Bookmark and Share

Poslední dvoukolo Jirkov a Dneboh

Vydáno dne 08. 09. 2017 (2134 x přečteno)

Závodit o Jirkovskou proudnici přijelo i za trochu chladnějšího a zamračeného dne přijelo 18 družstev mužů a 9 družstev žen. Nedělního závodu ve Dnebohu se zúčastnilo dohromady 22 družstev mužů a 13 družstev žen. Počasí bylo opravdu sychravé, ale nakonec odpoledne trochu vysvitlo, avšak komplikace s terči a časomírou přinesly menší zdržení, a pro několik týmů také fatální problémy se sražením levého terče.

V mužské kategorii v Jirkově zvítězili průběžně vedoucí muži z Pšánek s časem 17:09 (LP 16:95). Příčku druhou obsadili muži z Renmotoru Jinolic s časem 17:16 (LP 16:85). Třetí místo urvali muži z Kosmonos čas 17:19 a nejrychlejším proudařem vlevo za sestřik 16:49. Jirkovskou proudnici naprosto s přehledem ovládly ženy z Košťálova, které zvítězily s časem 16:73 a nejrychlejší proudařkou vlevo 16:47. Druhé medailové umístění si odvezla děvčata z Jablonce nad Jizerou za čas 17:24 (LP 17:13). A poslední cenný kov si na krk pověsila děvčata z Benešova u Semil za sestřik 17:47 (PP 17:35).

Na nedělní bednu o Pohár Drábských světniček se v kategorii mužů postavili jediné tři šestnáctkové časy dne. První místo Remnotor Jinolice za sestřik 16:42 a nejrychleji vpravo za 16:38. Druhou příčku obsadili muži z Kosmonos 16:84 (PP 16:55). A bronz zůstal na domácí půdě pro Dneboh za parádní soustřik 16:92 (PP 16:91). V kategorii žen se nejvíce zadařilo ženám z Košťálova s časem 18:69 (PP 16:54). Druhá příčka patřila děvčatům z Benešova u Semil s časem 18:95 a nejrychlejším sestřikem nalevo 16:41. A třetí příčku urvala děvčata z Libuně za čas 19:14 (PP 17:74).

Předposlední velký boj o bodíky do celkového vyhodnocení proběhne  v sobotu 16.9. na hřišti v Košťálově.