Rok:

Výsledky ročníku 2007 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Sy
5

6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ra
10
Pl
11
Be
12
Fr
13
1. Jinolice 199 17,27JC
23,32
20,59
23,44
27,33
18,30
18,52
26,41
18,15
20,93
22,62
20,45
17,27
21,34
2. Svijany 159 16,97LI
33,64
19,11
20,65
25,94
18,26
20,54
18,45
NP
30,03
26,52
22,96
16,97
18,39
21,53
3. Dneboh 147 17,59MB
24,75
20,87
22,76
26,02
19,66
19,47
18,91
18,73
22,53
30,86
26,77
31,10
23,51
NP
17,59
38,41
24,41
4. Veselá 127 18,36VS
23,69
20,81
24,75
26,41
19,92
23,75
19,80
18,36
21,72
26,12
23,24
19,78
23,99
5. Jirkov 110 19,09CV
22,78
20,76
29,48
28,70
19,09
19,95
20,49
23,11
24,40
23,79
NP
19,29
22,75
6. Benešov u Semil 107 17,69SM
25,07
17,69
28,19
24,86
21,93
NP
18,71
19,57
22,48
26,79
33,62
18,89
26,50
7. Kosmonosy 103 18,82MB
26,29
NP
22,92
25,96
18,82
19,07
18,86
30,36
23,12
37,73
24,39
18,87
NP
8. Podůlší B 94 19,78JC
26,29
21,75
23,06
30,81
19,78
20,26
20,65
20,54
30,34
26,13
22,21
26,73
23,11
9. Lestkov 93 18,46SM
30,04
21,97
20,81
27,13
NP
-
18,80
19,29
--
20,63
18,46
24,13
10. Bříšťany 84 18,49JC
31,13
20,98
28,06
24,78
19,69
20,36
20,60
25,76
29,24
34,16
-
18,49
22,42
11. Huť 52 19,86JN
34,65
NP
27,68
27,36
-
21,34
22,45
21,78
23,58
25,75
-
19,86
26,40
12. Sychrov B 49 19,32MB
24,74
20,76
27,39
27,36
NP
19,32
24,21
24,04
NP
30,43
29,80
NP
27,31
13. Bratříkov 46 19,71JN-
21,04
23,90
NP
26,31
23,71
20,49
21,55
38,03
-
24,52
19,71
25,06
14. Pšánky 43 18,03HK
23,99
NP
22,13
--------
18,03
18,39
-
15. Maršovice 38 20,42JN
36,11
20,92
35,08
26,27
21,61
21,47
24,81
NP
26,13
28,49
33,70
20,42
27,02
16. Radimovice 31 19,46PS-
19,55
-
27,14
19,46
-
26,47
32,08
--
NP
--
17. Mříčná 28 19,64SM
NP
23,07
29,12
27,98
20,79
19,64
NP
23,49
--
26,63
20,17
24,91
18. Bašnice 25 18,95JC-
18,95
NP
-
NP
--
20,89
-----
19. Podůlší 22 18,74JC
31,45
21,75
NP
NP
20,63
21,49
-----
18,74
-
-. Myštěves 22 20,34HK
26,17
22,35
23,42
-
20,34
--------
-. Frýdlant 22 22,30LI----
22,30
31,07
22,45
24,06
-
27,12
25,33
NP
24,97
22. Chrášťany 14 21,06LT--
23,87
----
21,06
-----
23. Dolní Přím 13 19,15HK-------
19,15
-----
-. Krásná Ves 13 21,06MB
NP
23,51
30,33
30,55
39,08
NP
22,59
21,06
NP
29,23
-
25,81
34,77
25. Raspenava 12 24,98LI-----
NP
-
24,98
32,39
27,35
27,22
30,90
47,24
26. Petkovy 10 23,42MB----------
23,42
--
-. Karlinky 10 24,69LI
42,46
27,08
26,96
36,94
24,69
NP
NP
---
24,75
-
73,02
28. Libuň 6 19,09JC----------
NP
19,09
-
-. Velichovky 6 20,26NA----
20,26
--------
30. Jirkov B 5 21,87CV------
21,87
34,07
-----
-. Sychrov 5 22,00MB
27,01
25,04
30,63
-
26,31
------
22,00
-
32. Dobšín 4 26,28MB----
29,15
-----
26,28
--
-. Raspenava B 4 28,60LI---------
28,60
--
NP
34. Křešice 3 22,10JC-------
22,10
-----
35. Bukovina 2 22,21HK-
24,82
-
40,00
----
45,93
-
34,96
22,21
-
36. Vesec 1 20,29SM-
22,57
28,00
----
NP
---
20,29
-
-. Hrobce 1 23,14LT-------
23,14
-----
-. Vesec 1 24,23PI-----
24,97
24,23
----
32,40
-
39. Nouzov 0 20,28TU-----------
20,28
-
-. Veselá 0 20,75SM-------
NP
---
20,75
-
-. Bříšťany B 0 21,79JC-----------
21,79
-
-. nerozlišeno 0 24,27--------
24,27
-----
-. Jistebsko 0 27,11JN---
NP
33,94
39,43
27,11
------
-. Český Dub I 0 28,83LI-------
28,83
-----
-. Dešná 0 29,07JH------
29,07
------
-. Horní Růžodol, Liberec VII 0 29,80LI-----
29,80
-------
-. Malá Skála 0 30,35JN----------
NP
30,35
-
-. Všeň 0 30,40SM----------
30,40
--
-. Chudíř 0 31,12MB--
31,12
----------
-. Boreč 0 31,30MB
NP
-
31,30
----------
-. Šumburk nad Desnou 0 31,32JN------
NP
-----
31,32
-. Záskalí 0 35,91LI-------
35,91
-----
-. Lužec 0 36,44LN---------
36,44
---
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 38,73LI-
38,73
---
NP
-------
-. Střemy 0 39,07ME
39,07
------------
-. Pěnčín 0 40,35JN------
40,35
------
-. Kováň 0 42,73MB
42,73
------------
-. Lázně Libverda 0 43,55LI---------
43,55
---
-. Písečná 0 43,65FM------------
43,65
-. Martinice 0 52,44KM-----------
52,44
-
-. Spikaly B 0 58,87MB
58,87
------------
-. Hejnice 0 61,58UO---------
61,58
--
NP
-. Spikaly 0 NPMB
NP
------------
-. Kunratice 0 NPAB------------
NP
-. Klokočí 0 NPSM---
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Sy
5

6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ra
10
Pl
11
Be
12
Fr
13
1. Bříšťany 121 18,08JC
25,26
23,73
22,19
36,39
18,75
20,30
18,78
20,17
25,77
25,16
23,56
18,08
23,12
2. Huť 118 17,78JN
26,52
21,91
22,45
32,43
19,55
19,50
18,45
19,65
26,44
28,05
22,00
17,78
30,25
-. Benešov u Semil 118 19,02SM
22,71
20,10
21,45
28,19
22,08
NP
19,02
20,20
25,81
24,48
34,73
19,07
22,42
4. Sychrov 113 18,31MB
28,93
19,99
21,79
29,11
19,07
20,60
18,75
18,35
29,08
30,06
23,42
18,31
26,05
5. Břehy 85 18,86MB
27,23
25,60
-
28,32
21,08
20,30
19,75
30,89
23,91
42,72
22,31
18,86
24,00
6. Borovice 63 20,15MB
25,94
20,98
24,33
NP
25,03
20,75
20,99
22,36
28,47
26,50
28,42
20,15
30,45
7. Kosmonosy 54 21,15MB
28,52
22,68
24,43
29,82
23,31
21,29
NP
24,95
26,54
26,72
22,96
21,15
25,76
8. Ploukonice 52 19,26SM
26,65
21,97
23,70
34,88
19,26
22,80
NP
NP
33,04
32,91
24,11
20,40
25,71
9. Jirkov 40 19,47CV
27,16
NP
NP
31,15
20,58
21,30
19,47
20,20
-
NP
32,35
21,72
29,37
10. Bratříkov 30 21,61JN
33,26
24,11
27,47
30,22
38,27
33,96
22,40
23,37
24,40
-
25,97
21,61
35,62
11. Pěnčín 20 21,15JN-
NP
-
NP
--
25,90
21,15
23,29
50,07
44,46
31,88
NP
12. Frýdlant 14 21,35LI-----
35,27
21,35
48,68
24,99
34,49
32,42
NP
39,12
13. Krásná Ves 13 21,50MB
27,88
25,10
NP
33,93
25,48
22,77
21,50
26,93
-----
14. Mříčná 7 21,61SM
28,71
NP
NP
37,33
NP
23,25
21,61
23,26
--
31,22
22,94
37,15
15. Jeřmanice 4 21,66LI
37,13
27,85
31,25
44,05
27,89
50,33
23,47
35,64
30,92
-
34,31
21,66
39,49
16. Libuň 3 22,66JC-------
22,66
-----
-. Horní Růžodol, Liberec VII 3 33,92LI-
38,50
-
33,92
---------
18. Bulovka 2 39,48LI---------
39,48
--
NP
19. Šumburk nad Desnou 1 31,94JN------
NP
-----
31,94
20. Bukovina 0 27,02HK-
27,02
------
30,10
--
NP
-
-. Malá Skála 0 33,48JN-------
33,48
--
41,58
102,41
-
-. Všeň 0 36,39SM----------
36,39
--
-. Veselá 0 39,92VS--------
39,92
----
-. Březovice 0 46,16CR
46,16
------------
-. Střemy 0 49,62ME
49,62
------------
-. Chrášťany 0 NPLT-------
NP
-----


Celkem se účastnilo:  91 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: