Liga: | JL |
Místo: | Libuň |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Kdy: | 27. 05. 2018 10:00 |
Kontakt: | Andrea Crhová |
Telefon: | +420 721 085 380 |
Začátek rezervace: | 21. 05. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 25. 05. 2018 20:00 |
Začátek tipování: | 21. 05. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 25. 05. 2018 00:00 |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
fotbalové hřiště
e-mail: andrea.cr@seznam.cz
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-9305.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | ||
2 | 5 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | ||
3 | 6 | Podůlší | JC | Jakub Tomeš | ||
4 | 7 | Veselá | MB | Olda Česák | ||
5 | 8 | Jílové u Držkova | JN | Lukáš | ||
6 | 9 | Kosmonosy | MB | Jan Klimo | ||
7 | 10 | Zlatá Olešnice | JN | Vojtěch Růžička | ||
8 | 11 | Olešnice | SM | Lukáš Marek | ||
9 | 12 | Obrubce | MB | David velát | ||
10 | 14 | Jirkov | JN | Míra Berka | ||
11 | 15 | Tatobity | SM | Marek Bárta | ||
12 | 16 | Krásná Ves | MB | Jenda Macoun | ||
13 | 17 | Dobšín Kamenice | MB | Pepa Adam | ||
14 | 18 | Pšánky | HK | Michaela Malá | ||
15 | 19 | Sychrov | MB | Radek Kuntoš | ||
16 | 20 | Velké Hamry | JN | Jan Hloucal | ||
17 | 21 | Dneboh | MB | Lukáš Danda | ||
18 | 30 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 2 | Malá Skála | Malá Skála Béčko | JN | Hana Bačová | |
2 | 4 | Sychrov | "B" | MB | Barbora Křapková | |
3 | 6 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | ||
4 | 7 | Košťálov | SM | Tomáš Tulach | ||
5 | 8 | Veselá | SM | Eliška Novotná | ||
6 | 9 | Zlatá Olešnice | JN | Petra Černá | ||
7 | 10 | Benešov u Semil | SM | Veronika Slavíková | ||
8 | 11 | Sychrov | "A" | MB | Barbora Křapková | |
9 | 12 | Bratříkov | JN | Zuzana Pfeiferová | ||
10 | 19 | Jeřmanice | LI | Jan Kühnel | ||
11 | 20 | Libuň | JC | Michaela Malá |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | JC | 16,94 | 16,65 | 16,94 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Tatobity | SM | 16,89 | 17,01 | 17,01 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Dneboh | MB | 17,02 | 16,76 | 17,02 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Renmotor Jinolice | JC | 16,70 | 17,03 | 17,03 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Stará Říše | JI | 17,07 | 16,90 | 17,07 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Chrášťany | LT | 16,78 | 17,15 | 17,15 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Dneboh | MB | 17,17 | 17,35 | 17,35 | 2018/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Pšánky A | HK | 17,36 | 17,30 | 17,36 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Kosmonosy | MB | 16,99 | 17,38 | 17,38 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dubenec | TU | 16,80 | 17,39 | 17,39 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Tatobity | SM | 16,87 | 17,44 | 17,44 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Renmotor Jinolice | JC | 17,46 | 17,07 | 17,46 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Březová | LI | 17,18 | 17,52 | 17,52 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Chrášťany | LT | 17,07 | 17,59 | 17,59 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Dubenec | TU | 17,59 | 17,16 | 17,59 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Březová | LI | 17,60 | 17,20 | 17,60 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Kosmonosy | MB | 16,82 | 17,60 | 17,60 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,86 | 17,61 | 17,61 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Zlatá Olešnice | JN | 17,15 | 17,67 | 17,67 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Jirkov A | JN | 17,32 | 17,67 | 17,67 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Obrubce | MB | 17,70 | 17,67 | 17,70 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Dneboh | MB | 17,74 | 17,16 | 17,74 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Frýdštejn | JN | 17,75 | 16,62 | 17,75 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Pšánky B | HK | 17,76 | 17,71 | 17,76 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Bašnice | JC | - | - | 17,86 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Jílové u Držkova | JN | 17,87 | 17,67 | 17,87 | 2018/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Rašín | JC | 17,87 | 17,18 | 17,87 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Chyjice | JC | 17,37 | 17,89 | 17,89 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Libuň | JC | 17,89 | 17,18 | 17,89 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Tatobity | SM | 17,77 | 17,89 | 17,89 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
31. | Obrubce | MB | 17,90 | 17,79 | 17,90 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
32. | Renmotor Jinolice | JC | 17,08 | 17,93 | 17,93 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
33. | Pšánky A | HK | - | - | 17,94 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
34. | Jablonec nad Jizerou | SM | 17,48 | 17,96 | 17,96 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
35. | Krásná Ves | MB | 17,91 | 17,99 | 17,99 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
36. | Karlinky | LI | 17,25 | 17,99 | 17,99 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
37. | Obrubce | MB | 17,99 | 18,02 | 18,02 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
38. | Pěnčín | JN | 18,03 | 17,61 | 18,03 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
39. | Tatobity | SM | - | - | 18,04 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
40. | Bříšťany | JC | 17,20 | 18,11 | 18,11 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
41. | Lestkov | SM | 17,75 | 18,14 | 18,14 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
42. | Jirkov B | JN | 17,90 | 18,14 | 18,14 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
43. | Krásná Ves | MB | 17,91 | 18,16 | 18,16 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
44. | Jirkov A | JN | 18,17 | 18,05 | 18,17 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
45. | Pšánky | HK | 17,49 | 18,24 | 18,24 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
46. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 18,24 | 18,18 | 18,24 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
47. | Jílové u Držkova | JN | 18,12 | 18,25 | 18,25 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
48. | Veselá | MB | 18,15 | 18,26 | 18,26 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
49. | Dobšín Kamenice - Kamenice | MB | 18,30 | 17,41 | 18,30 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
50. | Malá Skála | JN | 17,41 | 18,30 | 18,30 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
51. | Benešov u Semil | SM | 18,31 | 18,15 | 18,31 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
52. | Sloup | PZ | 17,47 | 18,32 | 18,32 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
53. | Lestkov | SM | - | - | 18,33 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
54. | Sychrov | MB | 18,33 | 17,10 | 18,33 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
55. | Pšánky | HK | 17,85 | 18,43 | 18,43 | 2018/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
56. | Olešnice | SM | 16,57 | 18,43 | 18,43 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
57. | Jirkov | JN | 18,44 | 17,46 | 18,44 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
58. | Malá Skála | JN | 18,48 | 18,06 | 18,48 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
59. | Sychrov | MB | 18,51 | 17,39 | 18,51 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
60. | Horní Měcholupy | AB | 17,41 | 18,51 | 18,51 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
61. | Sychrov | MB | 18,51 | 18,16 | 18,51 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
62. | Benešov u Semil | SM | 18,52 | 18,54 | 18,54 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
63. | Veselá | MB | 18,16 | 18,57 | 18,57 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
64. | Jílové u Držkova | JN | 18,08 | 18,57 | 18,57 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
65. | Kosmonosy | MB | - | - | 18,65 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
66. | Brada - Rybníček | JC | 18,15 | 18,66 | 18,66 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
67. | Renmotor Jinolice | JC | 17,30 | 18,69 | 18,69 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
68. | Jirkov | JN | 17,73 | 18,70 | 18,70 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
69. | Brada - Rybníček | JC | 17,35 | 18,70 | 18,70 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
70. | Dobšín Kamenice Kamenice | MB | 17,29 | 18,71 | 18,71 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
71. | Frýdštejn | JN | 17,28 | 18,74 | 18,74 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
72. | Velké Hamry | JN | 18,27 | 18,75 | 18,75 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
73. | Břehy | MB | 18,68 | 18,75 | 18,75 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
74. | Dneboh | MB | 18,81 | 18,52 | 18,81 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
75. | Smidary | HK | 18,26 | 18,82 | 18,82 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
76. | Košťálov | SM | 18,88 | 17,90 | 18,88 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
77. | Radimovice | LI | 18,41 | 18,90 | 18,90 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
78. | Olešnice | SM | 18,93 | 17,54 | 18,93 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
79. | Veselá | MB | 17,85 | 18,93 | 18,93 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
80. | Jirkov | JN | - | - | 18,94 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
81. | Bystřice | JC | 19,00 | 18,86 | 19,00 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
82. | Jílové u Držkova | JN | 19,02 | 18,77 | 19,02 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
83. | Košťálov | SM | 18,56 | 19,07 | 19,07 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
84. | Dubenec | TU | 19,23 | 16,80 | 19,23 | 2023/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
85. | Jirkov | JN | 19,25 | 19,11 | 19,25 | 2018/05/27 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
86. | Dobšín Kamenice Kamenice | MB | 19,28 | 17,63 | 19,28 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
87. | Jirkov | JN | 19,31 | 18,03 | 19,31 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
88. | Dneboh | MB | - | - | 19,55 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
89. | Jílové u Držkova | JN | 19,58 | 17,78 | 19,58 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
90. | Podůlší | JC | 19,64 | 18,48 | 19,64 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
91. | Úmyslovice | NB | 19,22 | 19,67 | 19,67 | 2014/06/22 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
92. | Roudný | JN | - | - | 19,73 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
93. | Obrubce | MB | 19,78 | 17,18 | 19,78 | 2019/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
94. | Krásná Ves | MB | 19,05 | 19,84 | 19,84 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
95. | Krásná Ves | MB | - | - | 19,85 | 2013/05/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
96. | Dneboh | MB | 17,76 | 19,85 | 19,85 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
97. | Sychrov | MB | 19,79 | 19,90 | 19,90 | 2017/05/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
98. | Zlatá Olešnice | JN | 19,99 | 17,02 | 19,99 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
99. | Třebnouševes | JC | 20,03 | 19,08 | 20,03 | 2022/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
100. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 20,12 | 17,13 | 20,12 | 2016/05/29 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/05/26 | Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce | |
2013/05/26 | Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce | |
2014/06/22 | Libuň, O pohár starostky obce | |
2015/05/31 | Libuň, O pohár starostky obce | |
2016/05/29 | Libuň, O pohár starostky obce | |
2017/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2018/05/27 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2019/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2022/05/29 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2023/05/28 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/05/18 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | |
2024/05/19 | Radimovice, Sychrovský pohár | |
2024/05/25 | Bechov, Pohár Formanka | |
2024/05/26 | Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka | |
2024/06/08 | Sychrov, Káčovský pohár | |
2024/06/29 | Krásná Ves, Krásnoveský pohár | |
2024/07/05 | Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého | |
2024/07/06 | Dubenec, JL Dubenec | |
2024/08/10 | Malá Skála, Maloskalský pohár | |
2024/08/11 | Dneboh, Pohár Drábských světniček | |
2024/08/31 | Jirkov, Jirkovská proudnice | |
2024/09/07 | Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu | |
2024/09/14 | Košťálov, Košťálovský pohár | |
2024/09/21 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |