Dubenec 2020 - JL Dubenec

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 11. 07. 2020 09:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 16,71 16,71 16,59
2.  Renmotor Jinolice JC 17,34 16,78 17,34
3.  Obrubce MB 17,44 17,44 16,96
4.  Dneboh MB 17,74 17,74 16,77
5.  Pšánky HK 18,04 18,04 17,64
6.  Čeperka PA 18,59 18,31 18,59
7.  Tatobity SM 18,61 18,61 17,20
8.  Olešnice SM 18,64 18,64 17,69
8.  Letohrad - Kunčice D UO 18,64 17,16 18,64
10.  Sloup PZ 19,67 19,67 16,98
11.  Dobšín Kamenice MB 20,45 20,45 17,16
12.  Žehrov MB 22,85 22,85 21,57
13.  Pátek NB 22,90 21,89 22,90
14.  Krásná Ves MB 26,48 25,20 26,48
15.  Košťálov SM 31,01 17,44 31,01
16.  Dubenec Rübeland/Harz TU 43,23 43,23 42,09
17.  Havlovice TU NP NP NP
17.  Zlatá Olešnice JN NP NP NP
17.  Brada Rybníček JC NP NP NP
17.  Dolní Miletín CB NP NP NP
17.  Břehy MB NP NP NP
17.  Bašnice JC NP NP 17,32
17.  Karlinky LI NP NP NP
17.  Dubenec TU NP NP NP
17.  Frýdštejn JN NP NP 16,56
17.  Sychrov MB NP NP NP
17.  Myštěves HK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,72 16,72 16,45
2.  Letohrad - Orlice UO 17,07 17,07 16,75
3.  Sloup PZ 17,57 17,57 16,65
4.  Veselá SM 18,00 18,00 17,10
5.  Jeřmanice LI 18,20 18,20 17,65
6.  Košťálov SM 18,29 18,05 18,29
7.  Bratříkov JN 18,37 18,37 18,23
8.  Hrobice Explosia PA 18,43 18,43 17,61
9.  Sychrov MB 18,56 17,96 18,56
10.  Ploukonice SM 19,00 19,00 18,92
11.  Dlouhá Ves RK 19,16 19,16 18,55
12.  Katusice MB 19,44 19,06 19,44
13.  Břehy MB 19,46 19,46 19,38
14.  Pěnčín JN 19,82 17,38 19,82
15.  Krásná Ves MB 20,29 20,29 19,79
16.  Malá Skála Béčko JN 20,71 18,66 20,71
17.  Čeperka PA 21,28 20,75 21,28
18.  Bechov MB 21,68 21,68 18,83
19.  Myštěves HK 23,50 18,26 23,50
20.  Sychrov OLE MB 24,26 24,26 23,81
21.  Kosmonosy MB 31,93 31,93 30,35
22.  Mříčná SM 42,51 42,51 41,89
23.  Jeřice JC NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC16,7216,4516,722020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Letohrad - Orlice UO17,0716,7517,072020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sloup PZ17,5716,6517,572020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Hrobice Explosia PA17,1717,5817,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Hrobice Explosia PA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Veselá SM18,0017,1018,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jeřmanice LI18,2017,6518,202020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sloup PZ18,2216,8218,222020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Košťálov SM18,0518,2918,292020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bratříkov JN18,3718,2318,372020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Hrobice Explosia PA18,4317,6118,432020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Sychrov MB17,9618,5618,562020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Katusice MB18,3318,5818,582020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Renmotor Jinolice JC16,9818,8318,832020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Ploukonice SM19,0018,9219,002020/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16 ** 4 08.07.2020 19:31
 Radek Havelka  16 ** 0 09.07.2020 10:20


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Milan Šafránek  16 ** 7 08.07.2020 19:31

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Obrubce - Muži

17,44https://youtu.be/K7Lp4lm8QmQ Pepa Adam
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Dubenec, JL Dubenec
JL
2020/07/11 Hasičský areál Dubenec, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře