Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec TU
2 2020/08/08 Břehy, Pojizerský pohár Břehy MB
3 2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM
4 2020/09/05 Jirkov, Jirkovská proudnice JN
5 2020/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB
6 2020/09/13 Radimovice, Sychrovský pohár LI
7 2020/09/19 Malá Skála, Maloskalský pohár JN
8 2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB
9 2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM
10 2020/11/06 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení JN
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1DubenecMuži Dneboh 42020-07-14 21:34:39
2DubenecMuži Letohrad - Kunčice D82020-07-14 21:34:39
3DubenecMuži Žehrov 122020-07-14 21:34:39
4DubenecMuži Dubenec Rübeland/Harz162020-07-14 21:34:39
5DubenecMuži Karlinky 172020-07-14 21:34:39
6DubenecMuži Myštěves 172020-07-14 21:34:39
7DubenecMuži Nevcehle 12020-07-14 21:34:39
8DubenecMuži Pšánky 52020-07-14 21:34:39
9DubenecMuži Olešnice 82020-07-14 21:34:39
10DubenecMuži Pátek 132020-07-14 21:34:39
11DubenecMuži Havlovice 172020-07-14 21:34:39
12DubenecMuži Dubenec 172020-07-14 21:34:39
13DubenecMuži Zlatá Olešnice 172020-07-14 21:34:39
14DubenecMuži Renmotor Jinolice 22020-07-14 21:34:39
15DubenecMuži Čeperka 62020-07-14 21:34:39
16DubenecMuži Sloup 102020-07-14 21:34:39
17DubenecMuži Krásná Ves 142020-07-14 21:34:39
18DubenecMuži Brada Rybníček172020-07-14 21:34:39
19DubenecMuži Frýdštejn 172020-07-14 21:34:39
20DubenecMuži Dolní Miletín 172020-07-14 21:34:39
21DubenecMuži Obrubce 32020-07-14 21:34:39
22DubenecMuži Tatobity 72020-07-14 21:34:39
23DubenecMuži Dobšín Kamenice112020-07-14 21:34:39
24DubenecMuži Košťálov 152020-07-14 21:34:39
25DubenecMuži Břehy 172020-07-14 21:34:39
26DubenecMuži Sychrov 172020-07-14 21:34:39
27DubenecMuži Bašnice 172020-07-14 21:34:39
28DubenecŽeny Sloup 32020-07-14 21:25:40
29DubenecŽeny Bratříkov 72020-07-14 21:25:40
30DubenecŽeny Dlouhá Ves 112020-07-14 21:25:40
31DubenecŽeny Krásná Ves 152020-07-14 21:25:40
32DubenecŽeny Myštěves 192020-07-14 21:25:40
33DubenecŽeny Jeřice 232020-07-14 21:25:40
34DubenecŽeny Veselá 42020-07-14 21:25:40
35DubenecŽeny Hrobice Explosia82020-07-14 21:25:40
36DubenecŽeny Katusice 122020-07-14 21:25:40
37DubenecŽeny Malá Skála Béčko162020-07-14 21:25:40
38DubenecŽeny Sychrov OLE202020-07-14 21:25:40
39DubenecŽeny Renmotor Jinolice 12020-07-14 21:25:40
40DubenecŽeny Jeřmanice 52020-07-14 21:25:40
41DubenecŽeny Sychrov 92020-07-14 21:25:40
42DubenecŽeny Břehy 132020-07-14 21:25:40
43DubenecŽeny Čeperka 172020-07-14 21:25:40
44DubenecŽeny Kosmonosy 212020-07-14 21:25:40
45DubenecŽeny Letohrad - Orlice 22020-07-14 21:25:40
46DubenecŽeny Košťálov 62020-07-14 21:25:40
47DubenecŽeny Ploukonice 102020-07-14 21:25:40
48DubenecŽeny Pěnčín 142020-07-14 21:25:40
49DubenecŽeny Bechov 182020-07-14 21:25:40
50DubenecŽeny Mříčná 222020-07-14 21:25:40
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání