Dubenec 2021 - JL Dubenec

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 07. 2021 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dubenec TU 17,94 17,94 17,59
2.  Krásná Ves MB 17,99 17,96 17,99
3.  Nevcehle JI 18,08 18,08 17,08
4.  Dneboh MB 18,22 17,75 18,22
5.  Frýdštejn JN 18,32 17,63 18,32
6.  Bechov MB 18,44 18,44 18,30
7.  Olešnice SM 18,86 18,86 18,15
8.  Bystřice JC 19,27 18,88 19,27
9.  Břehy MB 19,50 19,50 19,38
10.  Horní Měcholupy AB 19,67 18,64 19,67
11.  Sychrov MB 19,94 18,64 19,94
12.  Třebnouševes JC 20,19 19,11 20,19
13.  Košťálov SM 20,95 20,95 18,47
14.  Karlinky LI 21,46 20,98 21,46
15.  Vysokov NA 22,51 21,55 22,51
16.  Kamenice Dobšín MB 22,72 22,72 17,95
17.  Desná III JN 25,32 25,25 25,32
18.  Jílové u Držkova JN 37,83 37,83 19,92
19.  Pšánky HK NP 18,46 NP
19.  Brada - Rybníček JC NP 18,07 NP
19.  Jirkov B JN NP NP 18,21
19.  Benešov u Semil SM NP NP NP
19.  Žehrov MB NP NP NP
19.  Tatobity SM NP NP 17,26
19.  Řešetova Lhota INDIVINDI NA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Břehy MB 17,38 17,27 17,38
2.  Ploukonice SM 18,72 18,61 18,72
3.  Myštěves HK 18,96 18,96 18,27
4.  Kosmonosy MB 19,74 19,74 17,11
5.  Výrava HK 21,67 21,67 21,57
6.  Bechov MB 21,73 20,83 21,73
7.  Vysokov NA 22,44 22,44 20,42
8.  Jeřice JC 22,52 22,52 20,19
9.  Krásná Ves MB 22,92 18,65 22,92
10.  Bratříkov JN 25,42 25,42 21,31
11.  Sychrov MB 27,77 27,77 27,54
12.  Košťálov SM 32,33 32,33 29,17
13.  Katusice MB NP NP 17,94
13.  Zlatá Olešnice JN NP 22,15 NP
13.  Olešnice SM NP 20,95 NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bašnice JC16,1016,4516,452019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,3416,692018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,7116,5916,712020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,6316,7516,752019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9016,5016,902019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Myštěves HK16,9416,5116,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO16,3817,0717,072019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI16,6617,1017,102020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice BUO17,1017,1217,122017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnov RK17,1716,7517,172018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,6017,1817,182018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC17,0917,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Obrubce MB17,2317,2017,232019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pšánky HK16,7517,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dubenec TU17,2617,1417,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Černčice NA17,2717,2017,272019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,0017,3117,312020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Letohrad - Jeleni UO16,6717,3217,322017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zlatá Olešnice JN17,3416,8017,342019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Renmotor Jinolice JC16,7817,3417,342020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,4416,9617,442020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kosmonosy MB17,4417,1917,442019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dubenec TU17,4717,4417,472018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC17,4917,2517,492018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sloup PZ17,5517,3517,552020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky HK17,3417,6117,612019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Obrubce MB16,8317,6217,622019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sychrov MB17,3917,6417,642019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnov RK17,6617,3217,662020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Dneboh MB17,7416,7717,742020/07/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jirkov - Muži

NPhttps://youtu.be/mpVwXnXC5O8 Míra Berka

Řešetova Lhota INDIVINDI - Muži

NPhttps://youtu.be/B5BSK0nr7is Jakub Šmída
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
2021/07/03 Dubenec, VČHL Dubenec
VČHL
2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec
JL
2021/08/28 Hřiště u hasičské zbrojnice, Noční soutěž Dubenec
-
Kdy Kde Liga


Komentáře