Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Kosmonosy 86 16,39MB
16,86
16,82
16,39
16,96
17,22
24,08
16,91
---------
2. Dubenec 85 16,65TU
17,04
17,12
17,24
17,68
18,98
17,59
16,65
---------
3. Dneboh 64 16,60MB
NP
19,10
NP
17,16
18,41
17,02
16,60
---------
4. Obrubce 62 17,13MB
17,45
17,85
17,13
NP
17,79
19,78
17,38
---------
5. Jirkov 50 17,25JN
17,75
26,03
17,92
17,69
20,66
18,70
17,25
---------
6. Zlatá Olešnice 45 17,44JN
18,79
19,27
NP
21,56
17,44
17,67
NP
---------
7. Malá Skála 42 17,35JN
31,71
NP
18,44
18,29
18,92
18,30
17,35
---------
8. Sychrov 39 17,09MB
32,38
33,90
17,49
18,68
20,27
18,51
17,09
---------
9. Dobšín Kamenice 36 16,84MB
33,58
24,07
18,63
33,18
18,62
18,71
16,84
---------
10. Veselá 35 18,26MB
NP
18,57
18,42
19,95
19,89
18,26
NP
---------
11. Chyjice 30 17,67JC
NP
NP
17,97
-
19,93
17,89
17,67
---------
12. Frýdštejn 25 17,47JN
NP
18,45
NP
17,47
NP
20,12
NP
---------
-. Tatobity 25 17,96SM
NP
19,19
17,96
NP
19,42
NP
19,11
---------
-. Jílové u Držkova 25 19,11JN
21,92
19,26
20,24
NP
19,11
19,58
19,17
---------
15. Velké Hamry 24 18,32JN
19,88
41,66
18,78
NP
19,20
18,75
18,32
---------
-. Košťálov 24 18,40SM
21,81
19,69
NP
NP
18,40
31,94
27,33
---------
17. Břehy 23 18,06MB
19,40
NP
18,55
19,24
-
20,52
18,06
---------
18. Bezděkov pod Třemšínem 22 17,23PB
18,58
-
NP
17,23
------------
-. Krásná Ves 22 18,12MB
NP
NP
18,12
21,98
22,26
18,16
19,05
---------
20. Olešnice 18 18,01SM
30,12
19,94
18,82
21,42
-
20,86
18,01
---------
21. Jinolice Renmotor 15 16,85JC
22,35
--
16,85
------------
22. Zahorčice 14 16,66ST--
16,66
NP
------------
-. Pšánky 14 17,02HK
17,02
--
NP
------------
24. Hradčany 7 18,63LI---
18,63
------------
25. Jeřmanice 3 24,08LI-
24,08
--------------
26. Mříčná 1 20,78SM-
27,60
--
20,78
-
21,60
---------
27. Bechov 0 19,71MB--
19,97
---
19,71
---------
-. Lučany nad Nisou 0 21,89JN
NP
29,11
-
NP
-
21,89
----------
-. Sukorady 0 23,19MB--
23,19
-------------
-. Roprachtice 0 31,60SM----
31,60
-----------
-. Těpeře 0 62,38JN
62,38
---------------
-. Křížkový Újezdec 0 NPPH-----
NP
----------


Celkem se účastnilo:  50 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: