Soutěže hasičské ligy 2014

Rok:


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Václav Knebl
Kdy: 03. 05. 2014 10:00
Telefon:  777914033
Začátek rezervace: 24. 04. 2014 20:00
Začátek tipování:  03. 05. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhkrasnaves.estranky.cz/
Konec rezervace: 02. 05. 2014 23:30
Konec hlasování: 03. 05. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,27 JC 16,19 16,27
2.  Bezděkov pod Třemšínem 16,50 PB 16,47 16,50
3.  Kosmonosy 17,22 MB 17,01 17,22
4.  Lestkov 17,35 SM 17,24 17,35
5.  Bašnice 17,39 JC 17,39 17,06
6.  Podůlší 17,87 JC 17,87 17,81
7.  Libuň 18,00 JC 16,76 18,00
8.  Sychrov 18,05 MB 17,47 18,05
9.  Dobšín - Kamenice 18,84 MB 18,76 18,84
10.  Dneboh 18,86 MB 18,24 18,86
11.  Veselá 19,05 MB 19,05 18,18
12.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 19,44 MB 19,38 19,44
13.  Jablonec nad Jizerou 19,54 SM 18,25 19,54
14.  Jirkov 20,72 JN 20,72 17,96
15.  Úmyslovice 21,48 NB 21,48 20,35
16.  Sukorady 22,53 MB 22,53 21,42
17.  Pšánky A 26,67 HK 26,67 17,29
18.  Malá Skála 29,45 JN 29,45 17,75
19.  Jeřmanice 30,11 LI 29,86 30,11
20.  Mříčná 41,54 SM 41,54 39,49
21.  Sloup NP PZ NP NP
21.  Příšovice NP LI NP NP
21.  Myštěves NP HK 17,14 NP
21.  Pšánky B NP HK NP NP
21.  Doubravička NP MB NP NP
21.  Krásná Ves NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrášťany 17,07 LT 16,70 17,07
2.  Libuň 17,15 JC 17,08 17,15
3.  Myštěves 17,21 HK 17,11 17,21
4.  Vitiněves 17,32 JC 17,32 16,75
5.  Benešov u Semil 17,43 SM 16,93 17,43
6.  Sychrov 17,97 MB 17,97 17,14
7.  Krásná Ves 19,10 MB 19,10 18,57
8.  Malá Skála Béčko 19,33 JN 18,54 19,33
9.  Jeřmanice 19,47 LI 19,47 18,83
10.  Borovice 21,22 MB 18,66 21,22
11.  Bratříkov 22,67 JN 22,10 22,67
12.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 23,94 MB 19,21 23,94
13.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
14.  Sukorady DSQ MB 20,89 28,46


Úmyslovice

Název soutěže a popis: Memoriál Miroslava Fejfara
Kontakt:   Tomáš Luxemburk
Kdy: 10. 05. 2014 10:00
Telefon:  723259075
Začátek rezervace: 01. 05. 2014 20:00
Začátek tipování:  10. 05. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdh.umyslovice.cz/
Konec rezervace: 09. 05. 2014 23:30
Konec hlasování: 10. 05. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pšánky A 16,60 HK 16,42 16,60
2.  Podůlší 17,52 JC 17,52 17,35
3.  Sloup 17,84 PZ 17,31 17,84
4.  Tatobity 18,07 SM 18,07 17,60
5.  Sychrov 18,10 MB 18,10 17,69
6.  Jirkov 18,43 JN 18,43 17,50
7.  Libuň 18,72 JC 18,72 17,91
8.  Dneboh 18,92 MB 18,92 18,65
9.  Veselá 19,50 MB 18,11 19,50
10.  Pšánky B 19,56 HK 18,91 19,56
11.  Krásná Ves 19,61 MB 19,13 19,61
12.  Úmyslovice 19,73 NB 19,73 19,41
13.  Dobšín - Kamenice 23,33 MB 18,26 23,33
14.  Kosmonosy 26,27 MB 26,18 26,27
15.  Malá Skála 27,24 JN 27,24 25,62
16.  Benešov u Semil NP SM NP 18,40
16.  Horní Radechová NP NA 17,76 NP
16.  Bašnice NP JC NP 17,49
16.  Hostovlice NP KH 26,80 26,47
16.  Lestkov NP SM NP 17,42
16.  Renmotor Jinolice NP JC 15,99 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jeřmanice 18,23 LI 18,03 18,23
2.  Sychrov 18,40 MB 17,70 18,40
3.  Benešov u Semil 18,43 SM 17,73 18,43
4.  Borovice 18,58 MB 17,43 18,58
5.  Krásná Ves 18,78 MB 17,85 18,78
6.  Bratříkov 19,31 JN 19,31 18,78
7.  Myštěves 20,35 HK 20,35 17,32
8.  Libuň 21,29 JC 18,36 21,29
9.  Huť 25,39 JN 24,28 25,39
10.  Malá Skála Béčko 37,81 JN 37,81 27,03


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Kdy: 17. 05. 2014 10:00
Telefon:  736284709
Začátek rezervace: 08. 05. 2014 20:00
Začátek tipování:  17. 05. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhkosmonosy.cz/
Konec rezervace: 16. 05. 2014 23:30
Konec hlasování: 17. 05. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,92 JC 16,92 16,37
2.  Dobšín - Kamenice 17,71 MB 17,49 17,71
3.  Bašnice 17,99 JC 17,99 17,98
4.  Libuň 18,01 JC 17,59 18,01
5.  Jirkov 18,55 JN 18,55 17,12
6.  Pšánky B 18,62 HK 17,84 18,62
7.  Podůlší 18,95 JC 18,95 18,89
8.  Pšánky A 19,10 HK 18,66 19,10
9.  Dneboh 19,30 MB 18,56 19,30
10.  Sychrov 19,48 MB 17,94 19,48
11.  Lestkov 19,55 SM 19,55 19,03
12.  Jílové u Držkova 20,14 JN 19,92 20,14
13.  Krásná Ves 20,15 MB 20,15 19,74
14.  Úmyslovice 20,89 NB 20,89 19,47
15.  Sloup 21,14 PZ 17,62 21,14
16.  Bakov nad Jizerou 22,58 MB 22,58 22,04
17.  Tatobity 23,12 SM 23,12 17,93
18.  Malá Skála 27,06 JN 27,06 26,82
19.  Veselá NP MB NP NP
19.  Mříčná NP SM NP NP
19.  Horní Stakory NP MB NP NP
19.  Kosmonosy NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,18 SM 17,08 17,18
2.  Sychrov 17,96 MB 17,96 17,70
3.  Myštěves 18,09 HK 16,62 18,09
4.  Malá Skála Béčko 18,65 JN 18,65 18,36
5.  Bratříkov 19,08 JN 19,08 18,99
6.  Libuň 19,56 JC 18,13 19,56
7.  Huť 21,06 JN 21,06 20,23
8.  Břehy 21,66 MB 20,87 21,66
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 21,73 MB 21,73 21,52
10.  Krásná Ves 21,96 MB 21,96 20,53
11.  Jeřmanice 22,72 LI 22,72 22,43
12.  Borovice 64,02 MB 17,40 64,02


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:   Petr Sedláček
Kdy: 31. 05. 2014 10:00
Telefon:  737236774
Začátek rezervace: 22. 05. 2014 20:00
Začátek tipování:  31. 05. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 30. 05. 2014 23:30
Konec hlasování: 31. 05. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 17,04 JC 16,70 17,04
2.  Chrášťany 17,60 LT 17,60 17,29
3.  Kosmonosy 17,70 MB 17,21 17,70
4.  Tatobity 18,06 SM 18,06 17,81
5.  Libuň 18,35 JC 18,35 17,31
6.  Sychrov 18,40 MB 18,17 18,40
7.  Dobšín - Kamenice 18,44 MB 18,44 18,13
8.  Dneboh 18,50 MB 18,50 18,09
8.  Pšánky A 18,50 HK 18,50 18,09
10.  Podůlší 18,53 JC 18,53 18,10
11.  Pšánky B 18,97 HK 18,97 18,90
12.  Veselá 19,51 MB 18,03 19,51
13.  Mříčná 20,31 SM 20,31 19,54
14.  Krásná Ves 20,51 MB 20,51 19,71
15.  Bašnice 20,88 JC 20,88 18,70
16.  Úmyslovice 20,96 NB 20,92 20,96
17.  Jeřmanice NP LI NP NP
17.  Benešov u Semil NP SM NP NP
17.  Malá Skála NP JN NP NP
17.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
17.  Jirkov NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Borovice 17,61 MB 17,58 17,61
2.  Malá Skála Béčko 17,79 JN 17,57 17,79
3.  Benešov u Semil 17,94 SM 17,38 17,94
4.  Sychrov 18,04 MB 17,66 18,04
5.  Bratříkov 19,35 JN 19,35 18,95
6.  Myštěves 19,83 HK 19,83 17,42
7.  Jeřmanice 19,96 LI 19,96 19,36
8.  Libuň 24,05 JC 18,34 24,05
9.  Krásná Ves 34,22 MB 24,66 34,22
10.  Huť 48,58 JN 20,19 48,58
11.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
11.  Mříčná NP SM NP NP


Libuň

Název soutěže a popis: O pohár starostky obce
Kontakt:   Ludvík Dubravský
Kdy: 22. 06. 2014 10:00
Telefon:  603847379
Začátek rezervace: 12. 06. 2014 20:00
Začátek tipování:  22. 06. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhlibun.cz/
Konec rezervace: 21. 06. 2014 23:30
Konec hlasování: 22. 06. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pšánky A 17,36 HK 17,36 17,30
2.  Kosmonosy 17,38 MB 16,99 17,38
3.  Bezděkov pod Třemšínem 17,61 PB 16,86 17,61
4.  Pšánky B 17,76 HK 17,76 17,71
5.  Libuň 17,89 JC 17,89 17,18
6.  Bříšťany 18,11 JC 17,20 18,11
7.  Lestkov 18,14 SM 17,75 18,14
8.  Dobšín - Kamenice 18,30 MB 18,30 17,41
9.  Sloup 18,32 PZ 17,47 18,32
10.  Jirkov 18,44 JN 18,44 17,46
11.  Sychrov 18,51 MB 18,51 18,16
12.  Benešov u Semil 18,54 SM 18,52 18,54
13.  Renmotor Jinolice 18,69 JC 17,30 18,69
14.  Dneboh 18,81 MB 18,81 18,52
15.  Smidary 18,82 HK 18,26 18,82
16.  Veselá 18,93 MB 17,85 18,93
17.  Podůlší 19,64 JC 19,64 18,48
18.  Úmyslovice 19,67 NB 19,22 19,67
19.  Malá Skála 20,57 JN 20,18 20,57
20.  Krásná Ves NP MB 23,78 NP
20.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
20.  Tatobity NP SM NP NP
20.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
20.  Bašnice NP JC NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 17,07 HK 17,07 16,64
2.  Chrášťany 17,29 LT 17,29 16,92
3.  Libuň 18,26 JC 17,40 18,26
4.  Sychrov 18,42 MB 18,42 18,29
5.  Malá Skála Béčko 18,95 JN 18,95 18,87
6.  Borovice 19,47 MB 19,47 19,28
7.  Krásná Ves 19,83 MB 18,57 19,83
8.  Jeřmanice 20,97 LI 20,94 20,97
9.  Bratříkov 21,07 JN 20,70 21,07
10.  Huť 27,31 JN 26,79 27,31
11.  Benešov u Semil 35,86 SM 35,86 35,27
12.  Smidary NP HK NP NP


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 28. 06. 2014 10:00
Telefon:  722965386
Začátek rezervace: 18. 06. 2014 20:00
Začátek tipování:  28. 06. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://sdhborovice.webgarden.cz/
Konec rezervace: 27. 06. 2014 23:30
Konec hlasování: 28. 06. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,50 JC 16,47 16,50
2.  Pšánky B 17,43 HK 16,85 17,43
3.  Jirkov 17,65 JN 17,65 16,99
4.  Lestkov 17,66 SM 17,66 17,02
5.  Kosmonosy 17,82 MB 17,82 16,76
6.  Dobšín - Kamenice 17,89 MB 17,72 17,89
7.  Libuň 18,08 JC 17,40 18,08
8.  Sychrov 18,40 MB 18,40 18,08
9.  Krásná Ves 19,03 MB 18,96 19,03
10.  Sloup 19,10 PZ 19,10 18,53
11.  Malá Skála 19,18 JN 19,18 17,61
12.  Podůlší 19,92 JC 17,56 19,92
13.  Loukov 21,02 MB 21,02 19,89
14.  Pšánky A 25,30 HK 24,41 25,30
15.  Úmyslovice 35,07 NB 35,07 33,81
16.  Velké Hamry NP JN NP NP
16.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
16.  Dneboh NP MB NP NP
19.  Veselá DSQ MB DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,29 SM 17,29 17,07
2.  Myštěves 17,81 HK 17,81 16,62
3.  Krásná Ves 17,94 MB 17,62 17,94
4.  Sychrov 18,21 MB 18,21 16,99
5.  Borovice 19,40 MB 18,37 19,40
6.  Malá Skála Béčko 20,20 JN 17,01 20,20
7.  Bratříkov 20,79 JN 20,52 20,79
8.  Libuň 29,87 JC 29,86 29,87
9.  Huť 34,25 JN 22,63 34,25
10.  Jeřmanice NP LI NP NP


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 29. 06. 2014 10:00
Telefon:  603463164
Začátek rezervace: 19. 06. 2014 20:00
Začátek tipování:  29. 06. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhsychrov.cz/
Konec rezervace: 28. 06. 2014 23:30
Konec hlasování: 29. 06. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,06 JC 15,99 16,06
2.  Kosmonosy 17,02 MB 16,60 17,02
3.  Pšánky A 17,27 HK 17,15 17,27
4.  Pšánky B 17,37 HK 17,22 17,37
5.  Veselá 18,42 MB 17,45 18,42
6.  Jirkov 18,65 JN 18,65 16,58
7.  Malá Skála 18,71 JN 18,28 18,71
8.  Dneboh 18,74 MB 18,74 17,83
9.  Sychrov 18,78 MB 18,78 18,04
10.  Podůlší 19,03 JC 18,58 19,03
11.  Jílové u Držkova 19,65 JN 19,63 19,65
12.  Úmyslovice 19,69 NB 19,69 19,64
13.  Břehy 19,96 MB 19,96 19,47
14.  Sloup 20,79 PZ 19,98 20,79
15.  Libuň 23,24 JC 22,97 23,24
16.  Dobšín - Kamenice 24,55 MB 23,83 24,55
17.  Krásná Ves 25,71 MB 22,43 25,71
18.  Mříčná 26,04 SM 25,43 26,04
19.  Benešov u Semil NP SM NP NP
19.  Lestkov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Vitiněves 16,31 JC 16,31 15,51
2.  Myštěves 16,35 HK 16,34 16,35
3.  Benešov u Semil 17,50 SM 17,50 17,34
4.  Libuň 17,86 JC 17,34 17,86
5.  Sychrov 18,25 MB 17,14 18,25
6.  Borovice 18,79 MB 18,79 18,21
7.  Bratříkov 18,89 JN 17,37 18,89
8.  Malá Skála Béčko 19,13 JN 18,00 19,13
9.  Malá Skála Áčko 19,30 JN 19,30 18,18
10.  Krásná Ves 19,67 MB 19,47 19,67
11.  Jeřmanice 35,79 LI 34,77 35,79
12.  Huť NP JN NP NP
12.  Mříčná NP SM NP NP


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 07. 09. 2014 10:00
Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 28. 08. 2014 20:00
Začátek tipování:  07. 09. 2014 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 09. 2014 23:30
Konec hlasování: 07. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,17 JC - -
2.  Tatobity 17,32 SM - -
3.  Renmotor Jinolice 17,45 JC - -
4.  Dobšín - Kamenice 17,86 MB - -
5.  Sychrov 18,04 MB - -
6.  Jirkov 18,49 JN - -
6.  Kosmonosy 18,49 MB - -
8.  Lestkov 18,72 SM - -
9.  Jeřmanice 18,95 LI - -
10.  Bříšťany 19,11 JC - -
11.  Veselá 19,13 MB - -
12.  Pšánky B 19,21 HK - -
13.  Úmyslovice 19,38 NB - -
14.  Benešov u Semil 19,39 SM - -
15.  Krásná Ves 19,44 MB - -
16.  Košťálov 20,67 SM - -
17.  Břehy 29,67 MB - -
18.  Pšánky A 33,80 HK - -
19.  Loukov NP MB - -
19.  Karlinky NP LI - -
19.  Jílové u Držkova NP JN - -
19.  Malá Skála NP JN - -
19.  Dneboh NP MB - -
19.  Bašnice NP JC - -
19.  Podůlší NP JC - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Krásná Ves 17,53 MB - -
2.  Borovice 17,67 MB - -
3.  Malá Skála Béčko 19,01 JN - -
4.  Libuň 19,28 JC - -
5.  Benešov u Semil 20,46 SM - -
6.  Bratříkov 24,82 JN - -
7.  Myštěves 27,29 HK - -
8.  Břehy 29,17 MB - -
9.  Sychrov 29,28 MB - -
10.  Jeřmanice 49,21 LI - -
11.  Huť NP JN - -


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 13. 09. 2014 10:00
Telefon:  602617285
Začátek rezervace: 04. 09. 2014 20:00
Začátek tipování:  13. 09. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhhut.cz/
Konec rezervace: 12. 09. 2014 23:30
Konec hlasování: 13. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,66 JC 16,44 16,66
2.  Kosmonosy 17,93 MB 17,61 17,93
3.  Dobšín - Kamenice 18,47 MB 18,47 17,83
4.  Pšánky A 18,50 HK 17,99 18,50
5.  Pšánky B 18,53 HK 17,69 18,53
6.  Lestkov 18,94 SM 18,94 17,17
7.  Jirkov 19,01 JN 19,01 18,07
8.  Dneboh 19,71 MB 18,99 19,71
9.  Tatobity 19,78 SM 19,78 19,54
10.  Sychrov 20,65 MB 20,65 20,12
11.  Loukov 22,12 MB 22,12 21,89
12.  Mříčná 22,21 SM 22,05 22,21
13.  Krásná Ves 22,28 MB 22,27 22,28
14.  Malá Skála 23,08 JN 22,96 23,08
15.  Pěnčín 25,15 JN 23,21 25,15
16.  Libuň 39,02 JC 39,02 38,34

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,35 SM 17,35 17,05
2.  Myštěves 17,50 HK 17,23 17,50
3.  Sychrov 18,06 MB 18,06 17,99
4.  Krásná Ves 18,07 MB 18,07 17,90
5.  Bratříkov 18,55 JN 18,55 17,04
6.  Borovice 19,07 MB 18,48 19,07
7.  Libuň 20,42 JC 20,42 18,93
8.  Malá Skála Béčko 26,92 JN 26,92 26,70


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 20. 09. 2014 10:00
Telefon:  774356017
Začátek rezervace: 11. 09. 2014 20:00
Začátek tipování:  20. 09. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdh-jirkov.estranky.cz/
Konec rezervace: 19. 09. 2014 23:30
Konec hlasování: 20. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 17,49 MB 17,41 17,49
2.  Libuň 17,60 JC 17,09 17,60
3.  Renmotor Jinolice 17,63 JC 17,63 17,14
4.  Lestkov 17,64 SM 17,41 17,64
5.  Pšánky A 17,90 HK 17,90 17,33
6.  Tuř 18,07 JC 18,07 17,60
7.  Dobšín - Kamenice 18,35 MB 17,94 18,35
8.  Sychrov 18,64 MB 18,64 18,34
9.  Bratříkov 19,27 JN 19,27 19,08
9.  Veselá 19,27 MB 18,50 19,27
11.  Jílové u Držkova 20,43 JN 20,43 19,36
12.  Malá Skála 20,76 JN 20,76 18,32
13.  Krásná Ves 22,39 MB 22,05 22,39
14.  Loukov 22,74 MB 19,89 22,74
15.  Dneboh 23,77 MB 23,77 21,47
16.  Sukorady 24,56 MB 19,23 24,56
17.  Mříčná 25,41 SM 22,66 25,41
18.  Jirkov 37,75 JN 37,46 37,75
19.  Pěnčín 40,32 JN 39,93 40,32
20.  Pšánky B NP HK - -
20.  Bašnice NP JC - -
20.  Tatobity NP SM - -
20.  Sloup DSQ PZ - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Myštěves 17,90 HK 17,23 17,90
2.  Krásná Ves 18,37 MB 18,37 17,63
3.  Huť 18,43 JN 18,40 18,43
4.  Sychrov 18,50 MB 18,50 17,93
5.  Libuň 18,63 JC 18,46 18,63
6.  Benešov u Semil 19,04 SM 19,04 17,38
7.  Malá Skála Béčko 19,34 JN 19,34 18,08
8.  Jablonec nad Jizerou 21,03 SM 17,24 21,03
9.  Bratříkov 27,72 JN 27,27 27,72
10.  Borovice 28,31 MB 18,96 28,31
11.  Jeřmanice 48,00 LI 22,58 48,00
12.  Těpeře 60,65 JN 22,78 60,65


Benešov u Semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 28. 09. 2014 10:00
Telefon:  737169988
Začátek rezervace: 18. 09. 2014 20:00
Začátek tipování:  28. 09. 2014 20:00
Stránky pořadatele:  http://www.sdhbenesovusemil.estranky.cz/
Konec rezervace: 27. 09. 2014 23:30
Konec hlasování: 28. 09. 2014 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Bašnice 16,57 JC 16,57 16,53
2.  Kosmonosy 16,83 MB 16,81 16,83
3.  Tatobity 17,27 SM 17,27 16,82
4.  Chrášťany 17,38 LT 17,38 16,73
5.  Libuň 17,42 JC 17,12 17,42
6.  Renmotor Jinolice 17,53 JC 16,77 17,53
7.  Pšánky B 17,60 HK 17,60 17,56
8.  Pšánky A 18,18 HK 17,97 18,18
9.  Malá Skála 18,22 JN 17,75 18,22
10.  Benešov u Semil 18,41 SM 18,41 18,07
11.  Dobšín - Kamenice 18,99 MB 18,99 18,72
12.  Sloup 19,16 PZ 19,16 18,84
13.  Veselá 19,39 MB 19,39 19,02
14.  Sychrov 19,40 MB 18,14 19,40
15.  Karlinky 19,51 LI 18,65 19,51
16.  Jirkov 21,28 JN 21,28 21,28
17.  Krásná Ves 21,43 MB 21,16 21,43
18.  Jeřmanice 21,57 LI 19,81 21,57
19.  Mříčná 26,99 SM 19,16 26,99
20.  Dolní Sytová NP SM NP NP
20.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
20.  Trnov NP RK NP NP
20.  Košťálov NP SM NP NP
20.  Lestkov NP SM NP NP
20.  Dneboh NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,22 SM 17,22 16,72
2.  Chrášťany 17,51 LT 17,51 16,10
3.  Sychrov 18,05 MB 18,05 17,69
4.  Krásná Ves 18,08 MB 18,08 17,39
5.  Libuň 18,51 JC 18,35 18,51
6.  Borovice 18,91 MB 18,91 17,00
7.  Huť 18,94 JN 18,94 17,80
8.  Malá Skála Áčko 19,45 JN 17,51 19,45
9.  Myštěves 20,68 HK 20,68 20,16
10.  Jeřmanice 23,31 LI 21,62 23,31
11.  Bratříkov 24,59 JN 24,12 24,59
12.  Malá Skála Béčko 33,65 JN 33,65 32,40
13.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP

Počet soutěží: 11  Celkem pokusů:  38
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: