Bratříkov v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky
ID FireSport:   119083
Okres:   Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°40*44*N,15°15*36*E
PSČ:  468 21

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  KošťálovSM17,1916,9517,192017/09/16
2.  SychrovMB17,6117,3717,612016/06/18
3.  HuťJN17,6517,2517,652017/08/27
4.  LibuňJC17,6817,5017,682017/05/28
5.  SychrovMB17,7217,2517,722017/06/24
6.  KošťálovSM17,6917,8717,872016/09/17
7.  KosmonosyMB17,9217,8717,922016/05/21
8.  Malá SkálaJN17,3017,9917,992019/09/22
9.  JirkovJN17,9916,9517,992017/09/02
10.  RadimoviceLI17,6918,0118,012014/08/23Huť
11.  MříčnáSM18,0817,2518,082017/05/27
12.  Benešov u SemilSM17,6818,1318,132016/09/24
13.  SychrovMB18,2218,1418,222018/06/09
14.  Velké HamryJN17,4718,2618,262017/05/13
15.  Benešov u SemilSM18,2918,0518,292013/08/18
16.  MříčnáSM18,3618,3818,382016/05/28
17.  Benešov u SemilSM17,8918,4518,452017/09/23
18.  JirkovJN18,1318,4818,482018/09/09
19.  MříčnáSM18,4917,7818,492018/05/26
20.  HuťJN18,5517,0418,552014/09/13
21.  BoroviceMB17,2118,6718,672019/07/20
22.  SychrovMB18,721,8518,722019/06/08
23.  RadimoviceLI18,6718,7818,782018/05/20
24.  KosmonosyMB--18,882013/05/18
25.  SychrovMB17,3718,8918,892014/06/29
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/09/22 Malá Skála JL 17,99 3 8
2019/06/08 Příšovice PKL 18,55 7 0
2019/07/20 Podmoklice PKL 18,55 4 0
2019/07/20 Borovice JL 18,67 8 3
2019/06/08 Sychrov JL 18,72 6 5
2019/09/21 Benešov u Semil JL 19,10 8 3
2019/05/19 Radimovice JL 19,12 7 4
2019/09/15 Košťálov JL 19,20 9 2
2019/08/17 Jirkov JL 19,36 7 4
2019/05/25 Mříčná JL 19,78 4 7
2019/05/26 Libuň JL 20,37 7 4
2019/06/15 Frýdštejn FNC 20,85 3 6
2019/08/18 Dneboh JL 25,56 10 1
2019/05/12 Velké Hamry JL 29,13 10 1
2019/09/14 Huť JL 33,00 11 0
2019/05/18 Kosmonosy JL 78,02 9 2
2019/06/29 Dubenec JL NP 11 0
2019/08/10 Jílové u Držkova PKL NP 10 0
2019/05/11 Krásná Ves JL NP 9 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 15
      JL
      2019/05/12 Velké Hamry, Hamrovský pohár 11
      JL
      2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 6
      JL
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 9
      JL
      2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár 10
      JL
      2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 1
      JL
      2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 11
      JL
      2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 7
      FNC
      2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec 8
      JL
      2019/07/20 Borovice, Borovický pohár 9
      JL
      2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice 9
      JL
      2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček 14
      JL
      2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě 11
      JL
      2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár 10
      JL
      2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár 7
      JL
      2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár 11
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře