Bookmark and Share

3. kolo v Kosmonosech

Vydáno dne 23. 05. 2016 (2658 x přečteno)

Již potřetí jsme se setkali na fotbalovém hřišti v Kosmonosech. Celý den bylo krásně slunečno a přálo tak konečně skvělým výkonům pro všechna družstva. Dohromady přijelo soutěžit 21 družstev mužů a 13 družstev žen.

Mužské kategorii se dařilo a v případě prvních tří příček to byla přehlídka 16tkových časů. Vítězem Memoriálu Josefa Ryse se stali muži z Jablonce nad Jizerou s téměř stejným sestřikem 16:88 (PP 16:87). Druhé místo si odvezli muži z Renmotoru Jinolic za čas 16:93 a jejich pravý proudař Vojta Kratochvíl byl nejrychlejším proudařem dne s parádním sestřikem 16:17. A příčku bronzovou obsadili Pšánky za čas 16:95 (LP 16:59).

V kategorii žen to bylo spíše naopak, bohužel jsme viděli hned několik nepovedených útoků, problémy byly jak s vodou, tak i u proudařek. Přesto nejlépe bojovaly ženy z Benešova u Semil a za jejich parádní útok 17:07 si odvezly zlaté medaile. A navíc se jejich pravá proudařka Katka Krejčová stala nejrychlejší proudařkou dne za sestřik 16:69. Druhou příčku urvala děvčata z Borovice za čas 17:60 (PP 17:43). A poslední drahocenný kov putoval do Bratříkova za čas 17:92 (PP 17:87).

Další závodní víkend nás čekají hned dva závody v sobotu Mříčná od 14h a v neděli se můžeme těšit do Libuně. Všem přeji mnoho zdaru a stále lepších výsledků.