Benešova Hora 2023 (Prachatice)
Memoriál Václava Maurice
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | https://hasicibenesovahora.webnode.cz/ |
| Kdy: | 29. 07. 2023 20:00 |
| Kontakt: | Vladimír Jírovec |
| Telefon: | 776602635 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Vladimír Jírovec |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Senetářov A | Blansko | 13,64 | 13,37 | 13,64 | 0,27 | |
![]() | 2. | Senetářov B | Blansko | 14,84 | 14,84 | 14,41 | 0,43 | |
![]() | 3. | Přídolí | Český Krumlov | 15,63 | 15,17 | 15,63 | 0,46 | |
![]() | 4. | Střelské Hoštice | Strakonice | 18,47 | 17,87 | 18,47 | 0,60 | |
![]() | 5. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,57 | 18,00 | 18,57 | 0,57 | |
![]() | 6. | Dolní Bukovsko A | České Budějovice | 18,75 | 17,99 | 18,75 | 0,76 | |
![]() | 7. | Vacov | Prachatice | 20,88 | 18,35 | 20,88 | 2,53 | |
![]() | 8. | Dřešín | Strakonice | 21,44 | 13,08 | 21,44 | 8,36 | |
![]() | 9. | Malonty | Český Krumlov | 27,30 | 27,30 | 26,74 | 0,56 | |
![]() | 10. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | MS | MS | MS | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Černín | Znojmo | 18,25 | 18,10 | 18,25 | 0,15 | |
![]() | 2. | Vacov | Prachatice | 19,85 | 18,68 | 19,85 | 1,17 | |
![]() | 3. | Budilov B | Prachatice | 21,03 | 18,89 | 21,03 | 2,14 | |
![]() | 4. | Střelské Hoštice A | Strakonice | 22,32 | 21,13 | 22,32 | 1,19 | |
![]() | 5. | Dolní Bukovsko B | České Budějovice | 22,33 | 21,40 | 22,33 | 0,93 | |
![]() | 6. | Přečín | Prachatice | 23,44 | 22,76 | 23,44 | 0,68 | |
![]() | 7. | Žihobce | Klatovy | 23,70 | 23,13 | 23,70 | 0,57 | |
![]() | 8. | Střelské Hoštice B | Strakonice | 32,50 | 32,50 | 31,97 | 0,53 | |
![]() | 9. | Dolní Bukovsko A | České Budějovice | 37,77 | 36,78 | 37,77 | 0,99 | |
![]() | 10. | Přídolí | Český Krumlov | 48,14 | 48,14 | 47,46 | 0,68 | |
![]() | 11. | Žihobce B | Klatovy | MS | MS | MS | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 27,86 | 26,45 | 27,86 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dolany | Prachatice | - | - | 29,17 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 29,54 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Katovice | Strakonice | 29,22 | 29,84 | 29,84 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | Prachatice | - | - | 31,30 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 31,92 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 34,82 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Vacov | Prachatice | 37,40 | 37,32 | 37,40 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Vacov | Prachatice | 36,18 | 37,81 | 37,81 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 41,31 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Volenice | Strakonice | 50,38 | 47,92 | 50,38 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 54,58 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 12,90 | 13,06 | 13,06 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Senetářov | Blansko | 13,04 | 13,14 | 13,14 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Senetářov | Blansko | 13,37 | 13,64 | 13,64 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | - | - | 14,50 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Senetářov | Blansko | 14,84 | 14,41 | 14,84 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Senetářov | Blansko | 15,37 | 15,13 | 15,37 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Jáma | Prachatice | - | - | 15,50 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Senetářov | Blansko | - | - | 15,52 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Přídolí | Český Krumlov | 15,17 | 15,63 | 15,63 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Budilov | Prachatice | 15,97 | 16,41 | 16,41 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 15,72 | 16,82 | 16,82 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Senetářov | Blansko | 16,85 | 16,61 | 16,85 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | 17,03 | 16,58 | 17,03 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Zdíkov | Prachatice | 17,09 | 16,97 | 17,09 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Drahonice | Strakonice | 17,26 | 17,55 | 17,55 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Nižná Šuňava | Poprad | 17,62 | 17,04 | 17,62 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,63 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Šipoun | Prachatice | - | - | 17,87 | 2009/08/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Benešov nad Černou | Český Krumlov | - | - | 17,94 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Lipovec | Blansko | - | - | 17,99 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,02 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Vacov | Prachatice | - | - | 18,07 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Zliv | České Budějovice | - | - | 18,21 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Střelské Hoštice | Strakonice | 17,87 | 18,47 | 18,47 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,00 | 18,57 | 18,57 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 17,99 | 18,75 | 18,75 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Besednice | Český Krumlov | 18,24 | 18,79 | 18,79 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Vacov | Prachatice | 18,12 | 18,88 | 18,88 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Výškovice | Prachatice | - | - | 19,02 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Horní Poříčí | Strakonice | 18,88 | 19,14 | 19,14 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Senetářov | Blansko | 15,34 | 15,63 | 15,63 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 15,65 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Budilov | Prachatice | 17,13 | 17,27 | 17,27 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Černín | Znojmo | 18,10 | 18,25 | 18,25 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Jáma | Prachatice | - | - | 18,81 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Senetářov | Blansko | - | - | 19,26 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 19,37 | 18,54 | 19,37 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Senetářov | Blansko | 19,27 | 19,42 | 19,42 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Senetářov | Blansko | 18,48 | 19,50 | 19,50 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Žihobce | Klatovy | 19,11 | 19,61 | 19,61 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 15,07 | 19,81 | 19,81 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | 18,68 | 19,85 | 19,85 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | Prachatice | - | - | 19,89 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Černín | Znojmo | 19,99 | 15,83 | 19,99 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 20,01 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Budilov | Prachatice | 20,13 | 18,10 | 20,13 | 2024/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov | Prachatice | 19,20 | 20,16 | 20,16 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | - | - | 20,53 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Senetářov | Blansko | - | - | 20,85 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Budilov | Prachatice | 18,89 | 21,03 | 21,03 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Katovice | Strakonice | 21,10 | 20,54 | 21,10 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Volenice | Strakonice | 21,17 | 16,43 | 21,17 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Čkyně | Prachatice | - | - | 21,66 | 2010/07/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Volenice | Strakonice | 20,38 | 21,67 | 21,67 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Senetářov | Blansko | 17,79 | 22,21 | 22,21 | 2026/07/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Střelské Hoštice | Strakonice | 21,13 | 22,32 | 22,32 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dolní Bukovsko | České Budějovice | 21,40 | 22,33 | 22,33 | 2023/07/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Vacov | Prachatice | 22,40 | 20,87 | 22,40 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Vacov | Prachatice | - | - | 22,86 | 2013/07/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Senetářov | Blansko | 22,99 | 21,73 | 22,99 | 2025/07/26 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















