Dneboh 2019 - Pohár Drábských světniček

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Miroslav Šťastný
Telefon:  602456955
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Myštěves HK 16,49 16,49 16,26
2.  Dneboh MB 17,23 16,40 17,23
3.  Dubenec TU 17,53 17,53 16,78
4.  Malá Skála JN 17,79 17,44 17,79
5.  Kosmonosy MB 17,80 17,80 17,42
6.  Břehy MB 17,94 17,94 17,64
7.  Jirkov JN 18,38 17,55 18,38
8.  Krásná Ves MB 18,65 18,65 17,93
9.  Velké Hamry JN 18,68 18,68 18,03
10.  Zlatá Olešnice JN 18,85 17,75 18,85
11.  Obrubce MB 20,11 20,11 19,71
12.  Jílové u Držkova JN 20,47 20,47 17,81
13.  Tatobity SM 20,82 18,28 20,82
14.  Veselá MB 21,29 18,83 21,29
15.  Dobšín Kamenice MB 21,33 21,33 17,46
16.  Žehrov MB 46,93 46,93 46,87
17.  Olešnice SM NP NP NP
17.  Sychrov MB NP NP NP
17.  Bechov MB NP NP NP
17.  Košťálov SM NP NP NP
17.  Chyjice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 17,12 17,12 16,24
2.  Katusice MB 17,78 17,78 17,17
3.  Sychrov A MB 18,20 18,20 18,04
4.  Malá Skála Béčko JN 18,65 18,39 18,65
5.  Bechov MB 21,25 20,53 21,25
6.  Veselá u Semil SM 21,69 21,36 21,69
7.  Jeřmanice LI 21,81 21,81 21,80
8.  Veselá u Mn. Hradiště MB 22,20 22,20 22,10
9.  Sychrov B MB 24,26 24,14 24,26
10.  Bratříkov JN 25,56 19,31 25,56
11.  Mříčná SM 28,47 28,47 27,24
12.  Břehy MB 29,73 26,99 29,73
13.  Kosmonosy MB NP NP NP
13.  Ploukonice SM NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chrášťany LT16,2216,6916,692016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Benešov u Semil SM16,7416,9016,902016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Katusice MB17,0116,9217,012018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Košťálov SM17,1216,2417,122019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Košťálov SM17,1616,7617,162018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Libuň JC16,9217,2217,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Krásná Ves MB--17,532014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Borovice MB--17,672014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Libuň JC17,4317,7617,762016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Katusice MB17,7817,1717,782019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Krásná Ves MB17,1417,8417,842016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Malá Skála Béčko JN18,0717,3918,072018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Sychrov A MB18,2018,0418,202019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Malá Skála Béčko JN17,8318,3618,362016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Huť JN18,1118,6418,642016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Malá Skála Béčko JN18,3918,6518,652019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Kosmonosy MB17,9918,6818,682018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Košťálov SM18,6916,5418,692017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Borovice MB--18,822013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Touchovice LN16,9818,8618,862016/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Benešov u Semil SM18,9516,4118,952017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malá Skála Béčko JN--19,012014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC19,1417,7419,142017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Libuň JC--19,282014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Bratříkov JN19,0619,3319,332018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Borovice MB19,5119,9119,912018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Sychrov M MB19,9619,2319,962017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Sychrov B MB18,5420,0420,042018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Benešov u Semil SM--20,462014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malá Skála Béčko JN--20,482013/08/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 15 15.08.2019 06:48


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 14 15.08.2019 06:48

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/08/25 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2008/08/30 Dneboh, MB, O pohár Drábských světniček
JL
2013/08/24 Dneboh, víceúčelový areál, Pohár Drábských světniček
JL
2014/09/07 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2015/09/06 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2016/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2017/09/03 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře