Soutěže hasičské ligy 2015

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Václav Knebl
Kdy: 08. 05. 2015 10:00
Telefon:  777914033
Začátek rezervace: 03. 05. 2015 20:00
Začátek tipování:  03. 05. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhkrasnaves.estranky.cz/
Konec rezervace: 08. 05. 2015 10:00
Konec hlasování: 07. 05. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,42 JC 16,42 15,93
2.  Stará Říše 17,04 JI 16,77 17,04
3.  Dobšín 17,31 MB 17,31 16,99
4.  Libuň 17,66 JC 16,95 17,66
5.  Pšánky 18,25 HK 18,25 17,39
6.  Podůlší Béčko 18,43 JC 18,42 18,43
7.  Podůlší 18,65 JC 18,65 17,94
8.  Veselá 18,81 MB 18,81 17,65
9.  Košťálov 18,87 SM 18,18 18,87
10.  Dneboh 18,99 MB 18,99 17,08
11.  Benešov u Semil 19,09 SM 19,09 19,07
12.  Tuř 19,71 JC 19,71 17,38
13.  Krásná Ves 20,25 MB 19,94 20,25
14.  Jílové u Držkova 21,09 JN 19,75 21,09
15.  Loukov 22,99 MB 22,99 20,26
16.  Sychrov 24,80 MB 20,92 24,80
17.  Doubravička 28,27 MB 28,27 27,80
18.  Jeřmanice 41,91 LI 41,29 41,91
19.  Kosmonosy NP MB NP 19,47
20.  Bašnice NP JC NP 17,01
21.  Tatobity Bity sport NP SM NP 16,79
22.  Jirkov NP JN NP 17,56
23.  Malá Skála DSQ JN 19,01 19,79

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,42 JC 16,53 17,42
2.  Krásná Ves 17,88 MB 17,46 17,88
3.  Myštěves 17,91 HK 16,46 17,91
4.  Borovice 18,18 MB 18,18 17,86
6.  Malá Skála Áčko 19,50 JN 19,50 18,94
7.  Benešov u Semil 19,98 SM 19,98 19,15
8.  Bratříkov 20,42 JN 20,42 20,17
9.  Malá Skála Béčko 28,48 JN 27,96 28,48
10.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav NP MB 30,08 NP
11.  Jeřmanice NP LI NP 20,57
12.  Vitiněves NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
5.  Sychrov 19,39 MB 19,38 19,39


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Kdy: 23. 05. 2015 10:00
Telefon:  736284709
Začátek rezervace: 17. 05. 2015 20:00
Začátek tipování:  17. 05. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhkosmonosy.cz/
Konec rezervace: 23. 05. 2015 10:00
Konec hlasování: 22. 05. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,30 JC 16,08 16,30
2.  Pšánky 16,60 HK 1,64 16,60
3.  Dobšín 17,69 MB 17,20 17,69
4.  Tatobity Bity sport 17,72 SM 17,22 17,72
5.  Kosmonosy 17,98 MB 17,98 17,89
6.  Sychrov 18,09 MB 18,09 18,05
7.  Podůlší 18,14 JC 17,53 18,14
8.  Mříčná 18,41 SM 18,31 18,41
9.  Jirkov 18,67 JN 17,87 18,67
10.  Dneboh 18,68 MB 18,68 17,89
11.  Veselá 18,79 MB 18,72 18,79
12.  Podůlší Béčko 18,87 JC 18,87 18,83
13.  Krásná Ves 19,57 MB 19,42 19,57
14.  Bříšťany 19,58 JC 19,58 17,32
15.  Jeřmanice 21,09 LI 21,09 20,17
16.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
16.  Bašnice NP JC NP NP
16.  Mělník NP ME NP NP
16.  Loukov NP KM NP NP
16.  Malá Skála NP JN NP NP
16.  Libuň NP JC 17,04 NP
16.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vitiněves 17,13 JC 16,66 17,13
2.  Krásná Ves 18,19 MB 1,81 18,19
3.  Huť 18,25 JN 18,25 18,11
4.  Jablonec nad Jizerou 18,32 SM 17,33 18,32
5.  Malá Skála Áčko 18,77 JN 18,77 18,75
6.  Bratříkov 19,18 JN 17,61 19,18
7.  Břehy 19,30 MB 19,30 18,43
8.  Malá Skála Béčko 19,39 JN 19,39 17,74
9.  Sychrov 20,91 MB 20,91 20,44
10.  Libuň 21,26 JC 21,26 20,64
11.  Myštěves 28,54 HK 18,68 28,54
12.  Benešov u Semil 31,79 SM 31,79 18,11
13.  Borovice 49,31 MB 18,11 49,31
14.  Jeřmanice NP LI NP NP


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:   Petr Sedláček
Kdy: 30. 05. 2015 14:00
Telefon:  737236774
Začátek rezervace: 24. 05. 2015 20:00
Začátek tipování:  24. 05. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 05. 2015 00:00
Konec hlasování: 29. 05. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,73 JC 16,07 16,73
2.  Tatobity Bity sport 17,23 SM 17,23 16,84
3.  Chrášťany 17,65 LT 17,31 17,65
4.  Dneboh 17,72 MB 17,72 17,44
5.  Libuň 17,74 JC 17,44 17,74
6.  Kosmonosy 17,78 MB 17,78 17,58
7.  Veselá 18,24 MB 18,24 17,50
8.  Podůlší 18,29 JC 17,74 18,29
9.  Jirkov 18,33 JN 17,96 18,33
10.  Mříčná 18,69 SM 18,69 17,67
11.  Podůlší Béčko 19,86 JC 1,92 19,86
12.  Dobšín 20,04 MB 20,04 1,99
13.  Benešov u Semil 20,11 SM 19,65 20,11
14.  Krásná Ves 21,04 MB 2,08 21,04
15.  Košťálov 21,33 SM 21,33 17,88
16.  Malá Skála 21,88 JN 21,88 2,17
17.  Sychrov 23,52 MB 23,52 23,07
18.  Dolní Sytová 31,28 SM 24,66 31,28
19.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
20.  Pšánky NP HK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,55 SM 17,55 17,11
2.  Sychrov 17,71 MB 17,55 17,71
3.  Jablonec nad Jizerou 17,85 SM 17,55 17,85
4.  Myštěves 17,92 HK 17,42 17,92
5.  Bratříkov 18,45 JN 18,45 18,39
6.  Malá Skála Béčko 18,64 JN 18,64 17,64
7.  Libuň 18,67 JC 18,67 17,43
8.  Košťálov 18,87 SM 18,87 18,62
9.  Malá Skála Áčko 19,30 JN 19,30 18,49
10.  Huť 21,20 JN 20,90 21,20
11.  Chrášťany 22,27 LT 17,32 22,27
12.  Krásná Ves 25,48 MB 24,76 25,48
13.  Borovice NP MB NP NP


Libuň

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   Petra Vaňková
Kdy: 31. 05. 2015 10:00
Telefon:  737559744
Začátek rezervace: 24. 05. 2015 20:30
Začátek tipování:  24. 05. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 05. 2015 00:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 17,08 JC 17,03 17,08
2.  Libuň 17,34 JC 17,34 17,06
3.  Pšánky 17,72 HK 17,72 17,15
4.  Dobšín 18,09 MB 18,09 17,85
5.  Jirkov 18,53 JN 17,49 18,53
6.  Malá Skála 18,94 JN 18,41 18,94
7.  Sloup 19,44 PZ 18,59 19,44
8.  Podůlší 19,58 JC 19,30 19,58
9.  Jílové u Držkova 20,23 JN 20,23 19,36
10.  Mříčná 20,28 SM 20,28 19,31
11.  Krásná Ves 20,97 MB 20,10 20,97
12.  Veselá 23,32 MB 23,32 21,06
13.  Kosmonosy 26,26 MB 25,99 26,26
14.  Košťálov 29,09 SM 19,34 29,09
15.  Podůlší Béčko 37,61 JC 37,61 31,33
16.  Benešov u Semil DSQ SM 23,51 23,61
17.  Dneboh NP MB NP NP
18.  Sychrov NP MB NP NP
19.  Tatobity Bity sport NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 17,70 HK 17,68 17,70
2.  Malá Skála Áčko 19,10 JN 18,08 19,10
3.  Krásná Ves 19,24 MB 19,24 17,50
4.  Sychrov 20,15 MB 19,53 20,15
5.  Huť 20,66 JN 20,66 20,50
6.  Borovice 21,83 MB 18,64 21,83
7.  Jablonec nad Jizerou 23,45 SM 23,09 23,45
8.  Břehy 23,73 MB 19,88 23,73
9.  Malá Skála Béčko 28,59 JN 28,59 26,52
10.  Bratříkov 29,25 JN 29,25 26,45
11.  Benešov u Semil 29,28 SM 29,28 17,17
12.  Libuň 36,29 JC 36,29 33,61
13.  Jeřmanice 42,31 LI 18,53 42,31


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 27. 06. 2015 14:00
Telefon:  602617285
Začátek rezervace: 21. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  21. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhhut.cz/
Konec rezervace: 26. 06. 2015 00:00
Konec hlasování: 26. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,54 JC - -
2.  Libuň 17,05 JC - -
3.  Kosmonosy 17,13 MB - -
4.  Pšánky 17,18 HK - -
5.  Tatobity Bity sport 17,29 SM - -
6.  Dneboh 17,36 MB - -
7.  Dobšín 17,91 MB - -
8.  Sychrov 17,96 MB - -
9.  Podůlší 18,12 JC - -
10.  Jirkov 18,19 JN - -
11.  Podůlší Béčko 18,82 JC - -
12.  Krásná Ves 19,18 MB - -
13.  Veselá 19,49 MB - -
14.  Malá Skála 19,64 JN - -
15.  Jílové u Držkova 19,66 JN - -
16.  Loukov 21,15 MB - -
17.  Benešov u Semil 29,98 SM - -
18.  Rychnov u Jablonce nad Nisou 35,14 JN - -
19.  Mříčná NP SM - -
20.  Košťálov NP SM - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,59 JC - -
2.  Huť 18,12 JN - -
3.  Benešov u Semil 18,30 SM - -
4.  Malá Skála Béčko 18,72 JN - -
5.  Bratříkov 19,02 JN - -
6.  Borovice 19,11 MB - -
7.  Krásná Ves 19,83 MB - -
8.  Malá Skála Áčko 19,84 JN - -
9.  Sychrov 25,97 MB - -
10.  Rychnov u Jablonce nad Nisou 68,73 JN - -
11.  Myštěves MS HK - -
12.  Jablonec nad Jizerou MS SM - -


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 28. 06. 2015 10:00
Telefon:  603463164
Začátek rezervace: 21. 06. 2015 20:30
Začátek tipování:  21. 06. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhsychrov.cz/
Konec rezervace: 27. 06. 2015 00:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jirkov 17,37 JN 16,88 17,37
2.  Pšánky 17,43 HK 17,09 17,43
3.  Kosmonosy 17,45 MB 16,82 17,45
4.  Tatobity Bity sport 17,57 SM 17,43 17,57
5.  Sychrov 17,68 MB 17,48 17,68
6.  Podůlší Béčko 18,00 JC 17,82 18,00
7.  Veselá 18,02 MB 18,02 17,43
8.  Podůlší 18,18 JC 17,67 18,18
9.  Myštěves 18,24 HK 17,14 18,24
10.  Mříčná 18,71 SM 18,57 18,71
11.  Úmyslovice 19,57 NB 19,57 18,87
12.  Jílové u Držkova 19,90 JN 17,55 19,90
13.  Malá Skála 20,11 JN 20,11 18,55
14.  Břehy 20,22 MB 20,19 20,22
15.  Košťálov 22,28 SM 1,83 22,28
16.  Libuň 26,16 JC 25,16 26,16
17.  Dobšín 29,94 MB 28,14 29,94
18.  Krásná Ves 33,76 MB 33,44 33,76
19.  Dneboh 45,15 MB 45,15 17,32
20.  Renmotor Jinolice NP JC NP NP
21.  Loukov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 16,04 HK 16,01 16,04
2.  Krásná Ves 17,13 MB 17,13 16,55
3.  Jablonec nad Jizerou 17,24 SM 17,24 16,97
3.  Benešov u Semil 17,24 SM 1,61 17,24
5.  Sychrov 17,63 MB 17,03 17,63
6.  Malá Skála Béčko 18,18 JN 17,21 18,18
7.  Libuň 18,36 JC 1,76 18,36
8.  Bratříkov 18,55 JN 18,55 17,66
9.  Malá Skála Áčko 18,56 JN 18,56 18,04
10.  Huť 20,09 JN 20,09 16,52
11.  Borovice 20,91 MB 19,87 20,91
12.  Veselá 31,59 MB 31,59 31,46


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 15. 08. 2015 10:00
Telefon:  722965386
Začátek rezervace: 11. 08. 2015 20:00
Začátek tipování:  11. 08. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://sdhborovice.webgarden.cz/
Konec rezervace: 15. 08. 2015 00:00
Konec hlasování: 14. 08. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dobšín 17,14 MB 17,14 17,06
2.  Renmotor Jinolice 17,51 JC 16,33 17,51
3.  Jirkov 17,88 JN 17,88 17,33
4.  Libuň 18,11 JC 16,97 18,11
5.  Malá Skála 18,12 JN 17,95 18,12
6.  Tatobity Bity sport 18,57 SM 16,58 18,57
7.  Sychrov 18,58 MB 18,58 18,27
8.  Veselá 18,68 MB 18,37 18,68
9.  Krásná Ves 18,81 MB 18,07 18,81
10.  Podůlší 18,85 JC 17,79 18,85
11.  Hradčany 19,07 LI 19,07 18,79
12.  Cetenov 19,84 LI 18,27 19,84
13.  Benešov u Semil 20,21 SM 20,21 19,93
14.  Košťálov 20,83 SM 20,55 20,83
15.  Mříčná 22,96 SM 22,32 22,96
16.  Kosmonosy 29,23 MB 28,73 29,23
17.  Loukov NP MB NP NP
18.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
19.  Dneboh NP MB NP NP
20.  Pšánky NP HK NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,95 JC 17,95 17,24
2.  Malá Skála Béčko 18,07 JN 18,07 17,84
3.  Borovice 18,11 MB 17,39 18,11
4.  Bratříkov 18,41 JN 17,79 18,41
5.  Krásná Ves 18,98 MB 17,44 18,98
6.  Benešov u Semil 19,05 SM 19,05 17,64
7.  Jablonec nad Jizerou 19,34 SM 19,34 16,69
8.  Huť 20,59 JN 20,59 18,42
9.  Myštěves 22,72 HK 22,72 16,95
10.  Sychrov 23,42 MB 23,42 17,71
11.  Malá Skála Áčko 40,55 JN 40,55 19,24
12.  Veselá NP MB NP NP
13.  Loukov NP MB NP NP


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 05. 09. 2015 14:00
Telefon:  774356017
Začátek rezervace: 01. 09. 2015 20:00
Začátek tipování:  01. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdh-jirkov.estranky.cz/
Konec rezervace: 05. 09. 2015 00:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,24 JC 17,24 17,20
2.  Pšánky 17,47 HK 16,72 17,47
3.  Dneboh 17,84 MB 17,84 17,36
4.  Tatobity Bity sport 17,87 SM 17,13 17,87
5.  Košťálov 17,93 SM 17,92 17,93
6.  Kosmonosy 18,23 MB 18,05 18,23
7.  Krásná Ves 18,36 MB 18,36 18,15
8.  Dobšín 18,38 MB 18,38 18,02
9.  Jirkov B 19,40 JN 19,40 19,17
10.  Sychrov 19,46 MB 18,16 19,46
11.  Mříčná 19,59 SM 19,25 19,59
12.  Benešov u Semil 19,86 SM 18,15 19,86
13.  Renmotor Jinolice 19,98 JC 17,14 19,98
14.  Podůlší Béčko 22,50 JC 18,74 22,50
15.  Velké Hamry 24,91 JN 24,91 24,72
16.  Malá Skála 29,58 JN 28,55 29,58
17.  Veselá NP MB NP NP
18.  Jirkov NP JN NP NP
19.  Jílové u Držkova NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 17,89 MB 17,35 17,89
2.  Libuň 17,92 JC 17,60 17,92
3.  Myštěves 18,14 HK 17,68 18,14
4.  Sychrov 18,40 MB 18,40 17,91
5.  Malá Skála Béčko 18,63 JN 17,00 18,63
6.  Huť 19,20 JN 19,03 19,20
7.  Borovice 20,10 MB 18,53 20,10
8.  Bratříkov 20,28 JN 18,26 20,28
9.  Obrubce 20,45 MB 18,68 20,45
10.  Jablonec nad Jizerou 23,98 SM 22,85 23,98
11.  Benešov u Semil 27,11 SM 26,89 27,11
12.  Malá Skála Áčko 30,05 JN 30,05 29,98


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 06. 09. 2015 10:00
Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 01. 09. 2015 20:30
Začátek tipování:  01. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 09. 2015 00:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 16,81 JC - -
2.  Renmotor Jinolice 16,90 JC - -
3.  Tatobity Bity sport 17,33 SM - -
4.  Pšánky 17,41 HK - -
5.  Dneboh 17,59 MB - -
6.  Dobšín 17,62 MB - -
7.  Kosmonosy 17,98 MB - -
8.  Veselá 18,52 MB - -
9.  Mříčná 18,67 SM - -
10.  Jirkov 18,73 JN - -
11.  Benešov u Semil 19,40 SM - -
12.  Podůlší Béčko 20,58 JC - -
13.  Loukov 22,06 MB - -
14.  Jílové u Držkova NP JN - -
15.  Košťálov NP SM - -
16.  Sychrov NP MB - -
17.  Krásná Ves NP MB - -
18.  Malá Skála NP JN - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 18,39 SM - -
2.  Borovice 18,76 MB - -
3.  Jablonec nad Jizerou 18,82 SM - -
4.  Libuň 19,58 JC - -
5.  Malá Skála Béčko 19,87 JN - -
6.  Košťálov 20,03 SM - -
7.  Bratříkov 20,32 JN - -
8.  Krásná Ves 27,06 MB - -
9.  Sychrov 31,34 MB - -
10.  Malá Skála Áčko 34,75 JN - -
11.  Loukov 39,71 MB - -
12.  Myštěves 41,77 HK - -
13.  Huť 46,03 JN - -


Koštálov

Název soutěže a popis: O pohár
Kontakt:  
Kdy: 20. 09. 2015 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 09. 2015 20:00
Začátek tipování:  15. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 09. 2015 00:00
Konec hlasování: 20. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,42 JC 16,30 16,42
2.  Bezděkov pod Třemšínem 16,56 PB 16,56 16,52
3.  Kosmonosy 16,75 MB 16,37 16,75
4.  Tatobity Bity sport 17,07 SM 16,84 17,07
5.  Libuň 17,41 JC 17,34 17,41
6.  Košťálov 17,72 SM 17,19 17,72
7.  Malá Skála 17,77 JN 16,88 17,77
8.  Dneboh 18,00 MB 18,00 16,91
9.  Jirkov 18,11 JN 17,70 18,11
10.  Pšánky 18,35 HK 17,48 18,35
11.  Jílové u Držkova 18,55 JN 17,15 18,55
12.  Krásná Ves 18,66 MB 18,42 18,66
13.  Benešov u Semil 18,69 SM 18,69 18,47
14.  Dobšín 19,01 MB 19,01 18,48
15.  Karlinky 19,28 LI 19,28 18,57
16.  Loukov 20,48 MB 20,48 20,24
17.  Úmyslovice 23,41 NB 19,87 23,41
18.  Mříčná 29,32 SM 28,41 29,32
19.  Jeřmanice 40,53 LI 40,53 39,29
20.  Veselá NP MB NP NP
21.  Podůlší Béčko NP JC 18,11 NP
22.  Myštěves NP HK NP NP
23.  Sychrov NP MB 18,77 18,74

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 17,27 MB 16,85 17,27
2.  Benešov u Semil 17,58 SM 17,58 17,29
3.  Radimovice 18,22 LI 18,22 18,12
4.  Těpeře 18,36 JN 18,36 17,73
5.  Libuň 18,44 JC 18,31 18,44
6.  Sychrov 18,45 MB 18,27 18,45
7.  Bratříkov 18,82 JN 18,82 17,76
8.  Košťálov 19,04 SM 19,04 16,88
9.  Huť 19,36 JN 18,52 19,36
10.  Malá Skála Béčko 20,77 JN 17,76 20,77
11.  Borovice 21,96 MB 17,55 21,96
12.  Myštěves 26,54 HK 25,72 26,54
13.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
14.  Jeřmanice NP LI NP 18,86
15.  Karlinky NP LI NP 26,76


Benešov U semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 27. 09. 2015 10:00
Telefon:  737169988
Začátek rezervace: 22. 09. 2015 20:00
Začátek tipování:  22. 09. 2015 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhbenesovusemil.estranky.cz/
Konec rezervace: 27. 09. 2015 00:00
Konec hlasování: 27. 09. 2015 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tatobity Bity sport 16,85 SM 16,70 16,85
2.  Jirkov 17,23 JN 17,11 17,23
3.  Renmotor Jinolice 17,24 JC 16,87 17,24
4.  Sychrov 17,61 MB 16,56 17,61
5.  Myštěves 17,67 HK 17,07 17,67
6.  Dobšín 17,78 MB 17,45 17,78
7.  Benešov u Semil 18,15 SM 17,46 18,15
8.  Pšánky 18,35 HK 18,35 17,00
9.  Krásná Ves 19,07 MB 19,07 18,80
10.  Košťálov 19,10 SM 19,10 18,70
11.  - Malá Skála 19,26 - 18,40 19,26
12.  Jirkov B 19,51 JN 18,60 19,51
13.  Jílové u Držkova 19,57 JN 19,57 18,57
14.  Lestkov 19,68 SM 17,60 19,68
15.  Loukov 20,18 MB 20,18 19,24
16.  Veselá 20,71 MB 20,71 20,31
17.  Kosmonosy 20,80 MB 20,80 16,56
18.  Podůlší Béčko 21,68 JC 20,15 21,68
19.  Libuň 26,34 JC 26,34 24,41
20.  Dneboh NP MB NP NP
21.  Mříčná NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jablonec nad Jizerou 17,32 SM 16,70 17,32
2.  Malá Skála Béčko 17,71 JN 16,59 17,71
3.  Myštěves 17,82 HK 17,82 17,79
4.  Sychrov 17,88 MB 17,88 17,79
5.  Borovice 18,12 MB 16,77 18,12
6.  Krásná Ves 18,14 MB 18,14 17,21
7.  Libuň 18,18 JC 17,40 18,18
8.  Bratříkov 18,32 JN 18,32 17,98
9.  Košťálov 18,60 SM 18,60 18,23
10.  Malá Skála Áčko 19,55 JN 18,27 19,55
11.  Radimovice 19,94 LI 18,97 19,94
12.  Břehy 20,28 MB 20,28 19,48
13.  Huť 31,93 JN 23,67 31,93
14.  Benešov u Semil NP SM NP NP
15.  Těpeře NP JN NP NP

Počet soutěží: 11  Celkem pokusů:  36
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: