Bookmark and Share

Začátek sezóny se blíží

Vydáno dne 12. 04. 2016 (2042 x přečteno)

A je to tady. Začátek sezóny 2016 je na spadnutí. Během zimní přestávky jsme neodpočívali. Připravovali jsme vše na rozjezd nové sezóny. Jak již bylo naznačeno po zasedání rady JL v říjnu bude v letošním roce do seriálu zařazeno celkem 12 soutěží.


Nově přibyla soutěž ve Velkých Hamrech na místním fotbalovém hřišti (je to na cestě Turnov - Harachov, necelých 30km od Turnova (pro ty kteří nevědí kde město leží). Začíná se jako obvykle v Krásné Vsi. Rada JL vyšla pořadatelům v Krásné vsi vstříc a začátek závodu je stanoven již na 9:30 hodinu. První družstvo by mělo nastoupit na startovní základnu v 9:25 Je to z důvodu následného programu a oslav založení sboru. Doufám, že s tím nikdo nebude mít problém a v Krásné Vsi se všichni sejdeme. Tak jako každý rok, i letos se bude bojovat o cenné body do celkového pořadí. Na konci sezóny bude opět závěrečné vyhlášení, kde bychom nechtěli z nastavených standardů nijak slevovat. Vše ale záleží na tom, kolik se nám podaří sehnat finančních prostředků. Chtěl bych apelovat na všechny, pokud by někdo věděl o nějakém sponzorovi ochotným podporovat JL v roce 2016 jakoukoliv částkou ať nás o tom informuje. Získané finanční prostředky stejně nakonec rozdělíme mezi vás, soutěžící.

V letošním roce bude způsob přihlašování na závody a zveřejňování výsledků stejný jak minulý rok. Přihlašování tedy najdete zde na firesportu, výsledky a průběžné pořadí bude i na strankách Jizerske ligy.

Na zasedání rady JL se dále schválilo několik úprav v pravidlech pro rok 2016. Snad nejpodstatnější je změna v sekci rozhodčích, kterou nově vede zkušený rozhodčí pan Petr Brychcí. Věříme, že toto rozhodnutí posune kvalitu JL zase o kousek výš. Přejeme Petrovi hodně úspěchů a věříme, že nejen s jeho prací, ale prací všech rozhodčích budete všichni spokojeni.

Tak naviděnou v Krásné Vsi !

za radu JL Tomáš FichtnerDalší články

Výsledky a články

    Skupiny článků