Soutěže hasičské ligy 2018

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Markéta Medviďová
Kdy: 12. 05. 2018 14:00
Telefon:  +420 724 185 766
Začátek rezervace: 07. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  07. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 11. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Obrubce 17,03 MB 16,46 17,03
2.  Pšánky 17,06 HK 16,67 17,06
3.  Tatobity 17,10 SM 16,72 17,10
4.  Zahorčice 17,23 ST 17,23 16,77
5.  Jirkov 17,57 JN 16,86 17,57
6.  Malá Skála 17,72 JN 17,72 17,64
7.  Velké Hamry 17,94 JN 17,64 17,94
8.  Dobšín Kamenice 19,18 MB 19,18 17,23
9.  Bechov 19,42 MB 19,42 19,41
10.  Karlinky 22,06 LI 22,06 19,06
11.  Veselá 23,28 MB 23,28 22,93
12.  Kosmonosy 30,09 MB 30,09 29,84
13.  Olešnice 33,24 SM 31,66 33,24
14.  Sychrov NP MB 19,01 NP
14.  Podůlší Béčko NP JC NP NP
14.  Zlatá Olešnice NP JN NP 16,44
14.  Krásná Ves NP MB NP NP
14.  Renmotor Jinolice NP JC NP 15,77
14.  Myštěves NP HK 18,35 NP
14.  Košťálov NP SM NP NP
14.  Dneboh NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,42 SM 16,48 17,42
2.  Libuň 18,56 JC 17,41 18,56
3.  Jeřmanice 18,70 LI 18,70 17,80
4.  Malá Skála Béčko 18,96 JN 18,96 18,86
5.  Sychrov A 19,11 MB 19,11 18,55
6.  Bratříkov 19,49 JN 19,49 18,84
7.  Katusice 19,51 MB 19,51 18,56
8.  Benešov u Semil 20,11 SM 19,66 20,11
9.  Sychrov B 22,72 MB 21,58 22,72


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Kdy: 19. 05. 2018 10:00
Telefon:  +420 736 284 709
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  14. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,87 MB 16,43 16,87
2.  Tatobity 17,24 SM 16,96 17,24
3.  Zlatá Olešnice 17,34 JN 17,34 17,17
4.  Obrubce 17,36 MB 17,36 17,17
5.  Dneboh 17,91 MB 16,83 17,91
6.  Pšánky 18,08 HK 17,25 18,08
7.  Malá Skála 18,14 JN 17,67 18,14
8.  Jirkov 18,38 JN 17,95 18,38
9.  Veselá 18,41 MB 18,41 18,05
10.  Dobšín Kamenice 18,59 MB 18,59 17,35
11.  Velké Hamry 19,27 JN 18,52 19,27
12.  Podůlší Béčko 20,86 JC 20,86 17,95
13.  Sychrov 20,87 MB 17,91 20,87
14.  Jílové u Držkova 24,50 JN 24,50 24,05
15.  Košťálov 30,14 SM 30,14 25,58
16.  Krásná Ves 34,52 MB 34,52 30,34
17.  Olešnice NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,68 SM 16,85 17,68
2.  Katusice 17,92 MB 17,92 17,11
3.  Sychrov A 17,94 MB 17,53 17,94
4.  Jeřmanice 18,87 LI 18,87 18,48
5.  Benešov u Semil 20,09 SM 20,09 18,19
6.  Bratříkov 21,38 JN 19,23 21,38
7.  Libuň 22,82 JC 21,40 22,82
8.  Sychrov B 23,58 MB 23,58 21,83
9.  Kosmonosy 25,40 MB 24,62 25,40
10.  Malá Skála Béčko 44,46 JN 42,73 44,46


Radimovice

Název soutěže a popis: Sychrovský pohár
Kontakt:   Aleš Šrytr
Kdy: 20. 05. 2018 11:00
Telefon:  +420723101488
Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  14. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 18. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,51 PB 16,51 16,42
2.  Dneboh 16,67 MB 16,67 16,45
3.  Renmotor Jinolice 16,79 JC 16,23 16,79
4.  Pšánky 17,33 HK 17,33 17,31
5.  Tatobity 17,61 SM 17,40 17,61
6.  Obrubce 17,78 MB 17,08 17,78
7.  Dobšín Kamenice 18,30 MB 18,30 17,10
8.  Podůlší Béčko 18,53 JC 18,53 17,78
9.  Veselá 18,85 MB 18,75 18,85
10.  Krásná Ves 18,93 MB 18,93 18,61
11.  Velké Hamry 19,13 JN 18,17 19,13
12.  Hradčany 19,17 LI 18,69 19,17
13.  Olešnice 19,27 SM 19,12 19,27
14.  Jílové u Držkova 20,65 JN 18,21 20,65
15.  Malá Skála 25,97 JN 25,97 24,15
16.  Jirkov 26,61 JN 21,00 26,61
17.  Košťálov 36,83 SM 36,83 35,02
18.  Zlatá Olešnice NP JN NP 17,77
18.  Kosmonosy NP MB NP NP
18.  Karlinky NP LI NP NP
18.  Sychrov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 18,16 SM 16,29 18,16
2.  Sychrov A 18,70 MB 18,70 18,06
3.  Bratříkov 18,78 JN 18,67 18,78
4.  Libuň 19,03 JC 19,03 17,72
5.  Jeřmanice 19,39 LI 19,39 18,49
6.  Malá Skála Béčko 19,83 JN 19,83 19,71
7.  Kosmonosy 20,62 MB 20,62 19,24
8.  Sychrov B 21,17 MB 20,06 21,17
9.  Benešov u Semil 25,44 SM 25,44 17,29
10.  Katusice NP MB NP NP
10.  Ploukonice NP SM 21,16 NP


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:   Petr Sedláček
Kdy: 26. 05. 2018 14:00
Telefon:  +420 737 236 774
Začátek rezervace: 21. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem 16,91 PB 16,77 16,91
2.  Obrubce 16,92 MB 16,92 16,76
3.  Veselá 17,50 MB 17,28 17,50
4.  Jirkov 17,66 JN 17,45 17,66
5.  Sychrov 18,05 MB 17,64 18,05
6.  Krásná Ves 18,19 MB 18,19 17,69
7.  Kosmonosy 18,48 MB 17,82 18,48
8.  Malá Skála 18,59 JN 18,53 18,59
9.  Košťálov 18,84 SM 17,80 18,84
10.  Dobšín Kamenice 19,08 MB 19,08 18,21
11.  Olešnice 19,57 SM 19,28 19,57
12.  Jílové u Držkova 19,62 JN 18,63 19,62
13.  Pšánky 22,68 HK 22,68 21,19
14.  Mříčná 27,60 SM 25,18 27,60
15.  Velké Hamry 28,52 JN 28,52 18,36
16.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
16.  Dneboh NP MB NP NP
16.  Benešov u Semil NP SM NP NP
16.  Tatobity NP SM NP NP
16.  Podůlší Béčko NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,06 SM 17,04 17,06
2.  Katusice 17,63 MB 17,63 17,60
3.  Bratříkov 18,49 JN 18,49 17,78
4.  Sychrov A 18,75 MB 17,40 18,75
5.  Malá Skála Béčko 18,82 JN 18,82 17,76
6.  Benešov u Semil 18,92 SM 18,78 18,92
7.  Sychrov B 21,05 MB 20,80 21,05
8.  Mříčná 22,48 SM 21,78 22,48
9.  Jeřmanice 27,64 LI 27,64 19,56
10.  Libuň 28,03 JC 28,03 18,98
11.  Kosmonosy 28,59 MB 28,59 28,25


Libuň

Název soutěže a popis: Memoriál Pavla Bartoníčka
Kontakt:   Andrea Crhová
Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Telefon:  +420 721 085 380
Začátek rezervace: 21. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  21. 05. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 17,35 MB 17,17 17,35
2.  Jílové u Držkova 17,87 JN 17,87 17,67
3.  Pšánky 18,43 HK 17,85 18,43
4.  Jirkov 19,25 JN 19,25 19,11
5.  Obrubce 20,32 MB 17,44 20,32
6.  Košťálov 20,47 SM 18,10 20,47
7.  Zlatá Olešnice 20,62 JN 18,32 20,62
8.  Dobšín Kamenice 21,25 MB 21,25 17,90
9.  Tatobity 21,54 SM 21,54 17,39
10.  Podůlší Béčko 22,03 JC 22,03 18,93
11.  Kosmonosy 22,28 MB 16,51 22,28
12.  Hradčany 23,98 LI 23,98 18,54
13.  Veselá 25,41 MB 25,41 23,89
14.  Velké Hamry 28,53 JN 18,49 28,53
15.  Krásná Ves 30,67 MB 20,48 30,67
16.  Malá Skála 31,69 JN 18,30 31,69
17.  Olešnice 38,18 SM 38,18 37,67
18.  Benešov u Semil 40,60 SM 40,60 18,03
19.  Sychrov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,92 SM 16,64 16,92
2.  Malá Skála Béčko 18,80 JN 18,65 18,80
3.  Libuň 19,18 JC 19,18 18,24
4.  Bratříkov 19,78 JN 19,70 19,78
5.  Jeřmanice 20,14 LI 20,14 18,24
6.  Katusice 20,59 MB 20,19 20,59
7.  Veselá 27,55 SM 27,55 25,89
8.  Benešov u Semil 29,12 SM 29,12 28,54
9.  Sychrov B 29,84 MB 29,26 29,84
10.  Sychrov A 31,53 MB 26,97 31,53


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 09. 06. 2018 10:00
Telefon:  +420 603 463 164
Začátek rezervace: 04. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  04. 06. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 08. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 06. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zlatá Olešnice 16,57 JN 16,48 16,57
2.  Tatobity 16,84 SM 16,37 16,84
3.  Obrubce 16,91 MB 16,90 16,91
4.  Dneboh 17,02 MB 16,50 17,02
5.  Pšánky 17,16 HK 16,09 17,16
6.  Jirkov 17,25 JN 17,21 17,25
7.  Jílové u Držkova 17,71 JN 17,15 17,71
8.  Malá Skála 17,80 JN 17,34 17,80
9.  Velké Hamry 18,22 JN 18,22 17,76
10.  Kosmonosy 18,56 MB 18,56 18,11
11.  Košťálov 18,74 SM 17,07 18,74
12.  Sychrov 19,02 MB 19,02 18,01
13.  Olešnice 20,60 SM 19,75 20,60
14.  Břehy 20,88 MB 18,84 20,88
15.  Podůlší Béčko 23,24 JC 17,68 23,24
16.  Dobšín Kamenice 27,64 MB 27,64 17,44
17.  Krásná Ves 34,09 MB 17,15 34,09
18.  Karlinky NP LI NP NP
18.  Mříčná NP SM 19,49 19,33

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,74 SM 16,35 16,74
2.  Malá Skála Béčko 17,19 JN 17,19 16,76
3.  Sychrov A 17,48 MB 17,48 17,29
4.  Libuň 17,77 JC 17,77 17,37
5.  Katusice 17,90 MB 17,16 17,90
6.  Benešov u Semil 18,14 SM 17,12 18,14
7.  Bratříkov 18,22 JN 18,22 18,14
8.  Jeřmanice 18,51 LI 17,90 18,51
9.  Mříčná 21,18 SM 21,18 20,78
10.  Kosmonosy 26,52 MB 26,15 26,52
11.  Sychrov B NP MB 19,27 19,93


Velké Hamry

Název soutěže a popis: Hamrovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Kdy: 17. 06. 2018 14:30
Telefon:  +420 604 721 226
Začátek rezervace: 11. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  11. 06. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 06. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 16,35 MB 16,17 16,35
2.  Krásná Ves 17,22 MB 16,68 17,22
3.  Podůlší Béčko 17,41 JC 17,15 17,41
4.  Jirkov 17,59 JN 17,40 17,59
5.  Obrubce 17,60 MB 17,60 17,24
6.  Sychrov 17,65 MB 17,65 17,56
7.  Kosmonosy 18,04 MB 17,92 18,04
8.  Mříčná 19,00 SM 18,83 19,00
9.  Olešnice 19,37 SM 19,37 19,26
10.  Pšánky 20,62 HK 20,62 20,10
11.  Benešov u Semil 24,03 SM 24,03 18,64
12.  Tatobity 27,28 SM 27,28 21,95
13.  Dobšín Kamenice 28,62 MB 28,62 25,56
14.  Malá Skála 30,30 JN 30,30 29,26
15.  Velké Hamry 34,76 JN 20,71 34,76
16.  Zlatá Olešnice NP JN 16,77 NP
16.  Jílové u Držkova NP JN 18,14 NP
16.  Veselá NP MB NP NP
16.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 16,77 MB 16,56 16,77
2.  Libuň 16,88 JC 16,88 16,56
3.  Jeřmanice 17,53 LI 17,47 17,53
4.  Sychrov A 17,60 MB 17,60 17,42
5.  Benešov u Semil 18,04 SM 17,90 18,04
6.  Malá Skála Béčko 18,62 JN 17,64 18,62
7.  Bratříkov 18,92 JN 18,55 18,92
8.  Kosmonosy 19,42 MB 19,42 18,92
9.  Zlatá Olešnice 31,39 JN 29,98 31,39
10.  Haratice 31,47 JN 31,47 30,18
11.  Sychrov B 53,16 MB 52,27 53,16


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 18. 08. 2018 10:00
Telefon:  +420 602 617 285
Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,83 MB 16,56 16,83
2.  Obrubce 17,56 MB 17,13 17,56
3.  Jílové u Držkova 17,77 JN 17,77 17,36
4.  Jirkov 17,90 JN 17,90 17,88
5.  Pšánky 18,00 HK 17,85 18,00
6.  Tatobity 18,26 SM 18,26 17,34
7.  Košťálov 18,37 SM 17,49 18,37
8.  Olešnice 18,88 SM 18,88 18,07
9.  Dneboh 18,90 MB 18,82 18,90
10.  Mříčná 19,82 SM 19,64 19,82
11.  Podůlší Béčko 20,00 JC 19,39 20,00
12.  Karlinky 20,55 LI 20,37 20,55
13.  Zlatá Olešnice 20,58 JN 20,13 20,58
14.  Malá Skála 30,40 JN 30,02 30,40
15.  Břehy 32,21 MB 31,48 32,21
16.  Sychrov 32,89 MB 17,97 32,89
17.  Dobšín Kamenice 34,23 MB 34,23 19,59
18.  Lučany nad Nisou 43,49 JN 43,49 43,08
19.  Velké Hamry NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,45 JC 17,40 17,45
2.  Katusice 17,58 MB 17,58 17,42
3.  Malá Skála Béčko 17,72 JN 17,72 17,58
4.  Benešov u Semil 17,83 SM 17,32 17,83
5.  Košťálov 18,13 SM 17,30 18,13
6.  Huť 18,77 JN 18,47 18,77
7.  Sychrov A 19,81 MB 19,81 17,84
8.  Kosmonosy 22,37 MB 22,37 19,88
9.  Bratříkov 27,32 JN 27,32 26,64
10.  Jeřmanice 33,94 LI 33,94 28,85
11.  Sychrov B NP MB NP NP


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 19. 08. 2018 10:00
Telefon:  +420602456955
Začátek rezervace: 13. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  13. 08. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 17. 08. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,56 MB 16,38 16,56
2.  Zlatá Olešnice 17,25 JN 17,07 17,25
3.  Pšánky 17,53 HK 17,09 17,53
4.  Dubenec 17,65 TU 16,98 17,65
5.  Obrubce 17,75 MB 17,12 17,75
6.  Jílové u Držkova 17,91 JN 17,75 17,91
7.  Jirkov 18,00 JN 17,96 18,00
8.  Košťálov 18,04 SM 17,75 18,04
9.  Malá Skála 18,09 JN 17,69 18,09
10.  Velké Hamry 18,23 JN 17,44 18,23
11.  Tatobity 18,67 SM 18,67 17,06
12.  Veselá 18,69 MB 18,69 18,53
13.  Podůlší Béčko 18,94 JC 18,14 18,94
14.  Sychrov 19,39 MB 17,84 19,39
15.  Mříčná 21,01 SM 21,01 19,65
16.  Dobšín Kamenice 21,40 MB 21,40 18,66
17.  Žehrov 26,83 MB 26,83 22,37
18.  Olešnice NP SM NP NP
18.  Krásná Ves NP MB NP NP
18.  Břehy NP MB NP NP
18.  Dneboh NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 17,01 MB 17,01 16,92
2.  Košťálov 17,16 SM 17,16 16,76
3.  Libuň 17,22 JC 16,92 17,22
4.  Malá Skála Béčko 18,07 JN 18,07 17,39
5.  Kosmonosy 18,68 MB 17,99 18,68
6.  Bratříkov 19,33 JN 19,06 19,33
7.  Borovice 19,91 MB 19,51 19,91
8.  Sychrov B 20,04 MB 18,54 20,04
9.  Benešov u Semil 20,65 SM 17,08 20,65
10.  Sychrov A 21,34 MB 18,10 21,34
11.  Jeřmanice 21,48 LI 21,48 19,37


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 09. 09. 2018 10:00
Telefon:  +420 774 356 017
Začátek rezervace: 03. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  03. 09. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 07. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 09. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zlatá Olešnice 17,13 JN 16,58 17,13
2.  Kosmonosy 17,27 MB 17,27 16,97
3.  Tatobity 17,59 SM 17,59 16,94
4.  Sychrov 17,79 MB 17,17 17,79
5.  Jirkov 17,91 JN 17,25 17,91
6.  Dneboh 17,93 MB 17,93 17,58
7.  Malá Skála 17,96 JN 17,96 17,38
8.  Jílové u Držkova 18,20 JN 18,20 17,84
9.  Velké Hamry 18,21 JN 18,21 17,77
10.  Obrubce 18,26 MB 17,40 18,26
11.  Dobšín Kamenice 18,45 MB 18,45 18,32
12.  Lučany nad Nisou 20,56 JN 19,44 20,56
13.  Příchovice 20,99 JN 20,29 20,99
14.  Jirkov B 21,39 JN 21,39 18,47
15.  Podůlší Béčko 22,11 JC 22,11 21,94
16.  Olešnice 23,18 SM 23,18 18,59
17.  Košťálov 24,50 SM 18,51 24,50
18.  Krásná Ves NP MB NP NP
18.  Pšánky NP HK NP NP
18.  Veselá NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 18,08 LI 17,77 18,08
2.  Katusice 18,15 MB 18,15 17,80
3.  Bratříkov 18,48 JN 18,13 18,48
4.  Libuň 18,65 JC 17,33 18,65
5.  Sychrov B 19,34 MB 18,31 19,34
6.  Kosmonosy 19,49 MB 17,51 19,49
7.  Malá Skála Béčko 20,84 JN 20,79 20,84
8.  Zlatá Olešnice 21,89 JN 21,89 21,49
9.  Košťálov 22,91 SM 16,97 22,91
10.  Sychrov 24,32 MB 24,32 24,21
11.  Benešov u Semil NP SM NP NP


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 15. 09. 2018 10:00
Telefon:  +420 722 965 386
Začátek rezervace: 10. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  10. 09. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,86 MB 16,86 16,61
2.  Malá Skála 17,48 JN 17,48 17,15
3.  Tatobity 17,60 SM 17,60 17,21
4.  Dobšín Kamenice 17,68 MB 17,13 17,68
5.  Sychrov 17,73 MB 17,73 17,45
6.  Zlatá Olešnice 17,90 JN 17,10 17,90
7.  Olešnice 18,08 SM 17,29 18,08
8.  Jirkov 18,14 JN 17,38 18,14
9.  Veselá 18,17 MB 18,15 18,17
10.  Velké Hamry 18,23 JN 18,23 17,79
11.  Krásná Ves 18,24 MB 17,86 18,24
12.  Břehy 18,51 MB 18,51 18,43
13.  Podůlší Béčko 18,68 JC 18,68 18,13
14.  Obrubce 18,87 MB 17,00 18,87
15.  Mříčná 23,55 SM 23,55 23,34
16.  Dneboh 26,57 MB 26,57 18,56
17.  Pšánky 43,84 HK 43,84 34,83
18.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
18.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,02 SM 15,96 16,02
2.  Libuň 17,13 JC 17,13 16,57
3.  Benešov u Semil 17,28 SM 17,06 17,28
4.  Sychrov A 17,36 MB 17,22 17,36
5.  Katusice 17,37 MB 17,37 17,33
6.  Jeřmanice 17,76 LI 17,52 17,76
7.  Malá Skála Béčko 18,26 JN 17,46 18,26
8.  Borovice 21,03 MB 19,06 21,03
9.  Sychrov B 22,51 MB 19,02 22,51
10.  Mříčná 33,87 SM 33,87 32,60
11.  Bratříkov 34,94 JN 30,02 34,94


Košťálov

Název soutěže a popis: Košťálovský pohár
Kontakt:   Jana Houžvičková
Kdy: 16. 09. 2018 10:00
Telefon:  +420 732 566 239
Začátek rezervace: 10. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  10. 09. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pšánky 17,21 HK 16,65 17,21
2.  Dneboh 17,26 MB 17,17 17,26
3.  Tatobity 17,31 SM 17,16 17,31
4.  Podůlší Béčko 17,58 JC 17,58 17,38
5.  Malá Skála 17,88 JN 17,37 17,88
6.  Jirkov 17,95 JN 17,26 17,95
7.  Zlatá Olešnice 18,22 JN 17,68 18,22
8.  Břehy 18,38 MB 18,34 18,38
9.  Kosmonosy 19,05 MB 16,99 19,05
10.  Olešnice 19,47 SM 18,08 19,47
11.  Veselá 20,01 MB 19,89 20,01
12.  Dobšín Kamenice 20,68 MB 17,05 20,68
13.  Lučany nad Nisou 23,86 JN 23,86 20,96
14.  Košťálov NP SM 0,17 NP
14.  Jílové u Držkova NP JN 16,94 NP
14.  Sychrov NP MB NP NP
14.  Obrubce NP MB NP NP
14.  Těpeře NP JN NP 20,43
14.  Krásná Ves NP MB NP NP
14.  Velké Hamry NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Katusice 17,25 MB 17,25 17,16
2.  Benešov u Semil 17,43 SM 17,24 17,43
3.  Sychrov A 17,95 MB 17,95 17,88
4.  Jeřmanice 18,15 LI 18,15 17,02
5.  Košťálov 18,45 SM 18,45 17,93
6.  Bratříkov 19,18 JN 17,35 19,18
7.  Malá Skála Béčko 19,34 JN 19,34 18,94
8.  Libuň 19,97 JC 19,97 17,51
9.  Sychrov B 20,77 MB 20,77 19,01
10.  Ploukonice 21,32 SM 21,02 21,32
11.  Kosmonosy 21,53 MB 21,40 21,53


Benešov u Semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 22. 09. 2018 10:00
Telefon:  +420737 169 988
Začátek rezervace: 17. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  17. 09. 2018 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2018 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Obrubce 17,08 MB 16,72 17,08
2.  Kosmonosy 17,11 MB 17,11 16,25
3.  Jílové u Držkova 17,16 JN 17,12 17,16
4.  Malá Skála 17,28 JN 16,85 17,28
5.  Jirkov 17,78 JN 17,78 17,54
6.  Olešnice 18,05 SM 17,53 18,05
7.  Pšánky 18,12 HK 16,41 18,12
8.  Sychrov 18,19 MB 18,19 17,46
9.  Košťálov 18,32 SM 18,32 16,72
10.  Dubenec 18,49 TU 18,49 17,87
11.  Břehy 18,57 MB 18,32 18,57
12.  Podůlší Béčko 18,66 JC 18,66 17,84
13.  Velké Hamry 18,97 JN 18,97 18,62
14.  Dneboh 19,62 MB 18,18 19,62
15.  Lučany nad Nisou 20,42 JN 20,07 20,42
16.  Jirkov B 22,15 JN 22,15 20,62
17.  Krásná Ves 22,19 MB 21,85 22,19
18.  Roprachtice 22,40 SM 22,29 22,40
19.  Mříčná 32,20 SM 18,77 32,20
20.  Dobšín Kamenice NP MB NP 17,51
20.  Tatobity NP SM NP NP
20.  Příchovice NP JN NP 19,23
20.  Těpeře NP JN NP NP
20.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,67 SM 16,02 16,67
2.  Katusice 17,01 MB 17,01 16,67
3.  Dlouhá Ves 17,15 RK 17,07 17,15
4.  Libuň 17,19 JC 16,72 17,19
5.  Veselá 17,63 SM 17,32 17,63
6.  Jeřmanice 17,95 LI 17,95 17,76
7.  Malá Skála Béčko 18,15 JN 18,15 17,41
8.  Kosmonosy 18,70 MB 18,23 18,70
9.  Bratříkov 19,31 JN 19,31 18,01
10.  Zlatá Olešnice 19,66 JN 19,64 19,66
11.  Sychrov B 19,87 MB 19,87 17,85
12.  Mříčná 22,17 SM 22,17 22,04
13.  Benešov u Semil 25,65 SM 25,65 25,48
14.  Sychrov A 38,37 MB 38,37 17,15

Počet soutěží: 13  Celkem pokusů:  38
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: