0
9
6
2
30
7. Podůlší Béčko 79 17,46JC
11
7
7
6
4
8
43
8. Obrubce 77 17,20MB
0
6
8
3
11
0
28
-. Kosmonosy 77 17,24MB
1
0
11
8
13
1
34
10. Dobšín Kamenice 72 17,32MB-
12
10
12
0
11
45
11. Veselá 61 17,86MB
6
9
5
10
0
0
30
12. Jirkov 52 17,91JN
12
0
4
0
0
6
22
13. Košťálov 50 18,21SM
10
10
2
0
0
7
29
14. Jílové u Držkova 41 17,88JN
9
9
3
0
9
0
30
15. Malá Skála 38 18,08JN
5
11
0
4
0
5
25
16. Tatobity 37 17,71SM-----
12
12
17. Sychrov 36 17,79MB
2
4
9
2
2
3
22
18. Krásná Ves 31 18,32MB
8
0
0
0
7
10
25
19. Benešov u Semil 26 18,31SM--
0
0
8
9
17
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,20PB--
12
-
5
-17
21. Mříčná 15 19,28SM
7
3
0
0
0
0
10
22. Jimlín 8 17,61LN------0
-. Karlinky 8 19,16LI
3
--
5
--8
24. Myštěves 7 19,77HK
4
--
0
3
-7
25. Jirkov B 6 18,93JN------0
26. Příchovice 5 22,28JN-
5
----5
27. Loukov 4 19,22MB------0
-. Velké Hamry 4 19,97JN
0
2
1
0
--3
29. Jeřmanice 1 21,37LI---
1
0
-1
30. Roprachtice 0 20,29SM------0
-. Kosmonosy B 0 22,49MB--
0
---0
-. Raspenava 0 22,96LI------0
-. Pěnčín 0 24,18JN------0
-. Oponešice 0 NPTR
0
-----0
-. Bašnice 0 NPJC------0
-. Velký Třebešov 0 NPNA------0
-. Dobšín 0 NPMB
0
-----0
-. Břehy 0 NPMB------0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Body
1. Benešov u Semil 105 16,90SM
10
5
10
10
9
10
54
2. Libuň 69 16,96JC
0
6
0
3
8
5
22
3. Košťálov 67 16,28SM
2
8
7
9
2
7
35
4. Borovice 65 16,96MB
9
0
9
2
5
9
34
5. Krásná Ves 59 17,07MB
0
2
0
7
10
8
27
6. Malá Skála Béčko 53 17,28JN
5
7
2
4
4
2
24
7. Jablonec nad Jizerou 43 17,00SM
0
9
6
0
-
0
15
8. Obrubce 37 17,23MB
0
4
5
8
0
1
18
9. Bratříkov 33 17,61JN
1
1
8
6
0
6
22
10. Myštěves 21 17,26HK
8
---
6
-14
11. Sychrov 18 17,91MB
0
0
1
5
1
4
11
12. Chrášťany 16 16,69LT
6
--
0
--6
-. Huť 16 18,64JN
4
0
0
0
0
-4
14. Touchovice 11 17,77LN
7
---
0
-7
-. Jeřmanice 11 18,65LI
3
0
3
2
0
3
11
16. Letohrad - Orlice 10 17,38UO-
10
----10
17. Břehy 9 18,40MB
0
-
4
-
3
-7
18. Vitiněves 7 18,06JC----
7
-7
19. Radimovice 4 19,30LI------0
-. Loukov 4 22,41MB------0
21. Smržovka 3 22,16JN-
3
----3
22. Karlinky 0 21,09LI---
0
--0
-. Smidary 0 22,72HK------0
-. Zlatá Olešnice 0 29,57JN-
0
----0
-. Příchovice 0 33,46JN-
0
----0
-. Libuň B 0 56,62JC----
0
-0
-. Šumburk nad Desnou 0 NPJN-
0
----0


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: