Rok:

Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Hu
7
Bo
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Jablonec nad Jizerou 142 16,22SM
14
0
15
7
10
13
11
14
15
14
14
15
2. Jinolice Renmotor 137 16,23JC
15
15
14
15
15
4
15
15
3
0
12
14
3. Chrášťany 124 16,66LT---
13
14
15
14
11
14
15
15
13
4. Pšánky 109 16,92HK
0
0
13
14
1
14
13
13
12
8
9
12
5. Dneboh 99 17,07MB
13
14
6
11
12
0
3
9
0
7
13
11
6. Zlatá Olešnice 81 17,06JN
0
13
0
9
6
2
12
12
11
5
11
0
7. Podůlší Béčko 79 17,46JC
11
7
7
6
4
8
9
0
6
13
3
5
8. Obrubce 77 17,20MB
0
6
8
3
11
0
11
5
13
6
5
9
-. Kosmonosy 77 17,24MB
1
0
11
8
13
1
8
10
4
11
0
10
10. Dobšín Kamenice 72 17,32MB-
12
10
12
0
11
0
7
7
3
10
0
11. Veselá 61 17,86MB
6
9
5
10
0
0
5
0
8
12
0
6
12. Jirkov 52 17,91JN
12
0
4
0
0
6
2
0
9
9
8
2
13. Košťálov 50 18,21SM
10
10
2
0
0
7
1
0
2
11
4
3
14. Jílové u Držkova 41 17,88JN
9
9
3
0
9
0
7
0
0
0
0
4
15. Malá Skála 38 18,08JN
5
11
0
4
0
5
6
0
0
0
7
0
16. Tatobity 37 17,71SM-----
12
0
8
10
0
6
1
17. Sychrov 36 17,79MB
2
4
9
2
2
3
0
0
5
1
1
7
18. Krásná Ves 31 18,32MB
8
0
0
0
7
10
0
4
-
0
2
0
19. Benešov u Semil 26 18,31SM--
0
0
8
9
4
2
1
2
0
0
20. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,20PB--
12
-
5
-------
21. Mříčná 15 19,28SM
7
3
0
0
0
0
-
0
-
5
0
0
22. Jimlín 8 17,61LN-----------
8
-. Karlinky 8 19,16LI
3
--
5
--------
24. Myštěves 7 19,77HK
4
--
0
3
-------
25. Jirkov B 6 18,93JN------
0
6
0
---
26. Příchovice 5 22,28JN-
5
------
0
---
27. Loukov 4 19,22MB-------
4
--
0
0
-. Velké Hamry 4 19,97JN
0
2
1
0
--
0
1
---
0
29. Jeřmanice 1 21,37LI---
1
0
--
0
----
30. Roprachtice 0 20,29SM-----------
0
-. Kosmonosy B 0 22,49MB--
0
---------
-. Raspenava 0 22,96LI---------
0
--
-. Pěnčín 0 24,18JN--------
0
---
-. Oponešice 0 NPTR
0
-----------
-. Bašnice 0 NPJC-----------
0
-. Velký Třebešov 0 NPNA---------
0
--
-. Dobšín 0 NPMB
0
-----------
-. Břehy 0 NPMB---------
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kr
1
Ve
2
Ko
3

4
Li
5
Sy
6
Hu
7
Bo
8
Ji
9
Dn
10
Ko
11
Be
12
1. Benešov u Semil 105 16,90SM
10
5
10
10
9
10
8
9
9
9
9
7
2. Libuň 69 16,96JC
0
6
0
3
8
5
9
5
8
8
8
9
3. Košťálov 67 16,28SM
2
8
7
9
2
7
1
6
5
0
10
10
4. Borovice 65 16,96MB
9
0
9
2
5
9
7
10
6
0
0
8
5. Krásná Ves 59 17,07MB
0
2
0
7
10
8
10
8
4
7
0
3
6. Malá Skála Béčko 53 17,28JN
5
7
2
4
4
2
6
3
7
6
2
5
7. Jablonec nad Jizerou 43 17,00SM
0
9
6
0
-
0
4
4
10
3
7
0
8. Obrubce 37 17,23MB
0
4
5
8
0
1
5
0
3
0
5
6
9. Bratříkov 33 17,61JN
1
1
8
6
0
6
0
1
2
0
6
2
10. Myštěves 21 17,26HK
8
---
6
--
7
-
0
--
11. Sychrov 18 17,91MB
0
0
1
5
1
4
0
0
1
1
1
4
12. Chrášťany 16 16,69LT
6
--
0
-----
10
--
-. Huť 16 18,64JN
4
0
0
0
0
-
3
-
0
5
3
1
14. Touchovice 11 17,77LN
7
---
0
----
4
--
-. Jeřmanice 11 18,65LI
3
0
3
2
0
3
0
0
----
16. Letohrad Orlice 10 17,38UO-
10
----------
17. Břehy 9 18,40MB
0
-
4
-
3
--
2
-
0
--
18. Vitiněves 7 18,06JC----
7
-------
19. Radimovice 4 19,30LI----------
4
0
-. Loukov 4 22,41MB------
2
0
-
2
0
0
21. Smržovka 3 22,16JN-
3
----------
22. Karlinky 0 21,09LI---
0
--------
-. Smidary 0 22,72HK----------
0
-
-. Zlatá Olešnice 0 29,57JN-
0
----------
-. Příchovice 0 33,46JN-
0
----------
-. Libuň B 0 56,62JC----
0
-------
-. Šumburk nad Desnou 0 NPJN-
0
----------


Celkem se účastnilo:  65 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: