Srbice, za hasičárnou 2023 (Domažlice)
V. kolo CHLMH
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Chodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 09. 2023 09:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Aneta Královcová |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Srbice | Domažlice | 18,07 | 18,07 | 37,20 | 19,13 | |
![]() | 2. | Dolní Folmava | Domažlice | 20,44 | 38,16 | 20,44 | 17,72 | |
![]() | 3. | Milavče | Domažlice | 20,90 | 20,90 | 21,10 | 0,20 | |
![]() | 4. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 21,08 | 21,08 | 37,80 | 16,72 | |
![]() | 5. | Petrovice | Domažlice | 24,86 | NP | 24,86 | 95,14 | |
![]() | 6. | Pocinovice | Domažlice | 29,19 | 49,93 | 29,19 | 20,74 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Srbice | Domažlice | 20,56 | 22,49 | 20,56 | 1,93 | |
![]() | 2. | Milavče | Domažlice | 20,62 | 20,62 | 20,76 | 0,14 | |
![]() | 3. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 21,80 | 21,80 | 24,38 | 2,58 | |
![]() | 4. | Dolní Folmava | Domažlice | 24,01 | 26,74 | 24,01 | 2,73 | |
![]() | 5. | Chodov | Domažlice | 26,61 | 27,00 | 26,61 | 0,39 | |
![]() | 6. | Sedlice | Domažlice | 26,91 | 26,91 | 28,31 | 1,40 | |
![]() | 7. | Srbice B | Domažlice | 30,22 | 51,23 | 30,22 | 21,01 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srbice | Domažlice | 18,07 | 37,20 | 18,07 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dolní Folmava | Domažlice | 38,16 | 20,44 | 20,44 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Milavče | Domažlice | 20,90 | 21,10 | 20,90 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 21,08 | 37,80 | 21,08 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Petrovice | Domažlice | NP | 24,86 | 24,86 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Srbice | Domažlice | 25,65 | 26,34 | 25,65 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Pocinovice | Domažlice | 28,63 | 26,07 | 26,07 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 27,89 | 30,19 | 27,89 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Pocinovice | Domažlice | 49,93 | 29,19 | 29,19 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Milavče | Domažlice | 37,84 | 30,11 | 30,11 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Horšovský Týn | Domažlice | 3,43 | 32,26 | 32,26 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Sedlice | Domažlice | 49,55 | 40,84 | 40,84 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Horšovský Týn | Domažlice | 62,01 | 42,76 | 42,76 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Ves Touškov | Plzeň-jih | 51,45 | NP | 51,45 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Srbice | Domažlice | 22,49 | 20,56 | 20,56 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Milavče | Domažlice | 20,62 | 20,76 | 20,62 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | 21,80 | 24,38 | 21,80 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dolní Folmava | Domažlice | 26,74 | 24,01 | 24,01 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Chodov | Domažlice | 27,00 | 26,61 | 26,61 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Milavče | Domažlice | 26,84 | 31,09 | 26,84 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Sedlice | Domažlice | 26,91 | 28,31 | 26,91 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Srbice | Domažlice | 29,79 | 40,44 | 29,79 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Srbice | Domažlice | 29,79 | 35,21 | 29,79 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Srbice | Domažlice | 51,23 | 30,22 | 30,22 | 2023/09/02 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Sedlice | Domažlice | 32,75 | 45,98 | 32,75 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Staňkov I | Domažlice | 61,24 | 39,94 | 39,94 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Klenčí pod Čerchovem | Domažlice | NP | 53,98 | 53,98 | 2024/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/09/05 | Srbice, O pohár HOŘINY | |
| 2025/09/06 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2025/08/30 | Srbice - za hasičárnou, IV. kolo CHLMH | |
| 2024/09/07 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2024/08/31 | Srbice- za hasičárnou, IV. kolo CHLMH | |
| 2023/09/09 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2023/09/02 | Srbice, za hasičárnou, V. kolo CHLMH | |
| 2022/09/10 | Srbice, O putovní pohár Václava Procházky | |
| 2022/09/04 | Srbice, dětská hasičská soutěž v požárním útoku | |
| 2021/09/11 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2020/09/12 | Srbice, O putovní pohár Václava Procházky | |
| 2019/09/14 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2018/09/15 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2017/09/16 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2016/09/17 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| 2015/08/15 | Srbice, O pohár Hořiny | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















