Soutěže hasičské ligy 2016

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Václav Knebl
Kdy: 07. 05. 2016 09:30
Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  02. 05. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 06. 05. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,26 JC 16,26 15,82
2.  Jablonec nad Jizerou 17,78 SM 17,31 17,78
3.  Dneboh 18,54 MB 18,28 18,54
4.  Jirkov 18,56 JN 17,54 18,56
5.  Podůlší Béčko 18,77 JC 17,42 18,77
6.  Košťálov 18,83 SM 18,83 18,35
7.  Jílové u Držkova 19,02 JN 18,45 19,02
8.  Krásná Ves 19,04 MB 18,38 19,04
9.  Mříčná 19,39 SM 19,39 18,82
10.  Veselá 19,43 MB 18,76 19,43
11.  Malá Skála 19,76 JN 19,06 19,76
12.  Myštěves 19,77 HK 16,69 19,77
13.  Karlinky 21,91 LI 21,91 20,95
14.  Sychrov 22,12 MB 22,12 20,07
15.  Kosmonosy 25,88 MB 24,84 25,88
16.  Velké Hamry 26,53 JN 26,53 22,33
17.  Pšánky 31,32 HK 17,31 31,32
18.  Dobšín NP MB 34,06 NP
18.  Oponešice NP TR NP 17,26
18.  Obrubce NP MB NP NP
18.  Zlatá Olešnice NP JN NP 17,30

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,20 SM 17,20 16,96
2.  Borovice 17,64 MB 16,89 17,64
3.  Myštěves 17,68 HK 17,68 16,36
4.  Touchovice 17,77 LN 17,62 17,77
5.  Chrášťany 17,96 LT 17,96 16,07
6.  Malá Skála Béčko 18,26 JN 16,63 18,26
7.  Huť 18,99 JN 18,99 18,80
8.  Jeřmanice 19,45 LI 18,87 19,45
9.  Košťálov 19,87 SM 19,87 17,45
10.  Bratříkov 20,38 JN 19,85 20,38
11.  Obrubce 20,89 MB 18,24 20,89
12.  Jablonec nad Jizerou 21,62 SM 17,60 21,62
13.  Sychrov 22,81 MB 22,81 16,60
14.  Libuň 25,31 JC 25,31 17,13
15.  Krásná Ves 26,99 MB 26,99 25,93
16.  Břehy NP MB NP 51,01


Velké Hamry

Název soutěže a popis: Hamrovský pohár
Kontakt:  
Kdy: 14. 05. 2016 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  09. 05. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 13. 05. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,93 JC 16,93 16,83
2.  Dneboh 17,66 MB 17,66 17,53
3.  Zlatá Olešnice 17,91 JN 17,62 17,91
4.  Dobšín Kamenice 17,96 MB 17,96 17,72
5.  Malá Skála 18,47 JN 18,25 18,47
6.  Košťálov 19,14 SM 18,80 19,14
7.  Jílové u Držkova 19,46 JN 19,46 19,16
7.  Veselá 19,46 MB 16,81 19,46
9.  Podůlší Béčko 20,52 JC 20,52 19,98
10.  Obrubce 22,98 MB 22,55 22,98
11.  Příchovice 23,87 JN 23,87 21,53
12.  Sychrov 27,68 MB 27,68 27,35
13.  Mříčná 31,71 SM 18,91 31,71
14.  Velké Hamry 34,21 JN 34,21 18,55
15.  Pšánky NP HK NP NP
15.  Jirkov NP JN NP NP
15.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
15.  Kosmonosy NP MB NP NP
15.  Krásná Ves NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Letohrad - Orlice 17,38 UO 17,38 16,67
2.  Jablonec nad Jizerou 17,80 SM 17,80 17,79
3.  Košťálov 18,18 SM 18,18 18,06
4.  Malá Skála Béčko 18,54 JN 18,54 18,45
5.  Libuň 18,67 JC 18,67 17,89
6.  Benešov u Semil 19,72 SM 18,32 19,72
7.  Obrubce 21,25 MB 21,25 18,55
8.  Smržovka 22,16 JN 22,16 22,16
9.  Krásná Ves 22,30 MB 22,30 21,22
10.  Bratříkov 24,29 JN 18,49 24,29
11.  Jeřmanice 24,43 LI 22,54 24,43
12.  Zlatá Olešnice 29,57 JN 25,08 29,57
13.  Sychrov 30,33 MB 28,99 30,33
14.  Huť 30,73 JN 30,73 30,61
15.  Příchovice 33,46 JN 33,46 31,20
16.  Borovice NP MB NP NP
16.  Šumburk nad Desnou NP JN NP NP


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:  
Kdy: 21. 05. 2016 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 16. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  16. 05. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 20. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 05. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jablonec nad Jizerou 16,88 SM 16,88 16,87
2.  Renmotor Jinolice 16,93 JC 16,93 16,17
3.  Pšánky 16,95 HK 16,59 16,95
4.  Bezděkov pod Třemšínem 17,20 PB 17,20 16,54
5.  Kosmonosy 17,24 MB 17,24 16,82
6.  Dobšín Kamenice 17,67 MB 17,67 17,42
7.  Sychrov 17,79 MB 17,79 17,31
8.  Obrubce 17,82 MB 17,82 17,12
9.  Podůlší Béčko 17,98 JC 17,67 17,98
10.  Dneboh 18,37 MB 18,24 18,37
11.  Veselá 18,40 MB 18,40 18,15
12.  Jirkov 18,51 JN 18,04 18,51
13.  Jílové u Držkova 19,06 JN 17,96 19,06
14.  Košťálov 19,37 SM 18,49 19,37
15.  Velké Hamry 19,97 JN 19,77 19,97
16.  Kosmonosy B 22,49 MB 22,36 22,49
17.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
17.  Mříčná NP SM NP NP
17.  Malá Skála NP JN NP 35,98
17.  Krásná Ves NP MB NP 18,81
17.  Benešov u Semil NP SM NP 18,83

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,07 SM 17,07 16,69
2.  Borovice 17,60 MB 17,60 17,43
3.  Bratříkov 17,92 JN 17,92 17,87
4.  Košťálov 18,20 SM 18,20 17,96
5.  Jablonec nad Jizerou 18,30 SM 18,30 18,19
6.  Obrubce 18,33 MB 18,10 18,33
7.  Břehy 18,40 MB 18,37 18,40
8.  Jeřmanice 19,69 LI 19,52 19,69
9.  Malá Skála Béčko 19,92 JN 18,31 19,92
10.  Sychrov 22,17 MB 20,80 22,17
11.  Krásná Ves 25,97 MB 17,94 25,97
12.  Libuň 30,24 JC 26,32 30,24
13.  Huť 40,18 JN 40,18 39,54


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:  
Kdy: 28. 05. 2016 14:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  23. 05. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,68 JC 16,46 16,68
2.  Pšánky 16,92 HK 16,92 16,88
3.  Chrášťany 17,13 LT 17,09 17,13
4.  Dobšín Kamenice 17,32 MB 16,84 17,32
5.  Dneboh 17,73 MB 17,14 17,73
6.  Veselá 17,86 MB 17,77 17,86
7.  Zlatá Olešnice 17,90 JN 17,90 17,73
8.  Kosmonosy 17,91 MB 17,91 17,72
9.  Jablonec nad Jizerou 18,10 SM 18,10 16,87
10.  Podůlší Béčko 18,26 JC 17,55 18,26
11.  Karlinky 19,16 LI 18,91 19,16
12.  Malá Skála 19,26 JN 18,92 19,26
13.  Obrubce 20,03 MB 19,64 20,03
14.  Sychrov 21,31 MB 19,90 21,31
15.  Jeřmanice 21,37 LI 20,45 21,37
16.  Krásná Ves 21,41 MB 18,81 21,41
17.  Myštěves 22,41 HK 18,85 22,41
18.  Benešov u Semil 24,14 SM 23,10 24,14
19.  Košťálov NP SM NP NP
19.  Velké Hamry NP JN NP NP
19.  Jílové u Držkova NP JN 18,27 NP
19.  Mříčná NP SM NP NP
19.  Jirkov NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,18 SM 17,18 16,62
2.  Košťálov 17,25 SM 17,25 17,13
3.  Obrubce 17,88 MB 17,88 17,42
4.  Krásná Ves 18,32 MB 18,32 16,70
5.  Bratříkov 18,38 JN 18,36 18,38
6.  Sychrov 18,42 MB 18,29 18,42
7.  Malá Skála Béčko 18,75 JN 18,75 17,56
8.  Libuň 18,94 JC 18,94 17,08
9.  Borovice 18,97 MB 17,94 18,97
9.  Jeřmanice 18,97 LI 17,44 18,97
11.  Huť 19,07 JN 19,07 18,06
12.  Jablonec nad Jizerou 20,49 SM 20,19 20,49
13.  Karlinky 21,09 LI 21,09 20,84
14.  Chrášťany NP LT NP NP


Libuň

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:  
Kdy: 29. 05. 2016 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 23. 05. 2016 20:00
Začátek tipování:  23. 05. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 05. 2016 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,94 JC 16,94 16,65
2.  Chrášťany 17,59 LT 17,07 17,59
3.  Kosmonosy 17,60 MB 16,82 17,60
4.  Dneboh 17,74 MB 17,74 17,16
5.  Obrubce 17,90 MB 17,90 17,79
6.  Jablonec nad Jizerou 17,96 SM 17,48 17,96
7.  Jílové u Držkova 18,25 JN 18,12 18,25
8.  Benešov u Semil 18,31 SM 18,31 18,15
9.  Krásná Ves 19,84 MB 19,05 19,84
10.  Zlatá Olešnice 19,99 JN 19,99 17,02
11.  Bezděkov pod Třemšínem 20,12 PB 20,12 17,13
12.  Podůlší Béčko 20,20 JC 18,15 20,20
13.  Myštěves 21,19 HK 16,88 21,19
14.  Sychrov 21,88 MB 21,88 17,97
15.  Pšánky 22,83 HK 17,74 22,83
16.  Veselá 24,06 MB 24,06 23,68
17.  Dobšín Kamenice 24,41 MB 24,41 19,82
18.  Jirkov 25,71 JN 17,92 25,71
19.  Jeřmanice 27,33 LI 27,33 24,14
20.  Košťálov 28,22 SM 18,66 28,22
21.  Malá Skála 35,37 JN 35,37 33,42
22.  Mříčná NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 17,66 MB 17,66 17,35
2.  Benešov u Semil 17,67 SM 17,67 16,98
3.  Libuň 17,89 JC 17,89 17,78
4.  Vitiněves 18,06 JC 18,06 17,72
5.  Myštěves 18,27 HK 18,27 17,83
6.  Borovice 18,60 MB 17,06 18,60
7.  Malá Skála Béčko 18,63 JN 18,63 18,36
8.  Břehy 19,53 MB 19,53 19,26
9.  Košťálov 19,74 SM 17,32 19,74
10.  Sychrov 20,83 MB 17,64 20,83
11.  Touchovice 21,82 LN 21,82 18,14
12.  Bratříkov 22,60 JN 22,60 17,79
13.  Huť 25,04 JN 25,04 24,51
14.  Jeřmanice 26,30 LI 22,40 26,30
15.  Obrubce 31,49 MB 31,49 18,67
16.  Libuň B 56,62 JC 56,62 53,03


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 18. 06. 2016 10:00
Telefon:  603 463 164 , zrm@vo
Začátek rezervace: 13. 06. 2016 20:00
Začátek tipování:  13. 06. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 17. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 06. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrášťany 17,23 LT 16,37 17,23
2.  Pšánky 17,49 HK 17,49 17,22
3.  Jablonec nad Jizerou 17,57 SM 17,57 17,01
4.  Tatobity 17,71 SM 17,71 17,52
5.  Dobšín Kamenice 17,74 MB 16,85 17,74
6.  Krásná Ves 18,32 MB 18,05 18,32
7.  Benešov u Semil 18,45 SM 18,45 18,27
8.  Podůlší Béčko 18,55 JC 18,04 18,55
9.  Košťálov 18,72 SM 17,97 18,72
10.  Jirkov 18,94 JN 16,88 18,94
11.  Malá Skála 19,04 JN 19,04 17,62
12.  Renmotor Jinolice 19,14 JC 15,90 19,14
13.  Sychrov 19,28 MB 17,43 19,28
14.  Zlatá Olešnice 19,77 JN 19,77 17,23
15.  Kosmonosy 20,61 MB 20,61 19,32
16.  Mříčná 21,09 SM 21,09 17,44
17.  Obrubce NP MB NP NP
17.  Veselá NP MB NP NP
17.  Dneboh NP MB NP NP
17.  Jílové u Držkova NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 16,98 SM 16,98 16,19
2.  Borovice 17,16 MB 16,66 17,16
3.  Krásná Ves 17,32 MB 17,32 16,41
4.  Košťálov 17,36 SM 17,36 16,50
5.  Bratříkov 17,61 JN 17,61 17,37
6.  Libuň 18,11 JC 18,11 17,61
7.  Sychrov 18,45 MB 18,45 18,11
8.  Jeřmanice 18,65 LI 18,51 18,65
9.  Malá Skála Béčko 20,49 JN 18,33 20,49
10.  Obrubce 23,34 MB 23,34 23,27
11.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 02. 07. 2016 10:00
Telefon:  602 617 285
Začátek rezervace: 27. 06. 2016 20:00
Začátek tipování:  27. 06. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 07. 2016 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,83 JC 16,83 16,75
2.  Chrášťany 16,94 LT 16,94 16,55
3.  Pšánky 17,02 HK 17,02 16,70
4.  Zlatá Olešnice 17,06 JN 17,06 16,99
5.  Jablonec nad Jizerou 17,20 SM 16,89 17,20
5.  Obrubce 17,20 MB 17,20 17,19
7.  Podůlší Béčko 17,46 JC 17,44 17,46
8.  Kosmonosy 17,49 MB 17,49 17,33
9.  Jílové u Držkova 17,88 JN 17,72 17,88
10.  Malá Skála 18,08 JN 17,92 18,08
11.  Veselá 18,22 MB 18,14 18,22
12.  Benešov u Semil 18,80 SM 18,80 18,33
13.  Dneboh 18,85 MB 18,69 18,85
14.  Jirkov 18,86 JN 18,86 18,39
15.  Košťálov 19,25 SM 19,25 18,47
16.  Jirkov B 19,80 JN 19,80 19,56
17.  Velké Hamry 21,42 JN 20,49 21,42
18.  Krásná Ves 25,50 MB 18,24 25,50
19.  Dobšín Kamenice 36,91 MB 36,91 34,49
20.  Tatobity NP SM NP NP
20.  Sychrov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 17,14 MB 17,14 17,06
2.  Libuň 17,28 JC 17,28 17,13
3.  Benešov u Semil 17,38 SM 17,38 16,44
4.  Borovice 17,61 MB 17,61 17,59
5.  Malá Skála Béčko 17,91 JN 17,75 17,91
6.  Obrubce 18,08 MB 17,85 18,08
7.  Jablonec nad Jizerou 18,25 SM 18,25 18,17
8.  Huť 19,17 JN 17,46 19,17
9.  Loukov 22,46 MB 22,46 22,22
10.  Košťálov 29,02 SM 29,02 28,78
11.  Sychrov 29,94 MB 29,94 29,08
12.  Bratříkov 37,60 JN 37,60 37,36
13.  Jeřmanice NP LI NP NP


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 13. 08. 2016 10:00
Telefon:  722 965 386
Začátek rezervace: 08. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  08. 08. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,70 JC 16,36 16,70
2.  Jablonec nad Jizerou 16,99 SM 16,47 16,99
3.  Pšánky 17,08 HK 16,95 17,08
4.  Zlatá Olešnice 17,30 JN 17,30 16,90
5.  Chrášťany 17,42 LT 17,42 16,24
6.  Kosmonosy 17,53 MB 17,53 17,50
7.  Dneboh 17,60 MB 17,56 17,60
8.  Tatobity 18,51 SM 18,51 18,10
9.  Dobšín Kamenice 18,53 MB 18,53 17,77
10.  Jirkov B 18,93 JN 18,93 18,65
11.  Obrubce 19,00 MB 19,00 17,32
12.  Loukov 19,22 MB 19,00 19,22
12.  Krásná Ves 19,22 MB 18,95 19,22
14.  Benešov u Semil 19,89 SM 19,89 18,84
15.  Velké Hamry 19,99 JN 18,68 19,99
16.  Jirkov 21,34 JN 17,45 21,34
17.  Malá Skála 24,26 JN 24,26 18,38
18.  Podůlší Béčko 32,72 JC 32,72 31,68
19.  Jeřmanice 38,59 LI 38,59 38,51
20.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
20.  Mříčná NP SM NP NP
20.  Veselá NP MB NP NP
20.  Košťálov NP SM NP NP
20.  Sychrov NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Borovice 16,96 MB 16,96 16,91
2.  Benešov u Semil 16,99 SM 16,99 16,63
3.  Krásná Ves 17,07 MB 17,07 16,70
4.  Myštěves 17,26 HK 16,68 17,26
5.  Košťálov 17,34 SM 17,08 17,34
6.  Libuň 17,43 JC 17,43 17,37
7.  Jablonec nad Jizerou 17,56 SM 16,98 17,56
8.  Malá Skála Béčko 18,23 JN 17,34 18,23
9.  Břehy 18,87 MB 18,87 18,78
10.  Bratříkov 18,89 JN 17,10 18,89
11.  Jeřmanice 19,50 LI 19,48 19,50
12.  Obrubce 19,99 MB 19,99 17,63
13.  Loukov 23,55 MB 23,55 22,85
14.  Sychrov 32,84 MB 31,63 32,84


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 03. 09. 2016 10:00
Telefon:  774 356 017
Začátek rezervace: 29. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 08. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jablonec nad Jizerou 16,65 SM 16,65 16,30
2.  Chrášťany 17,04 LT 16,73 17,04
3.  Obrubce 17,31 MB 17,01 17,31
4.  Pšánky 17,41 HK 17,12 17,41
5.  Zlatá Olešnice 17,55 JN 17,55 17,28
6.  Tatobity 17,91 SM 17,68 17,91
7.  Jirkov 17,95 JN 17,50 17,95
8.  Veselá 18,12 MB 18,07 18,12
9.  Dobšín Kamenice 18,34 MB 18,34 18,33
10.  Podůlší Béčko 18,64 JC 17,99 18,64
11.  Sychrov 18,92 MB 18,55 18,92
12.  Kosmonosy 18,95 MB 16,99 18,95
13.  Renmotor Jinolice 19,44 JC 19,44 17,95
14.  Košťálov 19,54 SM 19,54 19,32
15.  Benešov u Semil 20,24 SM 20,24 18,69
16.  Jirkov B 20,43 JN 19,04 20,43
17.  Malá Skála 20,70 JN 18,88 20,70
18.  Příchovice 22,28 JN 22,28 19,38
19.  Pěnčín 24,18 JN 24,18 21,97
20.  Dneboh 34,79 MB 34,79 33,26
21.  Jílové u Držkova NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jablonec nad Jizerou 17,00 SM 17,00 16,95
2.  Benešov u Semil 17,09 SM 16,82 17,09
3.  Libuň 17,35 JC 17,35 17,29
4.  Malá Skála Béčko 17,72 JN 17,66 17,72
5.  Borovice 17,75 MB 17,20 17,75
6.  Košťálov 17,80 SM 17,65 17,80
7.  Krásná Ves 17,94 MB 17,01 17,94
8.  Obrubce 18,62 MB 17,87 18,62
9.  Bratříkov 25,35 JN 25,35 18,44
10.  Sychrov 49,55 MB 46,51 49,55
11.  Huť NP JN NP NP


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 04. 09. 2016 10:00
Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 29. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  29. 08. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 02. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrášťany 16,83 LT 16,83 16,78
2.  Jablonec nad Jizerou 17,06 SM 16,71 17,06
3.  Podůlší Béčko 18,00 JC 17,66 18,00
4.  Veselá 18,15 MB 18,02 18,15
5.  Kosmonosy 18,21 MB 17,15 18,21
5.  Košťálov 18,21 SM 18,21 17,55
7.  Jirkov 18,40 JN 18,18 18,40
8.  Pšánky 18,63 HK 18,63 16,77
9.  Dneboh 18,85 MB 18,03 18,85
10.  Obrubce 19,21 MB 19,21 19,05
11.  Mříčná 19,28 SM 19,28 18,29
11.  Zlatá Olešnice 19,28 JN 16,88 19,28
13.  Dobšín Kamenice 19,52 MB 19,52 17,63
14.  Benešov u Semil 19,65 SM 19,65 19,06
15.  Sychrov 19,81 MB 19,81 18,15
16.  Jílové u Držkova 20,92 JN 18,68 20,92
17.  Krásná Ves 22,19 MB 18,37 22,19
18.  Raspenava 22,96 LI 22,96 22,96
19.  Břehy NP MB NP NP
19.  Velký Třebešov NP NA NP NP
19.  Malá Skála NP JN NP NP
19.  Tatobity NP SM 18,06 NP
19.  Renmotor Jinolice NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrášťany 16,69 LT 16,22 16,69
2.  Benešov u Semil 16,90 SM 16,74 16,90
3.  Libuň 17,76 JC 17,43 17,76
4.  Krásná Ves 17,84 MB 17,14 17,84
5.  Malá Skála Béčko 18,36 JN 17,83 18,36
6.  Huť 18,64 JN 18,11 18,64
7.  Touchovice 18,86 LN 16,98 18,86
8.  Jablonec nad Jizerou 21,30 SM 21,30 21,05
9.  Loukov 22,76 MB 22,76 21,59
10.  Sychrov 35,42 MB 35,42 35,42
11.  Košťálov NP SM NP NP
11.  Břehy NP MB NP NP
11.  Bratříkov NP JN NP 20,69
11.  Borovice NP MB NP NP
11.  Obrubce NP MB 18,18 NP
11.  Myštěves NP HK NP NP


Košťálov

Název soutěže a popis: Košťálovský pohár
Kontakt:   Jana Houžvičková
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Telefon:  732 566 239
Začátek rezervace: 12. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  12. 09. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 16. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrášťany 16,67 LT 16,67 16,60
2.  Jablonec nad Jizerou 16,95 SM 16,95 16,41
3.  Dneboh 17,07 MB 17,07 17,05
4.  Renmotor Jinolice 17,28 JC 16,87 17,28
5.  Zlatá Olešnice 17,39 JN 17,18 17,39
6.  Dobšín Kamenice 17,65 MB 17,18 17,65
7.  Pšánky 17,89 HK 17,89 17,07
8.  Jirkov 17,91 JN 17,91 17,25
9.  Malá Skála 18,29 JN 18,27 18,29
10.  Tatobity 18,61 SM 18,24 18,61
11.  Obrubce 18,64 MB 18,64 17,41
12.  Košťálov 18,78 SM 17,66 18,78
13.  Podůlší Béčko 18,88 JC 18,88 18,70
14.  Krásná Ves 18,95 MB 18,95 18,18
15.  Sychrov 19,09 MB 19,09 18,97
16.  Veselá 19,44 MB 19,44 17,62
17.  Loukov 20,99 MB 20,06 20,99
18.  Jílové u Držkova 22,52 JN 22,52 19,59
19.  Mříčná 24,40 SM 24,40 18,27
20.  Benešov u Semil NP SM NP NP
20.  Kosmonosy NP MB 18,86 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,46 SM 16,46 16,02
2.  Benešov u Semil 17,31 SM 17,31 16,39
3.  Libuň 17,63 JC 17,22 17,63
4.  Jablonec nad Jizerou 17,75 SM 17,75 17,73
5.  Bratříkov 17,87 JN 17,69 17,87
6.  Obrubce 18,15 MB 17,37 18,15
7.  Radimovice 19,30 LI 19,28 19,30
8.  Huť 19,54 JN 18,72 19,54
9.  Malá Skála Béčko 20,09 JN 18,26 20,09
10.  Sychrov 20,74 MB 20,45 20,74
11.  Smidary 22,72 HK 22,72 19,61
12.  Loukov 25,62 MB 24,76 25,62
13.  Borovice 28,50 MB 16,93 28,50
14.  Krásná Ves 31,61 MB 31,61 31,61


Benešov u Semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 24. 09. 2016 10:00
Telefon:  737 169 988
Začátek rezervace: 19. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  19. 09. 2016 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 23. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2016 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jablonec nad Jizerou 16,22 SM 16,19 16,22
2.  Renmotor Jinolice 16,23 JC 16,14 16,23
3.  Chrášťany 16,66 LT 16,11 16,66
4.  Pšánky 17,17 HK 16,57 17,17
5.  Dneboh 17,19 MB 17,12 17,19
6.  Kosmonosy 17,25 MB 17,25 16,21
7.  Obrubce 17,40 MB 16,58 17,40
8.  Jimlín 17,61 LN 17,36 17,61
9.  Sychrov 18,12 MB 17,53 18,12
10.  Veselá 18,23 MB 18,23 17,35
11.  Podůlší Béčko 18,27 JC 17,86 18,27
12.  Jílové u Držkova 18,91 JN 18,91 17,94
13.  Košťálov 19,16 SM 17,75 19,16
14.  Jirkov 19,23 JN 19,03 19,23
15.  Tatobity 19,27 SM 17,89 19,27
16.  Loukov 19,66 MB 19,14 19,66
17.  Krásná Ves 19,67 MB 19,17 19,67
18.  Roprachtice 20,29 SM 19,73 20,29
19.  Velké Hamry 30,51 JN 27,70 30,51
20.  Dobšín Kamenice 33,90 MB 33,90 33,29
21.  Bašnice NP JC NP NP
21.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
21.  Mříčná NP SM NP NP
21.  Malá Skála NP JN NP NP
21.  Benešov u Semil NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,28 SM 16,18 16,28
2.  Libuň 16,96 JC 16,96 16,61
3.  Borovice 17,00 MB 17,00 16,34
4.  Benešov u Semil 17,01 SM 17,01 16,48
5.  Obrubce 17,23 MB 17,05 17,23
6.  Malá Skála Béčko 17,28 JN 17,28 17,12
7.  Sychrov 17,91 MB 17,91 17,20
8.  Krásná Ves 17,94 MB 17,25 17,94
9.  Bratříkov 18,13 JN 17,68 18,13
10.  Huť 19,04 JN 18,77 19,04
11.  Loukov 22,41 MB 22,41 21,70
12.  Radimovice 24,71 LI 24,71 24,49
13.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP

Počet soutěží: 12  Celkem pokusů:  38
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: