Libuň 2019 - Memoriál Pavla Bartoníčka

Liga: JL
Místo: Libuň
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 26. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Andrea Crhová
Telefon:  721 085 380

Začátek rezervace: 20. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 24. 05. 2019 20:00
Začátek tipování:  20. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 05. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail: andrea.cr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-libun-10171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Chyjice JCDavid Hrdý
34Frýdštejn JNMartin Bušek
46Veselá MBOlda Česák
57Břehy MBPetr Zavrtálek
68Dubenec TUMartínek z Dubence
79Jirkov JNMíra Berka
810Krásná Ves MBJan Macoun
911Lučany nad Nisou JNJan Sajewicz
1012Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1113Malá Skála JNRadek Havelka
1214Dobšín MBDavid Velát
1315Velké Hamry JNMAD Matthew
1416Sychrov MBMichaela Kuntošová
1517Obrubce MBDavid Velát
1618Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1719Jílové u Držkova JNMAD Matthew
1820Hradčany LITomáš Najman
1926Košťálov SMTomáš Tulach
2029Olešnice SMLukáš Marek
2130Kosmonosy MBJan Klimo
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
22Sychrov AMBMichaela Kuntošová
33Kosmonosy MBAneta Klimová
44Pěnčín JNMichaela Votočková
55Veselá SMEliška Novotná
66Katusice MBDenisa Boháčková
78Košťálov SMTomáš Tulach
89Sychrov BMBMichaela Kuntošová
910Ploukonice SMEliška Bakešová
1011Mříčná SMsdhmricna
1112Jeřmanice LIKristýna Matějková
1219Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1320Libuň JCHana Jarolímková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,9416,6516,942016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Stará Říše JI17,0716,9017,072017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chrášťany LT16,7817,1517,152017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB17,1717,3517,352018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky AHK17,3617,3017,362014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,9917,3817,382014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC17,4617,0717,462017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chrášťany LT17,0717,5917,592016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kosmonosy MB16,8217,6017,602016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,8617,6117,612014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dneboh MB17,7417,1617,742016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky BHK17,7617,7117,762014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bašnice JC--17,862013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN17,8717,6717,872018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tatobity SM17,7717,8917,892017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Libuň JC17,8917,1817,892014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Obrubce MB17,9017,7917,902016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky AHK--17,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jablonec nad Jizerou SM17,4817,9617,962016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Obrubce MB17,9918,0218,022017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Tatobity SM--18,042013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bříšťany JC17,2018,1118,112014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lestkov SM17,7518,1418,142014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pšánky HK17,4918,2418,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN18,1218,2518,252016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobšín - KameniceMB18,3017,4118,302014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Benešov u Semil SM18,3118,1518,312016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Sloup PZ17,4718,3218,322014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Lestkov SM--18,332013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Pšánky HK17,8518,4318,432018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jirkov JN18,4417,4618,442014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Malá Skála JN18,4818,0618,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Sychrov MB18,5118,1618,512014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Benešov u Semil SM18,5218,5418,542014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Veselá MB18,1618,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jílové u Držkova JN18,0818,5718,572017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Kosmonosy MB--18,652013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Jinolice RenmotorJC17,3018,6918,692014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dneboh MB18,8118,5218,812014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Smidary HK18,2618,8218,822014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Košťálov SM18,8817,9018,882017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Veselá MB17,8518,9318,932014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Jirkov JN--18,942013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Jirkov JN19,2519,1119,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dobšín KameniceMB19,2817,6319,282017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jirkov JN19,3118,0319,312017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dneboh MB--19,552013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Podůlší JC19,6418,4819,642014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Úmyslovice NB19,2219,6719,672014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Roudný JN--19,732013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krásná Ves MB19,0519,8419,842016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krásná Ves MB--19,852013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sychrov MB19,7919,9019,902017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Zlatá Olešnice JN19,9917,0219,992016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Bezděkov pod Třemšínem PB20,1217,1320,122016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Podůlší BéčkoJC18,1520,2020,202016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Obrubce MB17,4420,3220,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Košťálov SM18,1020,4720,472018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hradčany LI--20,482013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Malá Skála JN20,1820,5720,572014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Zlatá Olešnice JN18,3220,6220,622018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Myštěves HK16,8821,1921,192016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Pšánky BHK--21,192013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jinolice RenmotorJC--21,212013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dobšín KameniceMB21,2517,9021,252018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kosmonosy MB17,6821,4121,412017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Veselá MB--21,482013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tatobity SM21,5417,3921,542018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sychrov MB--21,672013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Úmyslovice NB--21,772013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Sychrov MB21,8817,9721,882016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Podůlší BéčkoJC22,0318,9322,032018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Benešov u Semil SM--22,102013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Krásná Ves MB19,0922,2422,242017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Kosmonosy MB16,5122,2822,282018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Pšánky HK17,7422,8322,832016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Sukorady MB--23,032013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Hradčany LI23,9818,5423,982018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Veselá MB24,0623,6824,062016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dobšín KameniceMB24,4119,8224,412016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Libuň JC--25,062013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Veselá MB25,4123,8925,412018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Smidary HK25,4816,1225,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jirkov JN17,9225,7125,712016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dneboh MB25,0326,0526,052017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Podůlší BéčkoJC26,6527,0427,042017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Jeřmanice LI27,3324,1427,332016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Košťálov SM18,6628,2228,222016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Velké Hamry JN18,4928,5328,532018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krásná Ves MB20,4830,6730,672018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Malá Skála JN18,3031,6931,692018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Malá Skála JN35,3733,4235,372016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Olešnice SM38,1837,6738,182018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Benešov u Semil SM40,6018,0340,602018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Mříčná SM--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Dobšín - KameniceMB--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Podůlší JC--NP2013/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Krásná Ves MB23,78NPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
-
2013/05/26 Libuň, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce
JL
2014/06/22 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2015/05/31 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2016/05/29 Libuň, O pohár starostky obce
JL
2017/05/28 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
2019/07/20 Borovice, Borovický pohár
JL
2019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2019/11/08 Závěrečné vyhlášení, Závěrečné vyhlášení
JL
Kdy Kde Liga