Soutěže hasičské ligy 2017

Rok:


Velké Hamry

Název soutěže a popis: Hamrovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Nauč
Kdy: 13. 05. 2017 14:00
Telefon:  604 721 226
Začátek rezervace: 08. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  08. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 12. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,72 JC 16,64 16,72
2.  Jablonec nad Jizerou 17,10 SM 16,46 17,10
3.  Dneboh 17,60 MB 17,02 17,60
4.  Dobšín Kamenice 17,68 MB 17,68 17,68
5.  Kosmonosy 17,69 MB 16,85 17,69
6.  Pšánky 17,83 HK 17,38 17,83
7.  Krásná Ves 18,17 MB 17,94 18,17
8.  Smidary 18,35 HK 16,71 18,35
9.  Veselá 18,48 MB 18,48 17,64
10.  Chářovice 18,51 BN 17,05 18,51
11.  Obrubce 18,52 MB 18,00 18,52
12.  Tatobity 18,81 SM 18,81 18,34
13.  Kopidlno 19,10 JC 18,44 19,10
14.  Příchovice 19,94 JN 19,91 19,94
15.  Jílové u Držkova 20,01 JN 17,79 20,01
16.  Košťálov 20,53 SM 20,53 19,22
17.  Jirkov 21,42 JN 19,40 21,42
18.  Jeřmanice 22,18 LI 22,18 19,77
19.  Sychrov 23,81 MB 21,87 23,81
20.  Chrášťany 24,42 LT 24,42 23,76
21.  Smržovka 27,47 JN 26,95 27,47
22.  Semily I. 32,28 SM 32,28 27,41
23.  Lučany nad Nisou 53,82 JN 53,82 25,87
24.  Velké Hamry NP JN 20,80 NP
24.  Podůlší Béčko NP JC NP 18,31
24.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
24.  Chyjice NP JC NP NP
24.  Malá Skála NP JN NP NP
24.  Smržovka střed NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 17,52 SM 17,52 17,08
2.  Košťálov 17,78 SM 17,22 17,78
3.  Libuň 17,87 JC 17,87 17,87
4.  Jablonec nad Jizerou 17,89 SM 17,21 17,89
5.  Krásná Ves 17,99 MB 17,99 17,95
6.  Bratříkov 18,26 JN 17,47 18,26
7.  Sychrov 18,79 MB 18,41 18,79
8.  Borovice 19,19 MB 19,19 19,11
8.  Huť 19,19 JN 19,19 18,99
10.  Malá Skála Béčko 19,82 JN 19,00 19,82
11.  Jeřmanice 21,24 LI 18,40 21,24
12.  Semily I. 29,93 SM 29,93 28,85


Kosmonosy

Název soutěže a popis: Memoriál Josefa Ryse
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Kdy: 20. 05. 2017 10:00
Telefon:  736 284 709
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  15. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 19. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 17,10 JC 17,10 16,65
2.  Kosmonosy 17,14 MB 17,00 17,14
3.  Zlatá Olešnice 17,53 JN 17,10 17,53
4.  Pšánky 17,72 HK 17,47 17,72
5.  Jirkov 17,88 JN 17,88 17,47
6.  Dneboh 17,96 MB 17,04 17,96
7.  Krásná Ves 18,27 MB 17,80 18,27
8.  Malá Skála 18,59 JN 18,16 18,59
9.  Košťálov 19,10 SM 18,06 19,10
10.  Jílové u Držkova 19,84 JN 19,02 19,84
11.  Sychrov 20,62 MB 17,50 20,62
12.  Podůlší Béčko 26,04 JC 23,43 26,04
13.  Příchovice 32,68 JN 32,15 32,68
14.  Obrubce NP MB NP 17,48
14.  Dobšín Kamenice NP MB NP 17,43
14.  Kopidlno NP JC NP NP
14.  Tatobity NP SM NP 17,32
14.  Chyjice NP JC NP NP
14.  Smidary NP HK NP 17,57
14.  Jablonec nad Jizerou NP SM 16,87 NP
14.  Chrášťany NP LT 17,72 NP
14.  Letohrad - Jeleni Jelení NP UO NP 17,08
14.  Veselá NP MB 19,01 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 18,09 JC 17,46 18,09
2.  Jablonec nad Jizerou 18,23 SM 18,00 18,23
3.  Krásná Ves 18,78 MB 18,78 18,35
4.  Huť 19,38 JN 19,17 19,38
5.  Bratříkov 19,45 JN 18,04 19,45
6.  Břehy 20,94 MB 20,94 18,97
7.  Košťálov 22,01 SM 22,01 17,58
8.  Sychrov 22,63 MB 22,26 22,63
9.  Sychrov M 22,89 MB 21,54 22,89
10.  Borovice 23,40 MB 20,51 23,40
11.  Benešov u Semil 25,50 SM 24,82 25,50
12.  Smidary 37,89 HK 37,89 18,31
13.  Malá Skála Béčko 48,41 JN 48,41 44,01


Mříčná

Název soutěže a popis: Mříčenský pohár
Kontakt:   Petr Sedláček
Kdy: 27. 05. 2017 14:00
Telefon:  737 236 774
Začátek rezervace: 22. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  22. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,63 MB 16,63 15,89
2.  Jablonec nad Jizerou 17,15 SM 16,13 17,15
3.  Chrášťany 17,22 LT 17,22 16,74
4.  Pšánky 17,28 HK 17,28 16,91
5.  Dneboh 17,42 MB 17,00 17,42
6.  Smidary 17,45 HK 17,45 17,12
7.  Zlatá Olešnice 17,47 JN 16,65 17,47
8.  Renmotor Jinolice 17,50 JC 16,70 17,50
9.  Jirkov 17,55 JN 17,55 17,01
9.  Krásná Ves 17,55 MB 17,38 17,55
11.  Sychrov 18,07 MB 17,86 18,07
12.  Tatobity 18,15 SM 18,15 17,13
13.  Obrubce 18,24 MB 17,63 18,24
14.  Veselá 18,39 MB 18,39 18,06
15.  Podůlší Béčko 18,45 JC 18,02 18,45
16.  Košťálov 18,96 SM 18,81 18,96
17.  Kopidlno 19,04 JC 19,04 17,44
18.  Příchovice 26,76 JN 20,17 26,76
19.  Malá Skála NP JN NP NP
19.  Jílové u Držkova NP JN 18,17 NP
19.  Dobšín Kamenice NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,71 JC 17,12 17,71
2.  Košťálov 17,80 SM 17,72 17,80
3.  Bratříkov 18,08 JN 18,08 17,25
4.  Jablonec nad Jizerou 18,28 SM 17,91 18,28
5.  Benešov u Semil 18,51 SM 17,75 18,51
6.  Krásná Ves 18,56 MB 18,01 18,56
7.  Sychrov 18,59 MB 18,59 18,11
8.  Břehy 18,97 MB 18,27 18,97
9.  Huť 19,83 JN 18,50 19,83
10.  Smidary 20,01 HK 20,01 19,60
11.  Sychrov M 22,67 MB 22,29 22,67
12.  Malá Skála Béčko 42,94 JN 42,94 18,82
13.  Borovice NP MB NP NP


Libuň

Název soutěže a popis: Memoriál Pavla Bartoníčka
Kontakt:   Andrea Crhová
Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Telefon: 
Začátek rezervace: 22. 05. 2017 20:00
Začátek tipování:  22. 05. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00
Konec hlasování: 28. 05. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Stará Říše 17,07 JI 17,07 16,90
2.  Chrášťany 17,15 LT 16,78 17,15
3.  Renmotor Jinolice 17,46 JC 17,46 17,07
4.  Tatobity 17,89 SM 17,77 17,89
5.  Obrubce 18,02 MB 17,99 18,02
6.  Pšánky 18,24 HK 17,49 18,24
7.  Malá Skála 18,48 JN 18,48 18,06
8.  Veselá 18,57 MB 18,16 18,57
8.  Jílové u Držkova 18,57 JN 18,08 18,57
10.  Košťálov 18,88 SM 18,88 17,90
11.  Dobšín Kamenice 19,28 MB 19,28 17,63
12.  Jirkov 19,31 JN 19,31 18,03
13.  Sychrov 19,90 MB 19,79 19,90
14.  Kosmonosy 21,41 MB 17,68 21,41
15.  Krásná Ves 22,24 MB 19,09 22,24
16.  Smidary 25,48 HK 25,48 16,12
17.  Dneboh 26,05 MB 25,03 26,05
18.  Podůlší Béčko 27,04 JC 26,65 27,04
19.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
19.  Kopidlno NP JC NP NP
19.  Chyjice NP JC NP NP
19.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Libuň 17,58 JC 16,99 17,58
2.  Bratříkov 17,68 JN 17,68 17,50
3.  Jablonec nad Jizerou 17,88 SM 17,68 17,88
4.  Myštěves 18,43 HK 17,26 18,43
5.  Benešov u Semil 18,75 SM 18,33 18,75
6.  Košťálov 18,76 SM 17,47 18,76
7.  Sychrov 18,84 MB 18,84 18,14
8.  Borovice 20,30 MB 20,30 19,53
9.  Malá Skála Béčko 21,37 JN 21,37 18,70
10.  Sychrov M 21,75 MB 20,62 21,75
11.  Krásná Ves 26,97 MB 18,68 26,97
12.  Smidary NP HK NP NP


Sychrov

Název soutěže a popis: Káčovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Kuntoš
Kdy: 24. 06. 2017 10:00
Telefon:  603 463 164
Začátek rezervace: 19. 06. 2017 20:00
Začátek tipování:  19. 06. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 23. 06. 2017 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,12 JC 16,12 16,01
2.  Chrášťany 16,68 LT 16,68 16,42
3.  Pšánky 16,90 HK 16,71 16,90
4.  Zlatá Olešnice 17,05 JN 16,73 17,05
5.  Kosmonosy 17,43 MB 16,51 17,43
6.  Jirkov 17,62 JN 17,49 17,62
7.  Malá Skála 17,75 JN 17,28 17,75
8.  Obrubce 17,97 MB 17,71 17,97
9.  Krásná Ves 18,04 MB 18,04 17,38
10.  Tatobity 18,41 SM 18,41 18,26
11.  Jílové u Držkova 18,70 JN 18,70 18,61
12.  Kopidlno 18,99 JC 18,99 18,06
13.  Dobšín Kamenice 19,22 MB 17,76 19,22
14.  Olešnice 20,61 SM 20,61 19,47
15.  Veselá 23,12 MB 22,71 23,12
16.  Sychrov 23,35 MB 22,23 23,35
17.  Příchovice 37,61 JN 37,53 37,61
18.  Smidary NP HK NP NP
18.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP
18.  Košťálov NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 16,35 SM 16,35 16,34
2.  Jablonec nad Jizerou 16,80 SM 16,80 16,45
3.  Krásná Ves 17,06 MB 16,02 17,06
4.  Libuň 17,42 JC 16,85 17,42
5.  Bratříkov 17,72 JN 17,72 17,25
6.  Košťálov 17,79 SM 17,71 17,79
7.  Malá Skála Béčko 17,87 JN 17,59 17,87
8.  Borovice 24,13 MB 24,13 18,10
9.  Sychrov 31,35 MB 29,68 31,35
10.  Sychrov M NP MB NP NP


Krásná Ves

Název soutěže a popis: Krásnoveský pohár
Kontakt:   Blanka Kuntošová
Kdy: 15. 07. 2017 09:30
Telefon:  728054446
Začátek rezervace: 10. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  10. 07. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 16,51 MB 15,96 16,51
2.  Pšánky 16,56 HK 16,04 16,56
3.  Tatobity 16,75 SM 16,38 16,75
4.  Renmotor Jinolice 16,83 JC 16,83 16,31
5.  Jirkov 16,92 JN 16,67 16,92
6.  Chrášťany 16,94 LT 15,96 16,94
7.  Krásná Ves 17,20 MB 16,78 17,20
8.  Zlatá Olešnice 17,36 JN 17,06 17,36
9.  Obrubce 17,65 MB 17,65 16,97
10.  Podůlší Béčko 17,94 JC 17,18 17,94
11.  Veselá 17,98 SM 17,98 17,45
12.  Malá Skála 18,54 JN 16,79 18,54
13.  Sloup 18,75 PZ 18,75 17,79
14.  Dobšín Kamenice 18,92 MB 18,92 18,40
15.  Košťálov 19,02 SM 17,69 19,02
16.  Kopidlno 19,20 JC 19,20 18,74
16.  Olešnice 19,20 SM 17,40 19,20
17.  Křížkový Újezdec 20,05 PH 20,05 19,67
18.  Želízy 22,70 ME 22,70 22,22
19.  Dneboh NP MB 16,00 NP
19.  Smidary NP HK NP NP
19.  Pátek NP NB NP NP
19.  Doubravička NP MB 20,29 NP
19.  Jílové u Držkova NP JN NP NP


Borovice

Název soutěže a popis: Borovický pohár
Kontakt:   Radek Kuntoš
Kdy: 26. 08. 2017 10:00
Telefon:  722 965 386
Začátek rezervace: 21. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  21. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 26. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chrášťany 16,47 LT 16,23 16,47
2.  Obrubce 16,60 MB 16,60 16,51
3.  Kosmonosy 16,79 MB 16,13 16,79
4.  Pšánky 17,10 HK 16,78 17,10
5.  Renmotor Jinolice 17,16 JC 15,91 17,16
6.  Košťálov 17,51 SM 17,51 17,03
7.  Jirkov 17,58 JN 16,95 17,58
8.  Sychrov 17,94 MB 17,78 17,94
9.  Jílové u Držkova 19,31 JN 18,68 19,31
10.  Krásná Ves 19,45 MB 17,44 19,45
11.  Malá Skála 22,44 JN 17,81 22,44
12.  Podůlší Béčko 22,59 JC 22,16 22,59
13.  Dobšín Kamenice 22,95 MB 22,95 17,48
14.  Olešnice 42,73 SM 42,59 42,73
15.  Břehy NP MB NP NP
15.  Tatobity NP SM NP NP
15.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Benešov u Semil 16,16 SM 16,16 16,11
2.  Jablonec nad Jizerou 17,81 SM 17,81 17,08
3.  Libuň 17,99 JC 17,68 17,99
4.  Sychrov 18,36 MB 17,85 18,36
5.  Bratříkov 19,00 JN 17,28 19,00
6.  Malá Skála Béčko 20,91 JN 20,19 20,91
7.  Břehy 21,79 MB 21,79 20,27
8.  Krásná Ves 25,46 MB 25,10 25,46
9.  Borovice 30,00 MB 29,85 30,00
10.  Košťálov 42,92 SM 42,92 34,50
11.  Sychrov M NP MB NP NP


Huť

Název soutěže a popis: Pohár sklářské hutě
Kontakt:   Luboš Kundera
Kdy: 27. 08. 2017 10:00
Telefon:  602 617 285
Začátek rezervace: 21. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  21. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kosmonosy 17,02 MB 16,87 17,02
2.  Pšánky 17,27 HK 17,27 16,99
3.  Tatobity 17,29 SM 17,29 17,15
4.  Chrášťany 17,30 LT 16,71 17,30
5.  Jirkov 17,75 JN 17,69 17,75
6.  Malá Skála 18,33 JN 17,86 18,33
7.  Zlatá Olešnice 18,35 JN 17,69 18,35
8.  Krásná Ves 19,06 MB 18,45 19,06
9.  Podůlší Béčko 19,35 JC 18,18 19,35
10.  Košťálov 21,21 SM 21,21 18,47
11.  Sychrov 23,51 MB 17,92 23,51
12.  Olešnice 29,74 SM 29,60 29,74
13.  Obrubce NP MB NP 18,29
13.  Renmotor Jinolice NP JC NP NP
13.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
13.  Myštěves NP HK NP NP
13.  Dobšín Kamenice NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 17,02 SM 17,02 16,74
2.  Benešov u Semil 17,22 SM 17,22 16,74
3.  Jablonec nad Jizerou 17,34 SM 17,15 17,34
4.  Libuň 17,48 JC 17,29 17,48
5.  Bratříkov 17,65 JN 17,65 17,25
6.  Malá Skála Béčko 17,88 JN 16,58 17,88
7.  Sychrov 18,63 MB 18,63 18,55
8.  Sychrov M 20,98 MB 18,16 20,98
9.  Krásná Ves 43,22 MB 43,22 43,04


Jirkov

Název soutěže a popis: Jirkovská proudnice
Kontakt:   Tomáš Fichtner
Kdy: 02. 09. 2017 10:00
Telefon:  774 356 017
Začátek rezervace: 28. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  28. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Pšánky 17,09 HK 16,95 17,09
2.  Renmotor Jinolice 17,16 JC 16,85 17,16
3.  Kosmonosy 17,19 MB 16,49 17,19
4.  Jablonec nad Jizerou 17,31 SM 17,03 17,31
5.  Zlatá Olešnice 17,51 JN 17,40 17,51
6.  Dneboh 17,85 MB 17,85 17,27
7.  Obrubce 18,00 MB 17,62 18,00
8.  Malá Skála 18,56 JN 17,42 18,56
9.  Krásná Ves 18,99 MB 18,70 18,99
10.  Podůlší Béčko 19,23 JC 19,19 19,23
11.  Sychrov 22,13 MB 18,76 22,13
12.  Košťálov NP SM NP NP
12.  Jirkov B NP JN NP NP
12.  Dobšín Kamenice NP MB NP NP
12.  Olešnice NP SM NP NP
12.  Jirkov NP JN NP NP
12.  Tatobity NP SM NP NP
12.  Jílové u Držkova NP JN NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,73 SM 16,47 16,73
2.  Jablonec nad Jizerou 17,24 SM 17,13 17,24
3.  Benešov u Semil 17,47 SM 17,47 17,35
4.  Bratříkov 17,99 JN 17,99 16,95
5.  Libuň 18,19 JC 17,52 18,19
6.  Krásná Ves 18,38 MB 18,38 16,89
7.  Sychrov 19,21 MB 19,06 19,21
8.  Malá Skála Béčko 23,69 JN 23,69 23,64
9.  Sychrov M NP MB NP NP


Dneboh

Název soutěže a popis: Pohár Drábských světniček
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Kdy: 03. 09. 2017 10:00
Telefon:  602456955
Začátek rezervace: 28. 08. 2017 20:00
Začátek tipování:  28. 08. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 01. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 03. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Renmotor Jinolice 16,42 JC 16,42 16,38
2.  Kosmonosy 16,84 MB 16,84 16,55
3.  Dneboh 16,92 MB 16,92 16,91
4.  Krásná Ves 17,68 MB 17,68 17,19
5.  Obrubce 17,93 MB 17,93 17,10
6.  Malá Skála 18,20 JN 17,99 18,20
7.  Tatobity 18,23 SM 18,23 17,01
8.  Jablonec nad Jizerou 18,27 SM 18,27 17,92
9.  Podůlší Béčko 18,50 JC 17,90 18,50
10.  Pšánky 19,35 HK 19,35 17,40
11.  Dubenec 19,87 TU 19,87 18,26
12.  Bechov 21,57 MB 21,57 20,66
13.  Karlinky 22,01 LI 22,01 18,60
14.  Sychrov 30,06 MB 18,46 30,06
15.  Košťálov NP SM NP NP
15.  Chrášťany NP LT NP NP
15.  Jílové u Držkova NP JN NP NP
15.  Zlatá Olešnice NP JN NP NP
15.  Dobšín Kamenice NP MB NP NP
15.  Olešnice NP SM NP NP
15.  Jirkov NP JN NP NP
15.  Břehy NP MB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 18,69 SM 18,69 16,54
2.  Benešov u Semil 18,95 SM 18,95 16,41
3.  Libuň 19,14 JC 19,14 17,74
4.  Sychrov M 19,96 MB 19,96 19,23
5.  Frýdlant 20,58 LI 19,99 20,58
6.  Bratříkov 21,63 JN 21,63 21,63
7.  Ploukonice 23,31 SM 19,71 23,31
8.  Jablonec nad Jizerou 23,97 SM 23,97 17,64
9.  Krásná Ves 35,99 MB 35,99 24,92
10.  Malá Skála Béčko NP JN NP NP
10.  Sychrov NP MB NP NP
10.  Břehy NP MB NP NP
10.  Myštěves NP HK NP NP


Košťálov

Název soutěže a popis: Košťálovský pohár
Kontakt:   Jana Houžvičková
Kdy: 16. 09. 2017 10:00
Telefon:  732 566 239
Začátek rezervace: 11. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  11. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 15. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dneboh 17,09 MB 16,92 17,09
2.  Pšánky 17,22 HK 16,85 17,22
3.  Renmotor Jinolice 17,31 JC 17,31 16,69
4.  Kosmonosy 17,32 MB 16,88 17,32
5.  Tatobity 17,74 SM 16,74 17,74
6.  Zlatá Olešnice 17,86 JN 17,86 17,66
7.  Sychrov 18,71 MB 17,57 18,71
8.  Jirkov 18,76 JN 18,76 17,62
9.  Košťálov 18,77 SM 18,77 18,35
10.  Malá Skála 18,84 JN 18,84 18,38
11.  Obrubce 18,90 MB 18,90 17,60
12.  Dobšín Kamenice 19,02 MB 19,02 17,91
13.  Jablonec nad Jizerou 19,24 SM 16,63 19,24
14.  Krásná Ves 19,47 MB 18,72 19,47
15.  Benešov u Semil 20,03 SM 20,03 18,43
16.  Břehy 21,28 MB 21,28 20,49
17.  Jílové u Držkova 25,50 JN 25,50 18,58
18.  Podůlší Béčko 27,06 JC 27,06 26,38
19.  Chyjice NP JC 22,23 NP
20.  Olešnice 1200,00 SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Košťálov 16,93 SM 16,93 16,65
2.  Bratříkov 17,19 JN 17,19 16,95
3.  Libuň 17,50 JC 17,24 17,50
4.  Sychrov 17,51 MB 17,51 17,23
5.  Jablonec nad Jizerou 19,04 SM 18,30 19,04
6.  Veselá 19,20 SM 18,24 19,20
7.  Sychrov M 19,37 MB 18,63 19,37
8.  Benešov u Semil 20,68 SM 17,75 20,68
9.  Krásná Ves 22,94 MB 22,94 18,24
10.  Malá Skála Béčko 24,59 JN 24,59 21,10


Benešov u Semil

Název soutěže a popis: Benešovský pohár
Kontakt:   Zdeněk Menšík
Kdy: 23. 09. 2017 10:00
Telefon:  737 169 988
Začátek rezervace: 18. 09. 2017 20:00
Začátek tipování:  18. 09. 2017 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Tatobity 17,19 SM 16,83 17,19
2.  Zlatá Olešnice 17,25 JN 17,25 17,16
3.  Myštěves 17,41 HK 16,41 17,41
4.  Renmotor Jinolice 17,54 JC 17,54 16,45
5.  Jirkov 17,85 JN 17,47 17,85
6.  Dneboh 18,02 MB 17,37 18,02
7.  Kosmonosy 18,07 MB 16,67 18,07
8.  Obrubce 18,17 MB 18,17 17,51
9.  Podůlší Béčko 18,23 JC 17,68 18,23
10.  Jílové u Držkova 18,27 JN 18,27 17,86
11.  Benešov u Semil 18,70 SM 1,87 17,67
12.  Pšánky 19,21 HK 19,21 19,08
13.  Košťálov 19,28 SM 19,28 18,95
14.  Krásná Ves 19,48 MB 18,29 19,48
15.  Veselá 19,50 MB 19,37 19,50
16.  Dobšín Kamenice 19,62 MB 19,62 18,00
17.  Bechov 20,12 MB 20,12 19,52
18.  Sychrov 21,97 MB 17,46 21,97
19.  Olešnice 24,97 SM 24,92 24,97
20.  Malá Skála 34,50 JN 34,50 34,23
21.  Jablonec nad Jizerou NP SM NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Jablonec nad Jizerou 16,50 SM 1,65 16,24
2.  Benešov u Semil 17,32 SM 17,32 17,14
3.  Libuň 18,30 JC 1,83 18,19
4.  Bratříkov 18,45 JN 17,89 18,45
5.  Košťálov 18,60 SM 1,86 16,75
6.  Malá Skála Béčko 18,92 JN 18,92 18,77
7.  Břehy 21,48 MB 21,48 20,37
8.  Sychrov 22,87 MB 22,71 22,87
9.  Veselá 28,56 SM 25,95 28,56
10.  Krásná Ves 32,52 MB 32,52 32,13
11.  Sychrov M 54,11 MB 54,11 52,11

Počet soutěží: 12  Celkem pokusů:  32
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: