Bookmark and Share

Borovický pohár

Vydáno dne 02. 08. 2019 (785 x přečteno)

První prázdninové kolo se uskutečnilo v Borovicích na trati, kterou už dobře známe, mírně do kopečka.  Pro 19 družstev mužů i 14 týmů žen si organizátoři objednali krásné slunečné počasí a možná i proto nám padalo spoustu krásných časů.

V kategorii mužů se blýskli časem 16:35 (PP 16:04) Tatobity a získali tak zlaté medaile. Stříbrné umístění si setříkli časem 16:73 (LP 16:48) muži z Kosmonos, kteří drží průběžné první místo v tabulce společně s týmem mužů z Dubence. Ti se umístili na třetí příčce s časem 16:77 (LP 16.48).

Průběžně vedoucí tým žen z Košťálova v Borovici utržil opět nejvyšší počet bodů vítězným časem 17:16 (PP 16:35). Druhé místo si vybojovala děvčata z Malé Skály Béčko za čas 17:34 (LP 16:87). A jako třetí si na bednu vystoupila děvčata ze Sychrova A 17:55 (LP 17:39).

Teď je na čase si trochu odpočinout, načerpat novou sílu a další boj o jedny z posledních bodů do tabulky se uskuteční  v sobotu 17.8. na Jirkově a v neděli ve Dnebohu.