Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Úm
2
Ko
3

4
Li
5
Bo
6
Sy
7
Dn
8
Hu
9
Ji
10
Be
11
1. Renmotor Jinolice 129 16,06JC
16,27
NP
16,92
17,04
18,69
16,50
16,06
17,45
16,66
17,63
17,53
2. Kosmonosy 120 16,83MB
17,22
26,27
NP
17,70
17,38
17,82
17,02
18,49
17,93
17,49
16,83
3. Libuň 102 17,17JC
18,00
18,72
18,01
18,35
17,89
18,08
23,24
17,17
39,02
17,60
17,42
4. Pšánky A 92 16,60HK
26,67
16,60
19,10
18,50
17,36
25,30
17,27
33,80
18,50
17,90
18,18
5. Dobšín - Kamenice 90 17,71MB
18,84
23,33
17,71
18,44
18,30
17,89
24,55
17,86
18,47
18,35
18,99
6. Pšánky B 83 17,37HK
NP
19,56
18,62
18,97
17,76
17,43
17,37
19,21
18,53
NP
17,60
7. Sychrov 82 18,04MB
18,05
18,10
19,48
18,40
18,51
18,40
18,78
18,04
20,65
18,64
19,40
8. Jirkov 71 17,65JN
20,72
18,43
18,55
NP
18,44
17,65
18,65
18,49
19,01
37,75
21,28
9. Lestkov 68 17,35SM
17,35
NP
19,55
-
18,14
17,66
NP
18,72
18,94
17,64
NP
10. Tatobity 58 17,27SM-
18,07
23,12
18,06
NP
--
17,32
19,78
NP
17,27
11. Podůlší 49 17,52JC
17,87
17,52
18,95
18,53
19,64
19,92
19,03
NP
---
12. Dneboh 48 18,50MB
18,86
18,92
19,30
18,50
18,81
NP
18,74
NP
19,71
23,77
NP
13. Veselá 42 18,42MB
19,05
19,50
NP
19,51
18,93
DSQ
18,42
19,13
-
19,27
19,39
14. Bašnice 40 16,57JC
17,39
NP
17,99
20,88
NP
--
NP
-
NP
16,57
15. Sloup 33 17,84PZ
NP
17,84
21,14
-
18,32
19,10
20,79
--
DSQ
19,16
16. Malá Skála 28 18,22JN
29,45
27,24
27,06
NP
20,57
19,18
18,71
NP
23,08
20,76
18,22
17. Bezděkov pod Třemšínem 27 16,50PB
16,50
---
17,61
------
18. Chrášťany 26 17,38LT---
17,60
------
17,38
19. Krásná Ves 24 19,03MB
NP
19,61
20,15
20,51
NP
19,03
25,71
19,44
22,28
22,39
21,43
20. Bříšťany 16 18,11JC----
18,11
--
19,11
---
21. Úmyslovice 15 19,38NB
21,48
19,73
20,89
20,96
19,67
35,07
19,69
19,38
---
22. Jílové u Držkova 14 19,65JN--
20,14
NP
NP
NP
19,65
NP
-
20,43
NP
23. Benešov u Semil 12 18,41SM-
NP
-
NP
18,54
-
NP
19,39
--
18,41
24. Tuř 10 18,07JC---------
18,07
-
-. Loukov 10 21,02MB-----
21,02
-
NP
22,12
22,74
-
26. Jeřmanice 7 18,95LI
30,11
--
NP
---
18,95
--
21,57
-. Bratříkov 7 19,27JN---------
19,27
-
-. Mříčná 7 20,31SM
41,54
-
NP
20,31
--
26,04
-
22,21
25,41
26,99
29. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 4 19,44MB
19,44
----------
30. Jablonec nad Jizerou 3 19,54SM
19,54
---
NP
------
-. Břehy 3 19,96MB------
19,96
29,67
---
32. Smidary 1 18,82HK----
18,82
------
-. Karlinky 1 19,51LI-------
NP
--
19,51
-. Pěnčín 1 25,15JN--------
25,15
40,32
-
35. Košťálov 0 20,67SM-------
20,67
--
NP
-. Sukorady 0 22,53MB
22,53
--------
24,56
-
-. Bakov nad Jizerou 0 22,58MB--
22,58
--------
-. Hostovlice 0 NPKH-
NP
---------
-. Myštěves 0 NPHK
NP
----------
-. Velké Hamry 0 NPJN-----
NP
-----
-. Dolní Sytová 0 NPSM----------
NP
-. Horní Radechová 0 NPNA-
NP
---------
-. Příšovice 0 NPLI
NP
----------
-. Doubravička 0 NPMB
NP
----------
-. Horní Stakory 0 NPMB--
NP
--------
-. Trnov 0 NPRK----------
NP


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: