Horní Poříčí 2023 (Strakonice)
O pohár starosty obce Horní Poříčí
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 08. 2023 09:00 |
| Kontakt: | Martin Kantner |
| Telefon: | 737382733 |
| Okres: | Strakonice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Martin Kantner |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov A | Prachatice | 15,78 | - | - | - |
|
![]() | 2. | Horní Poříčí | Strakonice | 16,14 | - | - | - |
|
![]() | 3. | Vacov | Prachatice | 16,51 | - | - | - |
|
![]() | 4. | Střelské Hoštice | Strakonice | 20,27 | - | - | - |
|
![]() | 5. | Dřešín | Strakonice | 23,57 | - | - | - |
|
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov B | Prachatice | 16,99 | - | - | - |
|
![]() | 2. | Vacov | Prachatice | 17,69 | - | - | - |
|
![]() | 3. | Střelské Hoštice | Strakonice | 18,02 | - | - | - |
|
![]() | 4. | Katovice | Strakonice | 21,48 | - | - | - |
|
![]() | 5. | Dolany | Prachatice | 21,61 | - | - | - |
|
![]() | 6. | Budilov A | Prachatice | 30,93 | - | - | - |
|
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Střelské Hoštice | Strakonice | 44,22 | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dřešín | Strakonice | - | - | 23,35 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 26,95 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | - | - | 27,91 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Volenice | Strakonice | - | - | 36,93 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Katovice | Strakonice | - | - | 40,33 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 44,22 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Sudoměř | Strakonice | - | - | 52,11 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budilov | Prachatice | - | - | 15,78 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Budilov | Prachatice | - | - | 16,03 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 16,14 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | - | - | 16,29 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | - | - | 16,37 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 16,37 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | - | - | 16,51 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,48 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 19,78 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Katovice | Strakonice | - | - | 20,13 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 20,27 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 22,03 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Dřešín | Strakonice | - | - | 23,57 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Zdíkov | Prachatice | - | - | 24,29 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Žihobce | Klatovy | - | - | 24,80 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 34,54 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Žihobce | Klatovy | - | - | 40,96 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budilov | Prachatice | - | - | 16,11 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Budilov | Prachatice | - | - | 16,34 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Budilov | Prachatice | - | - | 16,99 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov | Prachatice | - | - | 17,69 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Volenice | Strakonice | - | - | 17,83 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 18,02 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,27 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Vacov | Prachatice | - | - | 19,54 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Budilov | Prachatice | - | - | 20,08 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Volenice | Strakonice | - | - | 20,22 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | - | - | 20,36 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 20,59 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Katovice | Strakonice | - | - | 21,48 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Dolany | Prachatice | - | - | 21,61 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Žihobce | Klatovy | - | - | 22,03 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Sudoměř | Strakonice | - | - | 25,46 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Katovice | Strakonice | - | - | 25,74 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Žihobce | Klatovy | - | - | 27,47 | 2025/08/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Budilov | Prachatice | - | - | 30,93 | 2023/08/19 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Střelské Hoštice | Strakonice | - | - | 31,44 | 2024/08/17 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/08/15 | Horní Poříčí, !!!!!! SOUTĚŽ ZRUŠENA, REZERVACE UKONČENA !!!! | |
| 2025/08/16 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce | |
| 2024/08/17 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce - kategorie dětí | |
| 2023/08/19 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí | |
| 2022/08/13 | Horní Poříčí - děti, O pohár starosty obce - ŠHL - Děti - 2022 | |
| 2020/08/15 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí | |
| 2019/08/10 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí | |
| 2018/08/18 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí | |
| 2017/08/19 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















