Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Dubenec 98 16,65TU
13
14
12
10
8
14
14
13
--------
2. Kosmonosy 97 16,39MB
15
15
15
14
15
0
12
11
--------
3. Dneboh 79 16,60MB
0
10
0
13
11
15
15
15
--------
4. Obrubce 76 17,13MB
12
13
13
0
13
3
8
14
--------
5. Jirkov 57 17,25JN
11
2
10
9
1
7
10
7
--------
-. Zlatá Olešnice 57 17,34JN
9
7
0
2
14
13
0
12
--------
7. Malá Skála 51 17,35JN
2
0
5
8
9
9
9
9
--------
8. Sychrov 49 17,09MB
1
0
11
6
2
8
11
10
--------
9. Dobšín Kamenice 38 16,84MB
0
4
3
0
10
6
13
2
--------
10. Veselá 35 18,26MB
0
11
6
4
4
10
0
---------
11. Velké Hamry 32 18,08JN
7
0
2
0
6
5
4
8
--------
12. Frýdštejn 31 17,47JN
0
12
0
11
0
2
0
6
--------
13. Chyjice 30 17,67JC
0
0
8
-
3
12
7
0
--------
14. Tatobity 25 17,96SM
0
9
9
0
5
0
2
0
--------
-. Košťálov 25 18,40SM
6
6
0
0
12
0
0
1
--------
-. Jílové u Držkova 25 19,11JN
5
8
0
0
7
4
1
0
--------
17. Břehy 23 18,06MB
8
0
4
5
-
1
5
0
--------
18. Bezděkov pod Třemšínem 22 17,23PB
10
-
0
12
------------
-. Krásná Ves 22 18,12MB
0
0
7
1
0
11
3
0
--------
20. Olešnice 18 18,01SM
3
5
1
3
-
0
6
0
--------
21. Pšánky 17 17,02HK
14
--
0
---
3
--------
22. Jinolice Renmotor 15 16,85JC
0
--
15
------------
23. Zahorčice 14 16,66ST--
14
0
------------
24. Hradčany 7 18,63LI---
7
------------
25. Čeperka N 5 18,47PA-------
5
--------
26. Zderaz A 4 18,54CR-------
4
--------
27. Jeřmanice 3 24,08LI-
3
--------------
28. Mříčná 1 20,78SM-
1
--
0
-
0
---------
29. Bechov 0 19,71MB--
0
---
0
---------
-. Lučany nad Nisou 0 21,89JN
0
0
-
0
-
0
----------
-. Sukorady 0 23,19MB--
0
-------------
-. Dubenec Rübeland/Harz 0 24,79TU-------
0
--------
-. Roprachtice 0 31,60SM----
0
-----------
-. Těpeře 0 62,38JN
0
---------------
-. Křížkový Újezdec 0 NPPH-----
0
----------
-. Myštěves 0 NPHK-------
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3
Ra
4

5
Li
6
Sy
7
Du
8
Bo
9
Ji
10
Dn
11
Hu
12
Ko
13
Be
14
Ma
15

16
1. Košťálov 64 17,53SM
9
10
10
7
10
8
1
9
--------
2. Malá Skála Béčko 60 17,69JN
3
9
9
10
8
8
7
6
--------
3. Jeřmanice 52 17,33LI
8
2
7
2
4
9
10
10
--------
4. Sychrov A 42 18,27MB
6
6
8
5
6
5
2
4
--------
5. Kosmonosy 38 17,92MB
7
4
3
9
5
0
3
7
--------
6. Katusice 37 17,20MB
10
8
4
0
3
0
4
8
--------
7. Sychrov B 26 18,25MB
5
7
5
1
0
0
6
2
--------
8. Bratříkov 23 18,72JN
0
1
2
4
7
4
5
0
--------
9. Ploukonice 18 17,95SM-
0
-
8
0
2
8
---------
-. Pěnčín 18 18,92JN-
3
-
3
9
0
0
3
--------
11. Mříčná 16 20,44SM-
5
6
0
2
3
0
---------
12. Dlouhá Ves 15 18,27RK
4
--
6
---
5
--------
13. Libuň 10 18,12JC-----
10
----------
14. Břehy 9 17,84MB------
9
---------
15. Dlouhá Lhota 6 19,34MB-----
6
----------
16. Veselá 2 22,88SM----
1
1
----------
17. Dubenec 1 32,06TU-------
1
--------
18. Jinolice Renmotor 0 22,21JC---
0
------------
-. Zlatá Olešnice 0 NPJN-
0
--------------
-. Trnov Dubotrnky 0 NPRK-------
0
--------


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: