Chlum 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 12. 08. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,05 16,05 15,77
2.  Oponešice TR 16,06 15,74 16,06
3.  Velké Hoštice OP 16,30 16,00 16,30
4.  Renmotor Jinolice JC 16,56 16,56 15,70
5.  Mladoňovice TR 16,59 16,59 15,76
6.  Radostín nad Oslavou ZR 16,75 16,75 16,71
7.  Krotějov TA 16,77 16,77 16,40
8.  Lavičky ZR 16,84 16,84 16,63
9.  Šipoun PT 16,98 16,63 16,98
10.  Hlubyně PB 17,05 16,53 17,05
11.  Krasonice JI 17,06 15,97 17,06
12.  Moravany PA 17,08 16,90 17,08
13.  Bašnice JC 17,09 16,61 17,09
14.  Bohdalín PE 17,27 17,27 16,23
15.  Jaronice CB 17,38 17,17 17,38
16.  Olešná HB 17,39 16,69 17,39
17.  Vlkovice CB 17,40 17,40 17,07
18.  Netřebice CK 17,42 17,42 17,02
19.  Čikov TR 17,45 17,45 16,81
20.  Chlum B CK 17,69 17,32 17,69
21.  Petrovice B TR 17,79 17,79 17,56
22.  Strmilov JH 18,07 17,75 18,07
23.  Zlatá Olešnice JN 18,13 17,07 18,13
24.  Krč PI 18,27 17,00 18,27
25.  Holašovice CB 18,28 18,28 17,27
26.  Ledenice CB 18,76 18,71 18,76
27.  Soběnov CK 18,78 16,70 18,78
28.  Plumlov PV 19,08 17,00 19,08
29.  Nevcehle JI 19,78 17,12 19,78
30.  Rybova Lhota TA 20,13 20,13 18,37
31.  Zvíkov CB 22,14 22,14 21,67
32.  Třebín CB 22,90 22,90 19,87
33.  Trnava TR NP NP 15,91
33.  Letohrad - Jeleni UO NP NP NP
33.  Zahorčice ST NP 16,48 40,12
33.  Žirovnice PE NP NP NP
33.  Slavošovice CB NP NP NP
33.  Letohrad - Kunčice B UO NP 15,91 NP
33.  Pšánky HK NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 16,10 16,10 15,96
2.  Skrochovice OP 16,33 16,33 16,30
3.  Dvorce TA 16,52 16,52 15,93
4.  Hrobice Explosia PA 16,68 16,68 16,30
5.  Sloup PZ 16,93 16,93 16,25
6.  Libuň JC 17,03 17,03 16,71
7.  Chlum CK 18,89 18,89 18,85
8.  Hlubyně PB 20,09 20,09 20,06
9.  Hrdějovice CB 21,05 21,05 20,90
10.  Olešná HB 24,35 24,35 21,73
11.  Holubov CK NP 17,81 18,34
11.  Lišov B CB NP 17,66 17,73
11.  Ústrašice TA NP NP NP
11.  Malé Hoštice OP NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0515,7716,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7416,0616,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR15,7916,1516,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,2616,2416,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,2916,2016,292019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP16,0016,3016,302018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,4416,3416,442019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,5615,7016,562018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plumlov PV16,3416,5716,572019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,5915,7616,592018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,5116,6716,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR16,7516,7116,752018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krotějov TA16,7716,4016,772018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,8416,6316,842018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA15,8216,8516,852019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR16,0316,8616,862019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT--16,912018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN--16,922017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice PT16,7816,9616,962016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT16,6316,9816,982018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlubyně PB16,5317,0517,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krasonice JI15,9717,0617,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moravany PA16,9017,0817,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC16,6117,0917,092018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BO17,1016,7217,102019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum BCK--17,122017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,2016,4317,202019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR15,9617,2417,242019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žernovice PT16,8917,2517,252015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 APJ16,8117,2617,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dětkovice VY15,9816,1416,142019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Renmotor Jinolice JC16,2816,3016,302019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Košťálov SM15,8516,6316,632019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Nevcehle JI17,0116,9117,012019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Ledenice CB17,1116,7617,112019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Sloup PZ17,2617,5117,512019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Budišov TR16,6217,5217,522019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Dlouhá Ves RK17,3117,9117,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Nepomuky UO17,1217,9317,932019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Malé Hoštice OP18,1518,3418,342019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Holubov CK18,5617,9918,562019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Hlubyně PB18,6018,4418,602019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Mydlovary CB18,7818,9118,912019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Stará Říše JI19,0816,3619,082019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15. Hrobice Explosia PA19,4918,6419,492019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16. Chlum CK18,6920,1520,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17. Olešná HB18,6020,6620,662019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16 ** 25 12.08.2018 09:20
 Honza Adamec  16 ** 10 09.08.2018 20:50
 Zdeněk Juřík  16 ** 6 12.08.2018 08:07
 Ondřej Zemánek  16 ** 5 11.08.2018 08:30
 Lukáš Brtník  16 ** 4 11.08.2018 08:17
 Radek Staněk  16 ** 2 12.08.2018 09:12
 Tlumič  16 ** 0 12.08.2018 00:22
 Lucie Samková  16 ** 0 30.07.2018 20:15
 Michal Matějíček  16 ** 0 12.08.2018 00:22


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 12.08.2018 09:20
 Lucie Samková  16 ** 0 30.07.2018 20:15
 Ondřej Zemánek  16 ** 0 11.08.2018 08:32
 Radek Staněk  16 ** 0 09.08.2018 09:17
 Michal Matějíček  16 ** 0 12.08.2018 00:21
 Lukáš Brtník  16 ** 0 11.08.2018 08:23
 Tlumič  16 ** 0 29.07.2018 21:48
 Honza Adamec  16 ** 0 09.08.2018 20:50

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hlubyně - Muži

17,05https://youtu.be/3IJpys3gnas Josef Drnek

Hlubyně - Ženy

20,09https://youtu.be/lkbO_BmZL-c Josef Drnek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře