Dubenec 2019 - JL Dubenec

Liga: JL
Místo: Dubenec
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 29. 06. 2019 14:30
Kontakt:   Martin Voltr
Telefon:  774210002

Začátek rezervace: 24. 06. 2019 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičský areál u požární zbrojnice
e-mail: mvoltr@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dubenec-10173.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zderaz ACRJan Tměj
23Dneboh MBOndřej Jirčák
34Břehy MBPetr Zavrtálek
45Myštěves HKBlanka Kuntošová
56Obrubce MBPepa Adam
67Krásná Ves MBJan Macoun
78Tatobity SMMarek Bárta
89Sychrov MBMichaela Kuntošová
910Dubenec TUBlanka Kuntošová
1011Dobšín MBFilip Hájek
1112Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1213Košťálov SMVeronika Musilová
1314Malá Skála JNRadek Havelka
1415Dubenec DeutschlandTUBlanka Kuntošová
1516Kosmonosy MBJan Klimo
1617Olešnice SMLukáš Marek
1718Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
1819Jirkov JNVladimír Novotný
1920Čeperka NPALeoš Kříž
2025Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2128Frýdštejn JNMartin Bušek
2229Chyjice JCDavid Hrdý
2330Velké Hamry JNMAD Matthew
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dlouhá Ves RKPepa Malý
23Kosmonosy MBAneta Klimová
34Dubenec TUMartínek z Dubence
45Sychrov AMBMichaela Kuntošová
56Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
67Košťálov SMVeronika Musilová
78Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
89Sychrov BMBMichaela Kuntošová
910Pěnčín JNKateřina Pelcová
1011Myštěves HKVeronika Borůvková
1112Katusice MBDenisa Boháčková
1213Mříčná SMsdhmricna
1314Jeřmanice LIKristýna Matějková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1716,1216,172019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,7216,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dlouhá Ves RK16,5017,1517,152019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK16,7517,2517,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jeřmanice LI17,5017,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM17,6516,6217,652019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Katusice MB17,6617,4317,662019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Orlice UO17,7317,5517,732019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Katusice MB17,4317,8517,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice ExplosiaPA17,9117,2717,912019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,9417,5517,942017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kosmonosy MB18,1417,7318,142019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA17,7518,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dlouhá Ves RK18,3718,0818,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rokytno PA18,1818,4418,442017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Libuň JC18,7217,7318,722018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Trnov RK19,4319,1219,432019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov BMB18,9319,5019,502019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN19,7619,8019,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO17,4119,8519,852019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Letohrad - Červená UO19,6019,8819,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK19,7419,9519,952019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov AMB17,5520,1620,162019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Trnov RK20,3220,4020,402017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO20,1220,4120,412017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nepomuky UO18,8820,4420,442018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Katusice MB20,2020,5320,532019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Myštěves HK20,8916,5320,892018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Holice PA21,8820,3721,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Červená UO20,3622,3022,302017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kosmonosy MB21,5922,9822,982019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dubenec TU21,2223,1823,182017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Pěnčín JN22,7523,8023,802019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Orlice UO29,2828,5829,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Roudnice HK30,8530,6930,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov BMB32,0231,5632,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dubenec TU32,0630,9932,062019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov AMB33,9734,2734,272019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice PA35,2817,1835,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Myštěves HK17,2440,1040,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Trnov DubotrnkyRKNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SMNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nepomuky UONPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bratříkov JNNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RKNPNPNP2018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dlouhá Ves RKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/08/27 U hasičské zbrojnice, Noční soutěž, M 3B, Ž 2B, hadice min B65 C42
-
2017/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL
VČHL
2019/06/29 Dubenec, JL Dubenec
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže