Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB
2 2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN
3 2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB
4 2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár LI
5 2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár SM
6 2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC
7 2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB
8 2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU
9 2019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB
10 2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN
11 2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB
12 2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN
13 2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM
14 2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM
15 2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN
16 2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení JN
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1JirkovMuži Jirkov 92019-08-26 12:30:20
2DnebohŽeny Sychrov A32019-08-20 13:25:48
3DnebohŽeny Jeřmanice 72019-08-20 13:25:48
4DnebohŽeny Mříčná 112019-08-20 13:25:48
5DnebohŽeny Malá Skála Béčko42019-08-20 13:25:48
6DnebohŽeny Veselá u Mn. Hradiště82019-08-20 13:25:48
7DnebohŽeny Břehy 122019-08-20 13:25:48
8DnebohŽeny Košťálov 12019-08-20 13:25:48
9DnebohŽeny Bechov 52019-08-20 13:25:48
10DnebohŽeny Sychrov B92019-08-20 13:25:48
11DnebohŽeny Kosmonosy 132019-08-20 13:25:48
12DnebohŽeny Katusice 22019-08-20 13:25:48
13DnebohŽeny Veselá u Semil62019-08-20 13:25:48
14DnebohŽeny Bratříkov 102019-08-20 13:25:48
15DnebohŽeny Ploukonice 132019-08-20 13:25:48
16DnebohMuži Krásná Ves 82019-08-20 13:20:17
17DnebohMuži Jílové u Držkova 122019-08-20 13:20:17
18DnebohMuži Žehrov 162019-08-20 13:20:17
19DnebohMuži Olešnice 172019-08-20 13:20:17
20DnebohMuži Malá Skála 42019-08-20 13:20:17
21DnebohMuži Velké Hamry 92019-08-20 13:20:17
22DnebohMuži Tatobity 132019-08-20 13:20:17
23DnebohMuži Bechov 172019-08-20 13:20:17
24DnebohMuži Sychrov 172019-08-20 13:20:17
25DnebohMuži Myštěves 12019-08-20 13:20:17
26DnebohMuži Kosmonosy 52019-08-20 13:20:17
27DnebohMuži Břehy 62019-08-20 13:20:17
28DnebohMuži Zlatá Olešnice 102019-08-20 13:20:17
29DnebohMuži Veselá 142019-08-20 13:20:17
30DnebohMuži Košťálov 172019-08-20 13:20:17
31DnebohMuži Dneboh 22019-08-20 13:20:17
32DnebohMuži Jirkov 72019-08-20 13:20:17
33DnebohMuži Obrubce 112019-08-20 13:20:17
34DnebohMuži Dobšín Kamenice152019-08-20 13:20:17
35DnebohMuži Chyjice 172019-08-20 13:20:17
36DnebohMuži Dubenec 32019-08-20 13:20:17
37JirkovMuži Obrubce 12019-08-20 12:46:04
38JirkovMuži Dneboh 52019-08-20 12:46:04
39JirkovMuži Olešnice 132019-08-20 12:46:04
40JirkovMuži Kosmonosy 172019-08-20 12:46:04
41JirkovMuži Krásná Ves 182019-08-20 12:46:04
42JirkovMuži Sychrov 22019-08-20 12:46:04
43JirkovMuži Zlatá Olešnice 62019-08-20 12:46:04
44JirkovMuži Veselá 102019-08-20 12:46:04
45JirkovMuži Tatobity 142019-08-20 12:46:04
46JirkovMuži Myštěves 182019-08-20 12:46:04
47JirkovMuži Malá Skála 32019-08-20 12:46:04
48JirkovMuži Jimlín 72019-08-20 12:46:04
49JirkovMuži Košťálov 112019-08-20 12:46:04
50JirkovMuži Jílové u Držkova 152019-08-20 12:46:04
51JirkovMuži Břehy 182019-08-20 12:46:04
52JirkovMuži Dubenec 42019-08-20 12:46:04
53JirkovMuži Velké Hamry 82019-08-20 12:46:04
54JirkovMuži Jirkov B122019-08-20 12:46:04
55JirkovMuži Dobšín Kamenice162019-08-20 12:46:04
56JirkovMuži Chyjice 182019-08-20 12:46:04
57JirkovŽeny Sychrov A12019-08-20 12:44:02
58JirkovŽeny Malá Skála Béčko52019-08-20 12:44:02
59JirkovŽeny Pěnčín 92019-08-20 12:44:02
60JirkovŽeny Katusice 22019-08-20 12:44:02
61JirkovŽeny Zlatá Olešnice 62019-08-20 12:44:02
62JirkovŽeny Kosmonosy 102019-08-20 12:44:02
63JirkovŽeny Jeřmanice 32019-08-20 12:44:02
64JirkovŽeny Bratříkov 72019-08-20 12:44:02
65JirkovŽeny Mříčná 112019-08-20 12:44:02
66JirkovŽeny Sychrov B42019-08-20 12:44:02
67JirkovŽeny Ploukonice 82019-08-20 12:44:02
68JirkovŽeny Košťálov 122019-08-20 12:44:02
69BoroviceŽeny Sychrov A32019-07-26 13:39:01
70BoroviceŽeny Kosmonosy 72019-07-26 13:39:01
71BoroviceŽeny Borovice 112019-07-26 13:39:01
72BoroviceŽeny Jeřmanice 42019-07-26 13:39:01
73BoroviceŽeny Bratříkov 82019-07-26 13:39:01
74BoroviceŽeny Bechov 122019-07-26 13:39:01
75BoroviceŽeny Košťálov 12019-07-26 13:39:01
76BoroviceŽeny Pěnčín 52019-07-26 13:39:01
77BoroviceŽeny Mříčná 92019-07-26 13:39:01
78BoroviceŽeny Břehy 132019-07-26 13:39:01
79BoroviceŽeny Malá Skála Béčko22019-07-26 13:39:01
80BoroviceŽeny Katusice 62019-07-26 13:39:01
81BoroviceŽeny Ploukonice 102019-07-26 13:39:01
82BoroviceŽeny Sychrov B132019-07-26 13:39:01
83BoroviceMuži Kosmonosy 22019-07-26 13:35:10
84BoroviceMuži Obrubce 62019-07-26 13:35:10
85BoroviceMuži Malá Skála 102019-07-26 13:35:10
86BoroviceMuži Jílové u Držkova 142019-07-26 13:35:10
87BoroviceMuži Olešnice 182019-07-26 13:35:10
88BoroviceMuži Dubenec 32019-07-26 13:35:10
89BoroviceMuži Frýdštejn 72019-07-26 13:35:10
90BoroviceMuži Zlatá Olešnice 112019-07-26 13:35:10
91BoroviceMuži Košťálov 152019-07-26 13:35:10
92BoroviceMuži Sychrov 192019-07-26 13:35:10
93BoroviceMuži Dneboh 42019-07-26 13:35:10
94BoroviceMuži Břehy 82019-07-26 13:35:10
95BoroviceMuži Velké Hamry 122019-07-26 13:35:10
96BoroviceMuži Veselá 162019-07-26 13:35:10
97BoroviceMuži Tatobity 12019-07-26 13:35:10
98BoroviceMuži Jirkov 52019-07-26 13:35:10
99BoroviceMuži Chyjice 82019-07-26 13:35:10
100BoroviceMuži Krásná Ves 132019-07-26 13:35:10
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání