6. kolo Jizerské ligy 2014 v Borovicích

Vydáno dne 29. 06. 2014 (3551 x přečteno)

V sobotu 28. června započalo hemžení  "16"  na Borovickém poháru.

Na 6. kolo Jizerské ligy do Borovic přijelo 19 týmů mužů a 10 družstev žen.

V kategorii mužů s přehledem vyhráli muži z Renmotoru Jinolic s časem 16,50 (Zdeněk Dvořák). Jinolický levý proudař Vojta Kratochvíl se stal proudařem dne za čas 16,47. Druhé místo brali Pšánky B s výsledným časem 17,43 Michal Dvořák (LP 16,85 Jakub Doskočil). Třetí místo si vybojovalo družstvo z Jirkova s časem 17,65 (PP 16,99). Ještě jedna "16" byla viděna v podání PP z Kosmonos - 16,76 Petr Bárta.

Kategorie žen měla vítězky v podobě Benešova u Semil s časem 17,29 Anna Antonyová (PP 17,07 Kateřina Krejčová). Stříbrné medaile získaly hasičky z Myštěvse za čas 17,81 (Veronika Borůvková). Myštěveská Olíf Pánková se stala nejrychlejší proudařkou dne s časem 16,62 PP! A třetí místo si odvezly děvčata z Krásné Vsi s časem 17,94 Veronika Kneblová (LP 17,62 Blanka Kuntošová). Další "16" vytvořila Lenka Dvořáková ze Sychrova - PP 16,99.