Bookmark and Share

Jedny z posledních závodů letošní sezóny

Vydáno dne 24. 09. 2020 (773 x přečteno)

Extraligová trať, extraligové zázemí, bohaté občerstvení, jedny z nejlepších cen pro soutěžící a očekávané traťové rekordy, takové bylo 6. kolo v Radimovicích.

Mezi ženami si nejlépe vedly holky z Ploukonic  s časem 17,33s, stříbro vybojovaly hasičky z Košťálova č. 17,55s a bronz si odvezly holky z Katusic č. 17,74s.

Věční rivalové a kamarádi se opět porvali o ty nejvyšší příčky J, každý z nás si o této motivaci může nechat jenom zdát. V tomto kole vyhráli kluci z Frýdštejna č. 16,92s, hned za nimi skončili kluci z Tatobit č. 17,01s, třetí místo patřilo mužům z Renmotor Jinolice s časem 17,19s.

Další dvoukolo máme za sebou, teď už můžeme s jistotou říci, že JL 2020 se blíží ke konci.

V sobotu 19.09 nás přivítali pořadatelé z Malé Skály. V loňském roce byly pořadateli v seriálu JL poprvé a jednoznačně jejich kolo patřilo k těm nejlepším. Letos tomu nebylo jinak, i přesto, že byl začátek soutěže posunut do odpolední hodin.

Nejlepší útok v ženské kategorii opět předvedly holky z Ploukonic a s časem 17,13s vyhrály. Na druhém místě skončily holky ze Zlaté Olešnice č.17,59s a třetí místo za č. 17,90s putovalo ženám do Bratříkova.

Kluci z Dnebohu vybojovali s č. 16,77s zlatou medaili, stříbro muži z Renmotor Jinolice č. 17,08s a bronz urvali muži ze Zlaté Olešnice č. 17,64s.

Těžko bychom si mohli představit tento seriál bez SDH Kosmonosy, který byl pořádajícím sborem předpoledního kola. Soutěž s krásným zázemím doplňovaly větrné podmínky a nechyběl ani tradiční fotograf, který každému týmu zajistil kvalitní fotky.

V mužské kategorii tentokrát kraloval Renmotor Jinolice č. 16,90s, na druhém místě se umístili kluci z Frýdštějna č. 17,20s a třetí místo si odvezli kluci z Tatobit č. 17,25s.

O vítězi stále není jasno! A kde o tom rozhodnout, než na posledním kole v Benešově! BUDE TO BOJ až do konce ;-)

Ženská kategorie má o vítězkách již jasno! Děvčata z Ploukonic s časem 17,46s skončila na děleném 2. místě s holkami z Veselé a do posledního kola vstupují, jako celkové vítězky pro rok 2020.

Říká se, že nejtěžší soutěž je vždy na domácí půdě. V tomto případě to nemohlo dopadnout lépe, než aby ten nejcennějších z kovů zůstal doma!  Holky z Kosmonos ho vybojovaly za č. 17,39s! Ale i v ženské kategorii o ty poslední nejvyšší příčky bude boj až do poslední chvíle!

Já osobně se těším na poslední kolo Benešov, protože to NE, že bude, ALE OPRAVDU bude velká podívaná. Možná vyhraje ten, kdo zachová klid v duši. Možná vyhraje ten, komu přeje štěstí. Možná vyhraje ten, komu jsou nakloněny hvězdy. A možná to bude ten, na koho jsme vůbec nevsadili. Ale jedno je jasné, někdo to bude :-D

Takže neváhejte a přijďte podpořit svůj oblíbený tým, kamarády, prostě nás hasiče a užít si s námi to poslední letošní kolo.