Dolní Lukavice 2023 (Plzeň-jih)
O pohár, Plamen útok
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport Results |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 05. 2023 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-jih |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Šťáhlavy A | Plzeň-jih | 19,47 | 19,47 | 19,47 | - | |
![]() | 2. | Želčany A | Plzeň-jih | 20,08 | 20,08 | 20,08 | - | |
![]() | 3. | Dnešice A | Plzeň-jih | 21,16 | 21,16 | 21,16 | - | |
![]() | 4. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 21,29 | 21,29 | 21,29 | - | |
![]() | 5. | Nebílovy A | Plzeň-jih | 23,04 | 23,04 | 23,04 | - | |
![]() | 6. | Nepomuky A | Ústí nad Orlicí | 25,33 | 25,33 | 25,33 | - | |
![]() | 7. | Žákava A | Plzeň-jih | 26,74 | 26,74 | 26,74 | - | |
![]() | 8. | Chlum B | Plzeň-jih | 27,83 | - | - | - | |
![]() | 9. | Blovice A | Plzeň-jih | 31,59 | 31,59 | 31,59 | - | |
![]() | 10. | Chlum A | Plzeň-jih | 64,85 | 64,85 | 64,85 | - | |
![]() | 11. | Šťáhlavy B | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 11. | Chlumčany A | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 11. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Žákava A | Plzeň-jih | 19,94 | 19,94 | 19,94 | - | |
![]() | 2. | Želčany A | Plzeň-jih | 21,57 | 21,57 | 21,57 | - | |
![]() | 3. | Nepomuk A | Plzeň-jih | 24,30 | 24,30 | 24,30 | - | |
![]() | 4. | Letkov A | Plzeň-jih | 26,08 | 26,08 | 26,08 | - | |
![]() | 5. | Blovice A | Plzeň-jih | 30,86 | 30,86 | 30,86 | - | |
![]() | 6. | Hořehledy A | Plzeň-jih | 31,56 | 31,56 | 31,56 | - | |
![]() | 7. | Dolní Lukavice A | Plzeň-jih | NP | 64,06 | 64,06 | - | |
![]() | 7. | Chlumčany A | Plzeň-jih | NP | 33,24 | 33,24 | - | |
![]() | 7. | Dolní Lukavice B | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 17,90 | 17,90 | 17,90 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Želčany | Plzeň-jih | 18,45 | 18,45 | 18,45 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 19,34 | 19,34 | 19,34 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Šťáhlavy | Plzeň-jih | 19,47 | 19,47 | 19,47 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Žákava | Plzeň-jih | 19,68 | 19,68 | 19,68 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Želčany | Plzeň-jih | 20,08 | 20,08 | 20,08 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Chlumčany | Plzeň-jih | 20,08 | 20,08 | 20,08 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Želčany | Plzeň-jih | 20,84 | 20,84 | 20,84 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Blovice | Plzeň-jih | 20,86 | 20,86 | 20,86 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 20,98 | 20,98 | 20,98 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Dnešice | Plzeň-jih | 20,99 | 20,99 | 20,99 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Dnešice | Plzeň-jih | 21,16 | 21,16 | 21,16 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Hořehledy | Plzeň-jih | 21,29 | 21,29 | 21,29 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 21,75 | 21,75 | 21,75 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Chlumčany | Plzeň-jih | 21,88 | 21,88 | 21,88 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Blovice | Plzeň-jih | 22,04 | 22,04 | 22,04 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Nebílovy | Plzeň-jih | 23,04 | 23,04 | 23,04 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Hořehledy | Plzeň-jih | 23,37 | 23,37 | 23,37 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Radochovy | Plzeň-jih | 24,15 | 24,15 | 24,15 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Nepomuk | Plzeň-jih | 24,73 | 24,73 | 24,73 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Žákava | Plzeň-jih | 24,79 | 24,79 | 24,79 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 24,87 | 24,87 | 24,87 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Nebílovy | Plzeň-jih | 24,91 | 24,91 | 24,91 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Dnešice | Plzeň-jih | 25,30 | 25,30 | 25,30 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 25,33 | 25,33 | 25,33 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Číčov | Plzeň-jih | 25,36 | 25,36 | 25,36 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 25,41 | 25,41 | 25,41 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Dnešice | Plzeň-jih | 25,43 | 25,43 | 25,43 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Želčany | Plzeň-jih | 25,88 | 25,88 | 25,88 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Žákava | Plzeň-jih | 26,74 | 26,74 | 26,74 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letkov | Plzeň-jih | 18,85 | 18,85 | 18,85 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 18,90 | 18,90 | 18,90 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Želčany | Plzeň-jih | 18,96 | 18,96 | 18,96 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Žákava | Plzeň-jih | 19,16 | 19,16 | 19,16 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Žákava | Plzeň-jih | 19,94 | 19,94 | 19,94 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Želčany | Plzeň-jih | 20,03 | 20,03 | 20,03 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Hořehledy | Plzeň-jih | 20,05 | 20,05 | 20,05 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 20,32 | 20,32 | 20,32 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 20,33 | 20,33 | 20,33 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Žákava | Plzeň-jih | 20,43 | 20,43 | 20,43 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Letiny | Plzeň-jih | 20,72 | 20,72 | 20,72 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 20,79 | 20,79 | 20,79 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Želčany | Plzeň-jih | 21,57 | 21,57 | 21,57 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Želčany | Plzeň-jih | 22,38 | 22,38 | 22,38 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Chlumčany | Plzeň-jih | 22,72 | 22,72 | 22,72 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Nepomuk | Plzeň-jih | 23,52 | 23,52 | 23,52 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Nepomuk | Plzeň-jih | 23,62 | 23,62 | 23,62 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 23,77 | 23,77 | 23,77 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Chlumčany | Plzeň-jih | 23,80 | 23,80 | 23,80 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Žákava | Plzeň-jih | 24,30 | 24,30 | 24,30 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Nepomuk | Plzeň-jih | 24,30 | 24,30 | 24,30 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Blovice | Plzeň-jih | 24,61 | 24,61 | 24,61 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Letkov | Plzeň-jih | 26,08 | 26,08 | 26,08 | 2023/05/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 26,31 | 26,31 | 26,31 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | 27,85 | 27,85 | 27,85 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Chlumčany | Plzeň-jih | 28,08 | 28,08 | 28,08 | 2022/09/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Radochovy | Plzeň-jih | 28,23 | 28,23 | 28,23 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Čižice | Plzeň-jih | 28,91 | 28,91 | 28,91 | 2025/05/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Dnešice | Plzeň-jih | 28,91 | 28,91 | 28,91 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Dolní Lukavice | Plzeň-jih | 30,28 | 30,28 | 30,28 | 2024/05/18 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/30 | Dolní Lukavice, O pohár, požární útok CTIF | |
| 2026/05/30 | Dolní Lukavice, O pohár, Plamen útok | |
| 2025/05/25 | Dolní Lukavice, O pohár, požární útok CTIF | |
| 2025/05/25 | Dolní Lukavice, O pohár, Plamen útok | |
| 2025/05/25 | Dolní Lukavice, O pohár, Požární útok CTIF | |
| 2024/05/18 | Dolní Lukavice, O pohár, Plamen útok | |
| 2024/05/18 | Dolní Lukavice, O pohár, Požární útok CTIF | |
| 2023/05/13 | Dolní Lukavice, O pohár, Plamen útok | |
| 2023/05/13 | Dolní Lukavice, O pohár, Požární útok CTIF | |
| 2022/09/17 | Dolní Lukavice, O pohár, Plamen útok | |
| 2022/09/17 | Dolní Lukavice, O pohár, Požární útok CTIF | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















