Rok:

Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ko
2

3
Li
4
Hu
5
Sy
6
Bo
7
Ji
8
Dn
9
Ko
10
Be
11
1. Renmotor Jinolice 134 16,30JC
15
15
15
15
15
0
14
3
14
15
13
2. Tatobity Bity sport 111 16,85SM
0
12
14
0
11
12
10
12
13
12
15
3. Pšánky 104 16,60HK
11
14
0
13
12
14
0
14
12
6
8
-. Libuň 104 16,81JC
12
0
11
14
14
0
12
15
15
11
0
5. Dobšín 96 17,14MB
13
13
4
12
9
0
15
8
10
2
10
6. Jirkov 86 17,23JN
0
7
7
11
6
15
13
0
6
7
14
7. Kosmonosy 82 16,75MB
0
11
10
3
13
13
0
10
9
13
0
8. Dneboh 66 17,36MB
6
6
12
0
10
0
0
13
11
8
0
9. Sychrov 56 17,61MB
0
10
0
0
8
11
9
6
0
0
12
10. Podůlší 55 18,12JC
9
9
8
8
7
8
6
----
11. Veselá 54 18,02MB
8
5
9
4
3
9
8
0
8
0
0
12. Krásná Ves 44 18,36MB
3
3
2
5
4
0
7
9
0
4
7
13. Podůlší Béčko 41 18,00JC
10
4
5
1
5
10
-
2
4
0
0
14. Mříčná 39 18,41SM-
8
6
6
0
6
1
5
7
0
0
15. Malá Skála 35 17,77JN
0
0
0
10
2
3
11
0
0
9
-
16. Benešov u Semil 32 18,15SM
5
-
3
0
0
-
3
4
5
3
9
17. Košťálov 28 17,72SM
7
0
1
2
0
0
2
0
0
10
6
18. Jílové u Držkova 22 18,55JN
2
0
0
7
1
4
0
0
0
5
3
19. Myštěves 18 17,67HK-----
7
---
0
11
20. Stará Říše 14 17,04JI
14
----------
21. Chrášťany 13 17,65LT--
13
--------
22. Jirkov B 11 19,40JN-------
7
--
4
23. Sloup 9 19,44PZ---
9
-------
24. Hradčany 5 19,07LI------
5
----
-. - Malá Skála 5 19,26------------
-. Úmyslovice 5 19,57NB-----
5
---
0
-
-. Loukov 5 20,18MB
1
---
0
0
0
-
3
0
1
28. Tuř 4 19,71JC
4
----------
-. Cetenov 4 19,84LI------
4
----
30. Bříšťany 2 19,58JC-
2
---------
-. Lestkov 2 19,68SM----------
2
-. Břehy 2 20,22MB-----
2
-----
33. Karlinky 1 19,28LI---------
1
-
-. Jeřmanice 1 21,09LI
0
1
-------
0
-
35. Bezděkov pod Třemšínem 0 16,56PB---------
0
-
-. Velké Hamry 0 24,91JN-------
0
---
-. Doubravička 0 28,27MB
0
----------
-. Dolní Sytová 0 31,28SM--
0
--------
-. Rychnov u Jablonce nad Nisou 0 35,14JN----
0
------
-. Loukov 0 NPKM-
0
---------
-. Mělník 0 NPME-
0
---------
-. Bašnice 0 NPJC
0
0
---------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ko
2

3
Li
4
Hu
5
Sy
6
Bo
7
Ji
8
Dn
9
Ko
10
Be
11
1. Krásná Ves 73 17,13MB
9
9
0
8
4
9
6
10
3
10
5
2. Libuň 65 17,42JC
10
1
4
0
10
4
10
9
7
6
4
3. Malá Skála Béčko 55 17,71JN
2
3
5
2
7
5
9
6
6
1
9
4. Benešov u Semil 54 17,24SM
4
0
10
0
8
8
5
0
10
9
0
-. Sychrov 54 17,63MB
6
2
9
7
2
6
1
7
2
5
7
6. Myštěves 53 16,04HK
8
0
7
10
0
10
2
8
0
0
8
7. Jablonec nad Jizerou 50 17,24SM-
7
8
4
0
8
4
1
8
0
10
8. Bratříkov 45 18,32JN
3
5
6
1
6
3
7
3
4
4
3
9. Borovice 44 18,11MB
7
0
0
5
5
0
8
4
9
0
6
10. Huť 35 18,12JN-
8
1
6
9
1
3
5
0
2
0
11. Malá Skála Áčko 29 18,56JN
5
6
2
9
3
2
0
0
1
-
1
12. Košťálov 13 18,60SM--
3
-----
5
3
2
13. Vitiněves 10 17,13JC
0
10
---------
14. Radimovice 8 18,22LI---------
8
0
15. Těpeře 7 18,36JN---------
7
0
-. Břehy 7 19,30MB-
4
-
3
------
0
17. Obrubce 2 20,45MB-------
2
---
-. nerozlišeno 2 28,48-
2
----------
19. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 68,73JN----
1
------
20. Chrášťany 0 22,27LT--
0
--------
-. Veselá 0 31,59MB-----
0
0
----
-. Loukov 0 39,71MB------
0
-
0
--
-. Jeřmanice 0 42,31LI
0
0
-
0
-----
0
-
-. ŠKODA AUTO Mladá Boleslav 0 NPMB
0
----------
-. Karlinky 0 NPLI---------
0
-


Celkem se účastnilo:  67 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: