Liga: | Šumavská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 09. 04. 2016 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Domažlice |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Železný hasič
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plánice Roman Kohout | KT | 76,40 | - | - | |
2. | Nebílovy Zbyněk Myslivec | PJ | 82,20 | - | - | |
3. | Díly Pavel Kouřík | DO | 82,62 | - | - | |
4. | Česká Kubice Antonín Rendl | DO | 83,26 | - | - | |
5. | Koloveč Jaroslav Klička | DO | 83,48 | - | - | |
6. | Kvasetice Ondřej Klíma | KT | 83,96 | - | - | |
7. | Králův Dvůr Dušan Plodr | BE | 86,45 | - | - | |
8. | Pařezov Lukáš Macht | DO | 87,66 | - | - | |
9. | Díly Patrik Kouřík | DO | 90,67 | - | - | |
10. | Postřekov Robin Knopf | DO | 91,55 | - | - | |
11. | Plánice Lukáš Plánička | KT | 93,55 | - | - | |
12. | Uhelná Příbram Ladislav Vobejda | HB | 95,53 | - | - | |
13. | Kvasetice Pavel Ballý | KT | 95,85 | - | - | |
14. | Příšovice Petr Uher | LI | 96,52 | - | - | |
15. | Čeminy Stanislav Valenta | PS | 97,74 | - | - | |
16. | Cítoliby Robin Bureš | LN | 98,26 | - | - | |
17. | Zahorčice Petr Kollross | KT | 98,88 | - | - | |
18. | Pocinovice Petr Formánek | DO | 98,92 | - | - | |
19. | Díly Václav Buršík | DO | 100,81 | - | - | |
20. | - Edig Amberger Gleissenberg | - | 100,96 | - | - | |
21. | Mračnice Viktor Bosák | DO | 101,38 | - | - | |
22. | Turkovice Josef Brabec | PH | 101,48 | - | - | |
23. | Hrad Nečtiny Karel Zapletal | PS | 102,09 | - | - | |
24. | Tlumačov Jakub Kulhánek | ZL | 102,18 | - | - | |
25. | Příšovice Dominik Rauner | LI | 102,36 | - | - | |
26. | Česká Kubice Martin Šindelář | DO | 102,88 | - | - | |
27. | Česká Kubice Ondřej Blažek | DO | 104,62 | - | - | |
28. | Stanětice Josef Hoffmann | DO | 104,74 | - | - | |
29. | Postřekov Petr Anderle | DO | 105,18 | - | - | |
30. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal Jungmann | DO | 105,46 | - | - | |
31. | Štítary Petr Bajer | DO | 105,49 | - | - | |
32. | Brandov Lukáš Mooz | MO | 106,16 | - | - | |
33. | - Hans Schmidt Gleissenberg | - | 107,00 | - | - | |
34. | Zahorčice Pavel Kollross | KT | 107,59 | - | - | |
35. | - Thomas Greil Gleissenberg | - | 108,19 | - | - | |
36. | Bdeněves Jiří Pešta | PS | 108,37 | - | - | |
37. | Nýřany Marek Štěpánek | PS | 108,51 | - | - | |
38. | Rynholec Vašek Tůma | RA | 109,61 | - | - | |
39. | Zlatá Koruna Tomáš Melner | CK | 110,05 | - | - | |
40. | Čižice Pavel Hauer | PJ | 110,21 | - | - | |
41. | Kdyně Václav Milfort | DO | 110,50 | - | - | |
42. | Pelechy Josef Váchal | DO | 110,93 | - | - | |
43. | Dolní Folmava Ondřej Bolovanský | DO | 112,92 | - | - | |
44. | Koloveč Lukáš Krechler | DO | 113,01 | - | - | |
45. | Příšovice Lukáš Racek | LI | 113,56 | - | - | |
46. | - Simon Decker Döfering | - | 113,88 | - | - | |
47. | Zahorčice Daniel Hudský | KT | 113,91 | - | - | |
48. | Štítary Jakub Hasenöhrl | DO | 115,32 | - | - | |
49. | Nebílovy Jakub Komorous | PJ | 115,73 | - | - | |
50. | Postřekov Jan Kreuz | DO | 116,22 | - | - | |
51. | Mnichovice Leoš Gurniok | BN | 118,20 | - | - | |
52. | Stanětice Daniel Kněz | DO | 118,65 | - | - | |
53. | Bořice Jakub Řehák | DO | 119,14 | - | - | |
54. | Srbice Petr Svoboda | DO | 119,22 | - | - | |
55. | Česká Kubice Lukáš Höfler | DO | 119,37 | - | - | |
56. | Zlatá Koruna Antonín Haniš | CK | 120,61 | - | - | |
57. | Meclov Miroslav Žáček | DO | 120,85 | - | - | |
58. | Stanětice Josef Váchal | DO | 121,28 | - | - | |
59. | Hostouň Karel Šíma | DO | 121,40 | - | - | |
60. | Štítary Miroslav Malý | DO | 121,80 | - | - | |
61. | Rynholec Adam Šeba | RA | 122,21 | - | - | |
62. | Radkovice u Budče Petr Štěpán | TR | 122,57 | - | - | |
63. | Králův Dvůr Jaroslav Kocourek | BE | 123,49 | - | - | |
64. | Bdeněves Michal Vojáček | PS | 123,79 | - | - | |
65. | - Daniel Baier Schonthal | - | 125,82 | - | - | |
66. | Bdeněves Dan Stach | PS | 125,94 | - | - | |
67. | Hrad Nečtiny Vojtěch Pešta | PS | 125,95 | - | - | |
68. | Rynholec Radek Jungmann | RA | 127,23 | - | - | |
69. | Nýřany Vít Novák | PS | 128,07 | - | - | |
70. | Malechov Václav Voráček | KT | 128,57 | - | - | |
71. | Plánice Václav Babůrek | KT | 128,62 | - | - | |
72. | Tlumačov Jakub Přibyl | ZL | 129,12 | - | - | |
73. | Rynholec Jan Kaválek | RA | 129,67 | - | - | |
74. | Spůle Stanislav Fletter | KT | 130,14 | - | - | |
75. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Miloš Černohorský | DO | 132,54 | - | - | |
76. | Zlatá Koruna Jakub Hopman | CK | 135,18 | - | - | |
77. | Boršov Antonín Pácha | JI | 137,38 | - | - | |
78. | Spůle František Braunfuchs | KT | 137,48 | - | - | |
79. | Volšovy Matyáš Bernard | KT | 138,29 | - | - | |
80. | - Markus Steinwagner Döfering | - | 143,29 | - | - | |
81. | Kdyně Luděk Mlnařík | DO | 144,69 | - | - | |
82. | Tlumačov Jiří Ticháček | ZL | 145,78 | - | - | |
83. | Kdyně Tomáš Klička | DO | 148,88 | - | - | |
84. | Králův Dvůr Rudolf Bretschneider | BE | 151,42 | - | - | |
85. | Pocinovice Aleše Franěk | DO | 154,73 | - | - | |
86. | Boršov Jan Mašek | JI | 156,62 | - | - | |
87. | Malechov Martin Matěj | KT | 165,23 | - | - | |
88. | Uhelná Příbram Jindřich Cvačka | HB | 187,90 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře