Brada - Rybníček v roce 2021

Rok:

   Muži   Dorostenci
ID FireSport:   982061
Okres:   Jičín
Kraj: Královéhradecký
Souřadnice:   50°27*50*N,15°20*11*E
PSČ:  506 01

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Krásná VesMB17,1717,0617,172021/07/17
2.  SychrovMB17,2517,5717,572021/07/04
3.  TanvaldJN17,3717,5917,592021/09/11
4.  BoroviceMB17,7518,0118,012021/07/18
5.  Benešov u SemilSM17,7418,1518,152021/09/25
6.  BechovMB17,9418,2318,232021/08/07
7.  Malá SkálaJN19,0417,9019,042021/09/18
8.  DnebohMB25,4625,3025,462021/08/29
9.  KošťálovSMNPNPNP2021/09/19
10.  KosmonosyMBNP17,26NP2021/09/12
11.  BřehyMBNPNPNP2020/08/08
12.  JirkovJNNPNPNP2021/08/28
13.  DubenecTU18,07NPNP2021/07/03
14.  RadimoviceLINPNPNP2021/09/26
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2021/09/11 Karlinky PKL 15,48 9 7
2021/07/17 Krásná Ves JL 17,17 4 12
2021/07/04 Sychrov JL 17,57 7 9
2021/09/11 Tanvald JL 17,59 4 12
2021/07/18 Borovice JL 18,01 5 11
2021/09/25 Benešov u Semil JL 18,15 9 7
2021/08/07 Bechov JL 18,23 14 2
2021/09/18 Malá Skála JL 19,04 15 1
2021/08/29 Dneboh JL 25,46 16 0
2021/08/08 Hradec Králové MČR 29,27 11 1
2021/09/12 Kosmonosy JL NP 22 0
2021/09/26 Ploukonice PKL NP 21 0
2021/09/26 Radimovice JL NP 20 0
2021/09/19 Košťálov JL NP 19 0
2021/07/03 Dubenec JL NP 19 0
2021/08/28 Jirkov JL NP 12 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


7. místo FNC 202014. místo JL 202111. místo MČR 202119. místo PKL 2021

Jizerská liga

Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 17,17 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 54 počet výsledků: 13x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 29,27 PS útok,nástřik 3xB široké, body: 1 počet výsledků: 1x

Podkozákovská hasičská liga

Tým: Brada - Rybníček , nejlepěí čas: 15,48 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 7 počet výsledků: 2x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021

      Kdy Kde St.č. Liga
      2021/07/03 Dubenec, JL Dubenec 5
      JL
      2021/07/04 Sychrov, Káčovský pohár 9
      JL
      2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár 2
      JL
      2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves 14
      FNC
      2021/07/18 Borovice, Borovický pohár 2
      JL
      2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 1
      EXČR
      2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka 4
      JL
      2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice 5
      JL
      2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček 4
      JL
      2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky 32
      EXČR
      2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 7
      EXČR
      2021/09/11 Tanvald, Tanvald 8
      JL
      2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse 3
      JL
      2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár 4
      JL
      2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár 4
      JL
      2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár 3
      JL
      2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár 3
      JL
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře