Huť 2019 - Pohár sklářské hutě

Liga: JL
Místo: Huť
Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
Kdy: 14. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Luboš Kundera
Telefon:  602 617 285

Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

areál u požární zbrojnice
e-mail: l.kundera@tfnet.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-hut-10177.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
23Frýdštejn JNMartin Bušek
34Dubenec TUDominik Mikeš
45Jílové u Držkova JNTomáš Palme
56Veselá MBOlda Česák
67Kosmonosy MBAneta Klimová
78Dneboh MBLukáš Danda
89Košťálov SMLenka Poloprutská
910Sychrov MBMichaela Kuntošová
1011Velké Hamry JNMAD Matthew
1112Jirkov JNMíra Berka
1213Dobšín MBFilip Hájek
1314Olešnice SMLukáš Marek
1415Tatobity SMVáclav Matura
1517Malá Skála JNRadek Havelka
1618Krásná Ves MBJan Macoun
1719Břehy MBPetr Zavrtálek
1830Obrubce MBDavid Velát
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zlatá Olešnice JNPetra Černá
22Sychrov BMBMichaela Kuntošová
33Ploukonice SMEliška Bakešová
44Košťálov SMLenka Poloprutská
55Veselá SMEliška Novotná
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Sychrov AMBMichaela Kuntošová
88Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
99Kosmonosy MBAneta Klimová
1010Jeřmanice LIKristýna Matějková
1111Bratříkov JNZuzana Pfeiferová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Malá Skála BéčkoJN16,7717,0017,002019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM17,0216,7417,022017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krásná Ves MB17,1417,0617,142016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Benešov u Semil SM17,2216,7417,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,2817,1317,282016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jablonec nad Jizerou SM17,1517,3417,342017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,3517,0517,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM17,3816,4417,382016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,4017,4517,452018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,2917,4817,482017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK17,2317,5017,502014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Katusice MB17,5817,4217,582018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM17,3817,6117,612019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Borovice MB17,6117,5917,612016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bratříkov JN17,6517,2517,652017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Malá Skála BéčkoJN17,7217,5817,722018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM17,3217,8317,832018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Malá Skála BéčkoJN16,5817,8817,882017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Malá Skála BéčkoJN17,7517,9117,912016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sychrov MB18,0617,9918,062014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB18,0717,9018,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Obrubce MB17,8518,0818,082016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM17,6918,0818,082019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Košťálov SM17,3018,1318,132018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sychrov AMB17,1318,2218,222019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jablonec nad Jizerou SM18,2518,1718,252016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bratříkov JN18,5517,0418,552014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,5617,5518,562019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Sychrov MB18,6318,5518,632017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychrov MB--18,702013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Huť JN18,4718,7718,772018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Benešov u Semil SM--18,882013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Borovice MB18,4819,0719,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Huť JN17,4619,1719,172016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Myštěves HK--19,252013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krásná Ves MB--19,322013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zlatá Olešnice JN18,3519,3619,362019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jeřmanice LI18,1919,3619,362019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ploukonice SM19,4418,6619,442019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sychrov AMB19,8117,8419,812018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Břehy MB--20,022013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Borovice MB--20,102013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kosmonosy MB20,0620,3820,382019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC20,4218,9320,422014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sychrov BMB20,7720,5320,772019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bratříkov JN--20,892013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sychrov MMB18,1620,9820,982017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC--22,062013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Huť JN--22,352013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kosmonosy MB22,3719,8822,372018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Loukov MB22,4622,2222,462016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Pěnčín LI--26,762013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN26,9226,7026,922014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bratříkov JN27,3226,6427,322018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Košťálov SM29,0228,7829,022016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov MB29,9429,0829,942016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Bratříkov JN33,0031,7533,002019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jeřmanice LI33,9428,8533,942018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI--35,432013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bratříkov JN37,6037,3637,602016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Krásná Ves MB43,2243,0443,222017/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Malá Skála BéčkoJN--NP2013/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jeřmanice LINPNPNP2016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sychrov BMBNPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/06/30 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2008/06/28 Huť, JN, O pohár sklářské hutě
JL
2010/09/26 Huť, -, O POHÁR SKLÁŘSKÉ HUTĚ
JL
2013/06/01 Huť, hasičský areál, Pohár sklářské hutě
JL
2014/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2015/06/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2016/07/02 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2017/08/27 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže