Obrubce v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   108791
Okres:   Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   50°26*49*N,15°03*59*E
PSČ:  294 03

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  ChotěmiceTA16,5816,3116,582018/08/11
2.  BoroviceMB16,6016,5116,602017/08/26
3.  Letohrad - KunčiceUO16,8816,8116,882017/07/22
4.  Letohrad - KunčiceUO16,8816,8116,882017/07/22
5.  SychrovMB16,9016,9116,912018/06/09
6.  MříčnáSM16,9216,7616,922018/05/26
7.  Krásná VesMB16,4617,0317,032018/05/12
8.  ChvaloviceZN17,0416,8417,042016/06/11
9.  Benešov u SemilSM16,7217,0817,082018/09/22
10.  RoudniceHK17,1316,9617,132015/09/12
11.  KosmonosyMB16,6417,1317,132019/05/18
12.  PlumlovPV16,9017,1717,172017/07/08
13.  HuťJN17,2017,1917,202016/07/02
14.  Stará ŘíšeJI17,2116,9217,212017/07/29
15.  Benešov u SemilSM17,2416,9217,242016/08/21
16.  JirkovJN17,0117,3117,312016/09/03
17.  RadimoviceLI17,2417,3217,322017/08/19
18.  KosmonosyMB17,3617,1717,362018/05/19
19.  Benešov u SemilSM16,5817,4017,402016/09/24
20.  Krásná VesMB17,1917,4517,452019/05/11
21.  HavloviceTU17,5017,3717,502015/09/05
22.  Letohrad - OrliceUO--17,542015/07/06
23.  NalžovicePB17,5516,9217,552016/07/16
24.  HuťJN17,1317,5617,562018/08/18
25.  RadíkovPR16,7617,5917,592018/06/24
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/05/18 Kosmonosy JL 17,13 3 13
2019/05/11 Krásná Ves JL 17,45 4 12
2019/05/12 Velké Hamry JL 17,85 3 13
2019/05/19 Radimovice JL NP 19 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Extraliga-Chválovice-Pasohlávky -Sestřih https://www.youtube.com/watch?v=vaW00CG5YwA
2016/07/05
JL
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

    Kdy Kde St.č. Liga
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 11
    JL
    2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 10
    JL
    2019/05/18 Velký Třebešov, 1. kolo VČHL 1
    VČHL
    2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 17
    JL
    2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 18
    JL
    2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče 11
    BP
    2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 17
    JL
    2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 17
    JL
    2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 26
    EXČR
    2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 26
    EXČR
    2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 26
    EXČR
    2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 26
    EXČR
    2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 26
    EXČR
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře