Libuň 2017 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 05. 2017 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon: 
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 17,07 17,07 16,90
2.  Chrášťany LT 17,15 16,78 17,15
3.  Jinolice Renmotor JC 17,46 17,46 17,07
4.  Tatobity SM 17,89 17,77 17,89
5.  Obrubce MB 18,02 17,99 18,02
6.  Pšánky HK 18,24 17,49 18,24
7.  Malá Skála JN 18,48 18,48 18,06
8.  Veselá MB 18,57 18,16 18,57
8.  Jílové u Držkova JN 18,57 18,08 18,57
10.  Košťálov SM 18,88 18,88 17,90
11.  Dobšín Kamenice MB 19,28 19,28 17,63
12.  Jirkov JN 19,31 19,31 18,03
13.  Sychrov MB 19,90 19,79 19,90
14.  Kosmonosy MB 21,41 17,68 21,41
15.  Krásná Ves MB 22,24 19,09 22,24
16.  Smidary HK 25,48 25,48 16,12
17.  Dneboh MB 26,05 25,03 26,05
18.  Podůlší Béčko JC 27,04 26,65 27,04
19.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
19.  Chyjice JC NP NP NP
19.  Kopidlno JC NP NP NP
19.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Libuň JC 17,58 16,99 17,58
2.  Bratříkov JN 17,68 17,68 17,50
3.  Jablonec nad Jizerou SM 17,88 17,68 17,88
4.  Myštěves HK 18,43 17,26 18,43
5.  Benešov u Semil SM 18,75 18,33 18,75
6.  Košťálov SM 18,76 17,47 18,76
7.  Sychrov MB 18,84 18,84 18,14
8.  Borovice MB 20,30 20,30 19,53
9.  Malá Skála Béčko JN 21,37 21,37 18,70
10.  Sychrov M MB 21,75 20,62 21,75
11.  Krásná Ves MB 26,97 18,68 26,97
12.  Smidary HK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,9416,6516,942016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI17,0716,9017,072017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrášťany LT16,7817,1517,152017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pšánky AHK17,3617,3017,362014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kosmonosy MB16,9917,3817,382014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jinolice RenmotorJC17,4617,0717,462017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chrášťany LT17,0717,5917,592016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Kosmonosy MB16,8217,6017,602016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8617,6117,612014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB17,7417,1617,742016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky BHK17,7617,7117,762014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC--17,862013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Tatobity SM17,7717,8917,892017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Libuň JC17,8917,1817,892014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Obrubce MB17,9017,7917,902016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pšánky AHK--17,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jablonec nad Jizerou SM17,4817,9617,962016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,9918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM--18,042013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bříšťany JC17,2018,1118,112014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lestkov SM17,7518,1418,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Pšánky HK17,4918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jílové u Držkova JN18,1218,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dobšín - KameniceMB18,3017,4118,302014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Benešov u Semil SM18,3118,1518,312016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sloup PZ17,4718,3218,322014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lestkov SM--18,332013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov JN18,4417,4618,442014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Malá Skála JN18,4818,0618,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Sychrov MB18,5118,1618,512014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Veronika Kaprálková  17,06 24 25.05.2017 14:26
 Michal Matějíček  17,05 23 27.05.2017 22:21


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,22 0 27.05.2017 22:22
 Veronika Kaprálková  17,29 0 25.05.2017 14:26

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

19,31http://youtu.be/W5B7-u-tDRc Míra Berka
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře