Jeřmanice 2019 - Jeřmanice

Liga: FNC
Místo: Jeřmanice
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Kdy: 01. 06. 2019 21:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 01. 06. 2019 00:01
Začátek tipování:  01. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 01. 06. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Za podpory grantů Libereckého kraje


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jermanice-10121.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Pěnčín JNJosef Císler
33Škodějov SMRoman Dolenský
44Jeřmanice BLIFNC
55Frýdštejn JNMartin Bušek
66Krásná Ves MBJan Macoun
77Dlouhý Most LIFNC
88Příchovice JNRoman Dolenský
99Těpeře JNAdam Vít
1010Krásná Ves BMBJan Macoun
1111Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1212Velké Hamry JNMAD Matthew
1313Karlinky LIPetr Augusta
1415Záskalí LIhasici Bezaskovice
1517Hradčany LITomáš Marvan
1618Odolenovice JNJan Macháček
1719Bystřice JCJan Košťák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Mělník BlataMEDominika Pecháčková
26Ďáblice ABTomáš Marvan
37Zlatá Olešnice JNJan Kupka
48Dalešice JNDavid Beránek
59Břehy MBAnna Jirčáková
610Raspenava LILuboš Roušal
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Škodějov SMRoman Dolenský
22Roztoky u Semil SMFNC
33Raspenava LIFNC
44Dalešice JNDavid Beránek
55Jeřmanice LIFNC
66Hradčany LITomáš Marvan
77Příchovice JNJan Kupka
88Dlouhý Most LIFNC
99Smržovka mužiJNMartin Briestenský
1010Smržovka ženyJNPetra Engelová
1111Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1212Odolenovice JNJan Macháček
1313Těpeře JNAdam Vít
1414Bystřice JCJan Košťák
1515Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1616Příšovice LIRoman Kolomazník
1717Záskalí LIhasici Bezaskovice
1818Dolní Sytová SMJiří Buchar
1920Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Veselá SM15,2115,6215,622014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Lestkov SM15,5916,0916,092014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM15,8416,2616,262014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sloup PZ14,9516,3316,332014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Tatobity SM16,9915,9916,992014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jílové u Držkova JN17,3016,5817,302014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malá Skála JN17,3915,6217,392014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bukovina, Turnov SM17,2017,5717,572014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Příšovice LI17,8217,5617,822014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Ves u Bakova MB18,6518,9218,922014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Janův Důl LI19,8919,9019,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Karlinky DorostLI29,7829,0129,782014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Záskalí LI21,5032,1232,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velké Hamry JN50,3550,9550,952014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Karlinky LINPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hradčany LINP15,76NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Roudný SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Maršovice JNNP15,69NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Czech ( Česko ) Jindřichovice pod Smrkem-27,7024,85NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SMNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Březová LINP17,10NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LINP16,60NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM18,3118,5818,582014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malá Skála AJN19,0817,9019,082014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jeřmanice LI19,6919,2819,692014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krásná Ves MB20,9319,7220,932014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Březová LI21,9020,6221,902014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ24,1223,8924,122014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Záskalí BezáskoviceLI24,9724,1724,972014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice DorostenkyLI26,3225,2626,322014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Karlinky LI36,1735,1436,172014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Malá Skála BJN19,2143,5543,552014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup DorostenkyPZ26,41NPNP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bulovka LI34,5131,98NP2014/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Dlouhý Most, O pohár Obřího sudu
-
2012/09/16 Jeřmanice, Pohár starosty OSH Liberec a O pohár Jeřmanic
-
2013/04/13 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2013/06/08 Jeřmanice, Avis Cup
PKL
2013/06/08 Jeřmanice, O pohár Obřího sudu
FNC
2013/11/09 Jeřmanice- kulturní dům, Celkové vyhodnocení FNC 2013
FNC
2014/04/12 Jeřmanice, Jeřmanický víceboj
-
2014/06/07 Liberec, Jeřmanice, PKL Jeřmanice
PKL
2014/06/07 ZŠ Dobiášova, Jeřmanice, Velká cena PlanSecuru
FNC
2015/09/05 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2015/10/03 Jeřmanice, Jeřmanická Alej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2016/07/30 Jeřmanice, 8. kolo Jeřmanice
FNC
2017/06/03 Jeřmanice, Jeřmanická álej 2017
PKL
2017/06/03 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2018/06/02 Jeřmanice, Jeřmanická álej
PKL
2018/06/02 Jeřmanice, FNC Jeřmanice
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže