Kalendář soutěží a výsledky

Soutěže ligy zde | Kalendář ligy ve formátu iCal

T/R Kdy Kde bude Okr.
11.05. Krásná VesMB
12.05. Velké HamryJN
18.05. KosmonosyMB
19.05. RadimoviceLI
25.05. MříčnáSM
26.05. LibuňJC
08.06. SychrovMB
29.06. DubenecTU
20.07. BoroviceMB
17.08. JirkovJN
18.08. DnebohMB
14.09. HuťJN
15.09. KošťálovSM
21.09. Benešov u SemilSM
22.09. Malá SkálaJN
08.11. Závěrečné vyhlášeníJN

Kdy Kde byla Okr.
22. 09. VýsledkyBenešov u SemilSM
16. 09. VýsledkyKošťálovSM
15. 09. VýsledkyBoroviceMB
09. 09. VýsledkyJirkovJN
19. 08. VýsledkyDnebohMB
18. 08. VýsledkyHuťJN
17. 06. VýsledkyVelké HamryJN
09. 06. VýsledkySychrovMB
27. 05. VýsledkyLibuňJC
26. 05. VýsledkyMříčnáSM
20. 05. VýsledkyRadimoviceLI
19. 05. VýsledkyKosmonosyMB
12. 05. VýsledkyKrásná VesMB
Kdy Kde byla Okr.
Vyberte kalendář

ŠHL dospělých - 2019

Na základě vyhodnocení žádostí podaných zájemci o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a žádostí podaných s kandidaturou do rady ŠHL rozhodla rada ŠHL takto. Vzhledem k nízkémů počtu uchazečů o pořádání soutěží zařazených do ročníku ŠHL 2019 a nulovému počtu uchazečů o členství v radě ŠHL se ročník ŠHL 2019 konat nebude. 

Zápis z Valné hromady

Dne 23.2.2019 proběhla od 11:30 hod VH Sdružení Zčhl a současně s ní schůze Rady Zčhl v plzeňské restauraci Lékárna šenk

Bannery FireSport.eu 2019

Máte zájem podpořit projekt o požárním sportu na vašich stránkách? Používáte služby portálu? Vložte prosím tento banner a odkaz na vaše stránky.

Děkujeme za podporu. 

Výzva pro pořadatele soutěží a kandidáty do rady

Rada ŠHL vyzývá všechny zájemce o pořádání některého z kol ŠHL 2019 a dále pak zájemce kteří mají zájem kandidovat do rady ŠHL, aby své přihlášky zasílali do 28.2.2019 na mail: motyka.josef@email.cz

Schůze rady ZČHL

Dne 23.2. od 11:30 proběhne schůze rady ZČHL a členu sdružení. Schůze se bude konat v Lékárna - restaurant - šenk, adresa Náměsti republiky 97/9, Plzeň

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Hasiči pomáhají srdcem

Dovolte nám představit projekt, který vznikl spoluprácí Sboru dobrovolných hasičů Oprechtice a Nadace Haima z.s.

Výzva pro pořadatele ŠHL 2019

Zájemci o pořádání soutěže zařazené do dětské ŠHL v r. 2019 a závěrečného vyhlášení, zašlete předběžný termín na email mi.roucka@seznam.cz do 28.2. 2019.

Žádost o pořádání soutěže v rámci HOŘINY

Zájemci o pořádání soutěže Hořiny musí poslat přihlášku s předběžným datumem emailem

(rada.horiny@seznam.cz) v termínu do 25.10.2019.

Zápis ze schůze Rady 8.12.2018

Program :
1) Doplnění hodnocení ligy 2018 na základě Zápisů ze soutěží
2) Příprava jednání Shromáždění žadatelů – organizační zajištění
3) Různé

Shromáždění žadatelů 2018

Rada Zčhl-přítomni: Sova Pavel, Polívka Michal, Polívka Milan, Balvín Zdeněk, Janda Ondřej, Šmolík Jiří
Rada Zčhl-omluveni: Nádvorník Josef, Matoušek Alexandr, Calta Filip
Hosté: -

Video nebo foto odkaz

SDH Libuň ženy - Jizerská liga 2015

Více informací zde

Jizerská liga Libuň 2016

Více informací zde

SDH Mrákotín muži 2018

Více informací zde

Výsledky ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Obrubce MB134
2 Kosmonosy MB128
3 Jirkov JN126
4 Tatobity SM117
- Pšánky HK117
6 Dneboh MB100
7 Malá Skála JN93
8 Zlatá Olešnice JN88
9 Jílové u Držkova JN75
10 Sychrov MB61
- Dobšín KameniceMB61
12 Podůlší BéčkoJC60
13 Olešnice SM54
14 Velké Hamry JN52
15 Košťálov SM47
16 Veselá MB39
17 Krásná Ves MB36
18 Bezděkov pod Třemšínem PB30
19 Břehy MB20
20 Dubenec TU18
- Mříčná SM18
22 Jinolice RenmotorJC13
23 Zahorčice ST12
24 Karlinky LI10
25 Hradčany LI8
- Lučany nad Nisou JN8
27 Bechov MB7
28 Benešov u Semil SM5
29 Jirkov BJN2

Poř. Družstvo Okr.Cel.
1 Košťálov SM103
2 Katusice MB96
3 Libuň JC89
4 Malá Skála BéčkoJN73
5 Jeřmanice LI68
6 Sychrov AMB66
7 Bratříkov JN63
8 Benešov u Semil SM56
9 Kosmonosy MB27
- Sychrov BMB27
11 Veselá SM10
12 Dlouhá Ves RK8
13 Borovice MB7
14 Mříčná SM6
15 Huť JN5
16 Zlatá Olešnice JN4
17 Ploukonice SM1
- Sychrov MB1
Poř. Družstvo Okr.Cel.

Nejlepší časy ligy 2018

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Dneboh MB 16,35
2 Bezděkov pod Třemšínem PB 16,51
3 Kosmonosy MB 16,56
4 Zlatá Olešnice JN 16,57
5 Jinolice RenmotorJC 16,79
6 Tatobity SM 16,84
7 Obrubce MB 16,91
8 Pšánky HK 17,06
9 Jílové u Držkova JN 17,16
10 Krásná Ves MB 17,22
11 Zahorčice ST 17,23
12 Jirkov JN 17,25
13 Malá Skála JN 17,28
14 Podůlší BéčkoJC 17,41
15 Veselá MB 17,50
16 Sychrov MB 17,65
17 Dubenec TU 17,65
18 Dobšín KameniceMB 17,68
19 Velké Hamry JN 17,94
20 Košťálov SM 18,04
21 Olešnice SM 18,05
22 Břehy MB 18,38
23 Mříčná SM 19,00
24 Hradčany LI 19,17
25 Bechov MB 19,42
26 Lučany nad Nisou JN 20,42
27 Karlinky LI 20,55
28 Jirkov BJN 21,39
29 Benešov u Semil SM 24,03

Poř. Družstvo Okr.Nej.č.
1 Košťálov SM 16,02
2 Katusice MB 16,77
3 Libuň JC 16,88
4 Dlouhá Ves RK 17,15
5 Malá Skála BéčkoJN 17,19
6 Benešov u Semil SM 17,28
7 Sychrov AMB 17,36
8 Jeřmanice LI 17,53
9 Veselá SM 17,63
10 Bratříkov JN 18,22
11 Kosmonosy MB 18,68
12 Huť JN 18,77
13 Sychrov BMB 19,34
14 Zlatá Olešnice JN 19,66
15 Borovice MB 19,91
16 Mříčná SM 21,18
17 Ploukonice SM 21,32
- Sychrov MB 24,32
Poř. Družstvo Okr.Nej.č.

Nové odkazy

Odkazy zde


Název Liga
Stránky Benešov u SemilJL
Stránky BoroviceJL
Stránky HuťJL
Stránky JirkovJL
Stránky KosmonosyJL
Stránky Krásná VesJL
Stránky LibuňJL
Stránky SychrovJL
Stránky ÚmysloviceJL
Stránky Extraliga-Chválovice-Pasohlávky -SestřihJL
Název Liga

Kdo Čas * Liga
 Jirkov17,59 JL
 Jirkov26,61 JL
 Jirkov17,66 JL
 Jirkov19,25 JL
 Jirkov18,38 JL
 Jirkov17,57 JL
 Velké Hamry17,94 JL
 Obrubce17,03 JL
 JirkovNP JL
 JirkovNP JL
 JirkovNP JL
 Jirkov17,85 JL
 Jirkov18,76 JL
 Jirkov19,31 JL
 Jirkov21,42 JL
 Jirkov17,55 JL
 SychrovNP JL
 Sychrov31,35 JL
 Borovice24,13 JL
 Malá Skála17,87 JL
 Malá Skála17,87 JL
 Košťálov17,79 JL
 Bratříkov17,72 JL
 Libuň17,42 JL
 Krásná Ves17,06 JL
 Jablonec nad Jizerou16,80 JL
 Benešov u Semil16,35 JL
 KošťálovNP JL
 Jablonec nad JizerouNP JL
 SmidaryNP JL
 Příchovice37,61 JL
 Sychrov23,35 JL
 Veselá23,12 JL
 Olešnice20,61 JL
 Dobšín19,22 JL
 Kopidlno18,99 JL
 Jílové u Držkova18,70 JL
 Tatobity18,41 JL
 Krásná Ves18,04 JL
 Obrubce17,97 JL
 Malá Skála17,75 JL
 Jirkov17,62 JL
 Kosmonosy17,43 JL
 Zlatá Olešnice17,05 JL
 Pšánky16,90 JL
 Chrášťany16,68 JL
 Jinolice16,12 JL
 Kosmonosy16,63 JL
 Velké HamryNP JL
 Dobšín17,68 JL
Kdo Čas * Liga