Libuň 2014 - O pohár starostky obce

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele:  http://www.sdhlibun.cz/
Kdy: 22. 06. 2014 10:00
Kontakt:   Ludvík Dubravský
Telefon:  603847379
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Kateřina Kmínková

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pšánky A HK 17,36 17,36 17,30
2.  Kosmonosy MB 17,38 16,99 17,38
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,61 16,86 17,61
4.  Pšánky B HK 17,76 17,76 17,71
5.  Libuň JC 17,89 17,89 17,18
6.  Bříšťany JC 18,11 17,20 18,11
7.  Lestkov SM 18,14 17,75 18,14
8.  Dobšín - Kamenice MB 18,30 18,30 17,41
9.  Sloup PZ 18,32 17,47 18,32
10.  Jirkov JN 18,44 18,44 17,46
11.  Sychrov MB 18,51 18,51 18,16
12.  Benešov u Semil SM 18,54 18,52 18,54
13.  Jinolice Renmotor JC 18,69 17,30 18,69
14.  Dneboh MB 18,81 18,81 18,52
15.  Smidary HK 18,82 18,26 18,82
16.  Veselá MB 18,93 17,85 18,93
17.  Podůlší JC 19,64 19,64 18,48
18.  Úmyslovice NB 19,67 19,22 19,67
19.  Malá Skála JN 20,57 20,18 20,57
20.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
20.  Krásná Ves MB NP 23,78 NP
20.  Bašnice JC NP NP NP
20.  Jablonec nad Jizerou SM NP NP NP
20.  Tatobity SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 17,07 17,07 16,64
2.  Chrášťany LT 17,29 17,29 16,92
3.  Libuň JC 18,26 17,40 18,26
4.  Sychrov MB 18,42 18,42 18,29
5.  Malá Skála Béčko JN 18,95 18,95 18,87
6.  Borovice MB 19,47 19,47 19,28
7.  Krásná Ves MB 19,83 18,57 19,83
8.  Jeřmanice LI 20,97 20,94 20,97
9.  Bratříkov JN 21,07 20,70 21,07
10.  Huť JN 27,31 26,79 27,31
11.  Benešov u Semil SM 35,86 35,86 35,27
12.  Smidary HK NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,6416,9216,922018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Myštěves HK17,0716,6417,072014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT17,2916,9217,292014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Libuň JC16,9917,5817,582017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krásná Ves MB17,6617,3517,662016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Benešov u Semil SM17,6716,9817,672016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Bratříkov JN17,6817,5017,682017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Jablonec nad Jizerou SM17,6817,8817,882017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC17,8917,7817,892016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC18,0617,7218,062016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Libuň JC18,1217,9418,122019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Libuň JC17,4018,2618,262014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Jeřmanice LI18,1418,2718,272019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Myštěves HK18,2717,8318,272016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Sychrov MB18,4218,2918,422014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Myštěves HK17,2618,4318,432017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sychrov MB--18,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Malá Skála Béčko JN18,0418,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Košťálov SM18,5118,5818,582019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Borovice MB17,0618,6018,602016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Malá Skála Béčko JN18,6318,3618,632016/05/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Benešov u Semil SM18,3318,7518,752017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Košťálov SM17,4718,7618,762017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malá Skála Béčko JN18,6518,8018,802018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Sychrov MB18,8418,1418,842017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Libuň JC--18,922013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Malá Skála Béčko JN18,9518,8718,952014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Libuň JC19,1818,2419,182018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Dlouhá Lhota MB18,8919,3419,342019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Borovice MB19,4719,2819,472014/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Myštěves - Ženy

17,07https://youtu.be/uha1v_YukkA Kateřina Kmínková

Chrášťany - Ženy

17,29https://youtu.be/--M4uq5CiYU Jan Klimo

Chrášťany - Ženy

17,29https://youtu.be/DbyBneTGAEY Kateřina Kmínková

Pšánky - Muži

17,36https://youtu.be/TWI3dBIvSek Kateřina Kmínková

Kosmonosy - Muži

17,38https://youtu.be/1JroAgZtZM8 Kateřina Kmínková

Kosmonosy - Muži

17,38https://youtu.be/15PwCCbulsk Jan Klimo

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

17,61https://youtu.be/ZUfG5XNXK5I Kateřina Kmínková

Bezděkov pod Třemšínem - Muži

17,61https://youtu.be/H0hKP5q3eGc Jan Klimo

Pšánky - Muži

17,76https://youtu.be/gJHgUhMcl0U Kateřina Kmínková

Libuň - Muži

17,89https://youtu.be/GAJvg3FHCls Kateřina Kmínková

Bříšťany - Muži

18,11https://youtu.be/IE4C1Mizi2g Kateřina Kmínková

Lestkov - Muži

18,14https://youtu.be/_9v4n7sQaIg Kateřina Kmínková

Libuň - Ženy

18,26https://youtu.be/TvK4q0kY398 Kateřina Kmínková

Libuň - Ženy

18,26https://youtu.be/zj_O6NJot_w Jan Klimo

Dobšín - Muži

18,30https://youtu.be/nUDk1vhU5Gw Jan Klimo

Dobšín - Muži

18,30https://youtu.be/FZNzIEGb4dk Kateřina Kmínková

Sloup - Muži

18,32https://youtu.be/1_zkAYpYVT8 Kateřina Kmínková

Sychrov - Ženy

18,42https://youtu.be/vIorp6JtkpM Kateřina Kmínková

Sychrov - Ženy

18,42https://youtu.be/7Hn9mYmrrcc Kateřina Kmínková

Jirkov - Muži

18,44https://youtu.be/bD-Y6sWginE Kateřina Kmínková

Sychrov - Muži

18,51https://youtu.be/dhvWm3_5bMk Kateřina Kmínková

Benešov u Semil - Muži

18,54https://youtu.be/pz5VJ-1-i-c Kateřina Kmínková

Jinolice - Muži

18,69https://youtu.be/6Hr5pGmJVV8 Kateřina Kmínková

Dneboh - Muži

18,81https://youtu.be/MFrLxkyUckA Kateřina Kmínková

Smidary - Muži

18,82https://youtu.be/QkT1jmoxfAU Kateřina Kmínková

Veselá - Muži

18,93https://youtu.be/eKa_J6dSLiU Kateřina Kmínková

Malá Skála - Ženy

18,95https://youtu.be/3uCRoHJGwQg Kateřina Kmínková

Borovice - Ženy

19,47https://youtu.be/Jf7aStaWfRg Kateřina Kmínková

Podůlší - Muži

19,64https://youtu.be/aHlnbiWlgKk Kateřina Kmínková

Úmyslovice - Muži

19,67https://youtu.be/E-Z4PGG30b4 Kateřina Kmínková

Krásná Ves - Ženy

19,83https://youtu.be/_xHIgD2Z9Kc Kateřina Kmínková

Malá Skála - Muži

20,57https://youtu.be/P4dWtgW4RQU Kateřina Kmínková

Jeřmanice - Ženy

20,97https://youtu.be/FqSgc1tDoZc Kateřina Kmínková

Bratříkov - Ženy

21,07https://youtu.be/nHF3TFH_KLE Jan Klimo

Bratříkov - Ženy

21,07https://youtu.be/IvTyUnTmMBg Kateřina Kmínková

Huť - Ženy

27,31https://youtu.be/9FCOC3pUCE8 Kateřina Kmínková

Huť - Ženy

27,31https://youtu.be/AGSJveSp9lA Kateřina Kmínková

Benešov u Semil - Ženy

35,86https://youtu.be/_x9ReUyzGwE Kateřina Kmínková

Benešov u Semil - Ženy

35,86https://youtu.be/h8EmbP9eqIQ Jan Klimo

Krásná Ves - Muži

NPhttps://youtu.be/IuxSzuaqPQs Kateřina Kmínková

Jílové u Držkova - Muži

NPhttps://youtu.be/VHZJhiklCvc Kateřina Kmínková

Tatobity - Muži

NPhttps://youtu.be/AVTSGIqiNvg Kateřina Kmínková

Bašnice - Muži

NPhttps://youtu.be/xPRjNC4Y_Qg Kateřina Kmínková

Smidary - Ženy

NPhttps://youtu.be/m-l0HRARRDM Kateřina Kmínková
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře