Rok:

Výsledky ročníku 2008 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Sy
6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ji
10
Ra
11
Pl
12
Fr
13
1. Svijany 179 17,43LI
17,65
23,07
20,39
18,25
17,43
18,15
17,55
18,70
18,62
18,77
20,10
20,72
20,71
2. Jinolice 155 17,81JC
18,09
21,97
20,65
17,81
18,56
19,74
18,80
18,80
18,73
18,63
20,80
21,48
21,09
3. Bříšťany 127 17,74JC
18,15
NP
21,46
17,74
NP
18,66
18,53
19,47
18,58
18,85
22,47
21,65
22,07
4. Pšánky 117 17,50HK--
21,36
17,50
-
17,53
17,72
18,74
17,72
18,08
24,25
29,50
23,45
-. Sychrov 117 18,47DO
19,06
25,18
23,69
19,86
18,70
18,89
19,02
19,52
18,47
18,74
22,80
22,37
21,65
6. Kosmonosy 93 17,90MB
19,05
23,15
24,87
26,85
17,90
18,59
18,33
19,95
20,21
19,17
27,52
23,85
22,42
-. Dneboh 93 17,97MB
NP
19,11
23,54
25,57
27,25
32,09
18,54
22,54
18,55
19,72
18,81
NP
21,31
19,71
NP
17,97
18,96
30,13
22,62
29,42
8. Veselá 89 18,62VS
18,62
23,63
21,48
19,81
25,95
20,02
20,58
19,10
NP
20,74
22,06
23,23
21,24
9. Bašnice 81 17,92JC
18,87
23,04
23,02
19,89
18,44
NP
17,92
18,63
19,44
NP
NP
--
10. Lestkov 66 17,83SM
18,52
NP
21,72
----
18,00
-
17,83
-
21,00
-
11. Jirkov 61 19,17CV
19,51
23,27
24,67
26,25
21,90
19,49
20,27
NP
19,97
19,17
24,79
24,14
24,81
12. Podůlší B 48 18,71JC
18,71
27,16
NP
20,85
21,08
23,45
19,95
19,52
19,11
19,05
30,00
25,95
NP
13. Myštěves 42 18,47HK
20,69
24,01
24,46
18,79
NP
18,47
19,55
33,64
-----
14. Radimovice 36 18,40PS-
27,07
23,49
-
18,40
--
20,69
---
23,80
24,14
-. Maršovice 36 19,65JN
19,71
NP
NP
20,88
20,62
19,71
23,31
23,27
19,65
21,14
31,38
23,28
25,36
16. Podůlší 34 18,53JC
20,21
28,37
25,87
19,01
18,53
19,86
-
NP
19,35
NP
---
17. Benešov u Semil 29 19,07SM
21,14
25,21
25,06
20,86
19,07
--
23,89
19,82
20,19
-
23,34
27,66
18. Bratříkov 26 19,01JN
NP
29,73
NP
19,01
20,70
NP
NP
19,70
19,41
23,08
-
25,77
36,71
19. Mříčná 25 19,92SM
20,07
25,95
23,84
NP
19,92
27,77
20,60
22,45
20,44
NP
25,45
NP
29,57
20. Dolní Přím B 14 19,97HK--
22,87
---
19,97
------
21. Veselá 12 20,02SM-
25,31
-
20,02
NP
20,09
21,39
20,88
-
20,28
-
52,13
-
22. Malá Skála 11 19,41JN
NP
NP
-
21,59
-
NP
23,78
19,95
19,89
19,41
40,46
38,79
NP
23. Hrobce 10 22,58LT-
23,75
--
27,17
---
22,58
--
25,13
-
24. Krásná Ves 9 21,23MB
NP
27,48
NP
25,71
-
24,71
23,10
21,23
24,85
23,16
28,20
25,49
27,58
25. Dolní Přím 8 19,25HK--
NP
---
19,25
------
26. Raspenava 6 21,27LI-
34,73
30,02
-
21,68
-
21,27
23,81
-
21,46
28,95
-
29,97
-. Kosice 6 25,04HK-
25,04
-----------
-. Raspenava B 6 27,99LI----------
27,99
-
30,22
29. Libuň 5 19,39JC----
NP
--
NP
-
19,39
NP
27,14
29,50
-. Frýdlant 5 25,57LI-
29,46
-----
27,34
NP
26,36
NP
26,09
25,57
31. Bukovina 4 24,00HK-
27,29
45,59
26,50
24,00
24,98
--
NP
NP
28,91
41,28
-
-. Frýdlant B 4 24,45FM-------
24,45
----
26,19
33. Křešice 3 24,20JC----
NP
------
24,20
-
34. Tatobity 2 21,32SM--
24,86
21,32
NP
-
NP
NP
27,83
22,38
31,67
40,09
42,86
-. Karlinky 2 28,99LI-------
32,57
30,85
-
28,99
-
45,89
36. Vlastiboř 1 20,61JN---------
20,61
---
-. Dobšín 1 21,55MB--
25,60
--
21,55
-------
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 1 24,87MB--
24,87
----------
39. Petkovy 0 23,62MB-----
23,62
-------
-. Příšovice 0 23,94LI-------
39,04
24,54
23,94
25,61
46,46
36,37
83,37
-. Kosořice 0 24,46MB--------
24,46
----
-. Jistebsko 0 24,47JN---
24,47
--
31,47
------
-. Vesec 0 25,40PI----
25,40
--------
-. Hrubá Horka 0 27,08JN---------
27,08
---
-. Vesec 0 27,50LI-----
32,93
-
NP
27,50
55,29
-
39,21
-
NP
-. Karlinky B 0 27,89LI-----------
31,94
27,89
-. Břehy 0 29,67MB-------
31,68
44,24
--
29,67
-
-. Nová Ves 0 31,08TR-------
31,08
-----
-. Český Dub I 0 31,24LI-------
31,24
48,05
----
-. nerozlišeno 0 31,72--------
31,72
-----
-. Jilemnice 0 31,73SM---
31,73
---------
-. Loukov 0 32,74KM-----------
32,74
-
-. Jindřichovice pod Smrkem 0 33,72LI----------
33,72
--
-. Huť 0 34,80JN------
34,80
------
-. Pilínkov, Liberec XXIV 0 37,56LI------------
37,56
-. Horní Stakory 0 45,58MB--
45,58
----------
-. Záskalí 0 46,37LI-------
46,37
-----
-. Nová Ves nad Popelkou 0 47,73SM-----------
47,73
-
-. Stračov 0 NPHK-------
NP
-----
-. Roudný 0 NPJN-----------
NP
-

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Sv
2
Ko
3

4
Be
5
Sy
6
Hu
7
Ra
8
Dn
9
Ji
10
Ra
11
Pl
12
Fr
13
1. Břehy 100 18,14MB
NP
22,72
23,65
18,17
18,86
18,14
19,64
20,07
19,23
19,41
31,02
23,98
21,92
2. Bříšťany 94 18,34JC
19,10
22,44
21,25
18,53
18,34
18,58
23,19
45,62
19,63
18,94
24,21
31,79
26,79
3. Huť 91 17,86JN
33,17
23,01
22,05
20,62
19,36
18,72
19,56
19,60
17,86
19,03
24,12
24,19
33,40
4. Sychrov 84 18,72DO
48,65
27,94
26,32
19,99
19,05
20,29
20,29
19,58
18,86
18,72
22,55
24,68
22,25
5. Benešov u Semil 60 18,89SM
18,89
24,00
26,14
NP
20,25
21,46
20,03
32,57
19,81
21,06
-
24,01
27,58
6. Pěnčín 59 19,63JN
20,61
28,15
23,13
19,98
-
20,59
19,63
20,65
35,44
22,06
25,13
NP
27,11
7. Bratříkov 51 19,19JN
19,92
28,22
24,40
19,19
23,36
20,60
33,63
NP
21,74
31,91
-
22,41
23,93
8. Borovice 43 19,93MB
26,88
28,18
26,40
20,65
19,93
20,93
31,69
21,62
NP
20,58
31,28
27,54
29,89
9. Krásná Ves 33 21,23MB
22,77
25,79
29,50
21,23
-
NP
21,42
23,46
NP
22,02
32,25
26,53
-
10. Jirkov 31 19,64CV
19,87
26,97
NP
19,64
19,85
NP
33,71
24,45
21,58
22,24
---
11. Jeřmanice 20 21,27LI
29,87
-
27,61
21,27
--
25,92
21,89
-
27,17
29,14
39,68
49,17
12. Kosmonosy 14 24,34MB
24,34
25,36
29,36
NP
40,12
40,18
-------
13. Hrobce 11 21,01LT----
26,67
---
21,01
--
26,70
-
14. Vlastiboř 4 21,30JN---------
21,30
---
-. Frýdlant 4 23,46LI-
46,88
-----
36,23
24,68
23,46
-
27,58
NP
-. Bulovka 4 28,38LI-------
40,87
----
28,38
17. Myštěves 3 23,99HK-------
23,99
-----
18. Dobrá Voda u Hořic 2 24,40JC------
NP
24,40
-----
-. Frýdlant B 2 31,32FM------------
31,32
20. Veselá 1 31,59VS--------
31,59
----
21. Křižany 0 42,62LI-------
42,62
-----
-. Šumburk nad Desnou 0 42,80JN------------
42,80
-. Malá Skála 0 45,44JN
NP
45,44
-----------
-. Křešice 0 46,57JC-----------
46,57
-
-. Pěnčín 0 48,59LI-----------
48,59
-
-. Libuň 0 NPJC---------
NP
-
NP
-
-. Mříčná 0 NPSM---
NP
---------


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: