Výsledky ročníku 2024 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ko 1 | Ra 2 | Be 3 | Li 4 | Sy 5 | Kr 6 | Pě 7 | Du 8 | Ma 9 | Dn 10 | Ji 11 | Ta 12 | Ko 13 | Be 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Renmotor Jinolice | 26 | 16,87 | JC | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Březová | 26 | 17,02 | LI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
3. | Tatobity | 22 | 16,98 | SM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
4. | Dneboh | 21 | 17,12 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
5. | Dobšín Kamenice | 18 | 17,56 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
6. | Dubenec | 16 | 17,37 | TU | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
7. | Olešnice | 15 | 16,86 | SM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
8. | Obrubce | 12 | 17,23 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Drahňovice | 12 | 17,63 | BN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Velichovky | 12 | 18,09 | NA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
11. | Třebnouševes | 11 | 17,23 | JC | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
12. | Rašín | 10 | 18,00 | JC | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
13. | Krásná Ves | 9 | 17,50 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
14. | Pěnčín | 8 | 18,55 | JN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
15. | Doubrava | 7 | 18,15 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Břehy | 7 | 18,19 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
17. | Ploukonice | 5 | 19,04 | SM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
18. | Jílové u Držkova | 4 | 18,51 | JN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
19. | Horní Měcholupy | 0 | 19,39 | AB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Sychrov | 0 | 19,40 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Bechov | 0 | 19,47 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Sezemice | 0 | 20,11 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Jirkov B | 0 | 20,32 | JN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Kosmonosy dorost | 0 | 28,91 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Radimovice | 0 | 31,16 | LI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ko 1 | Ra 2 | Be 3 | Li 4 | Sy 5 | Kr 6 | Pě 7 | Du 8 | Ma 9 | Dn 10 | Ji 11 | Ta 12 | Ko 13 | Be 14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosmonosy | 17 | 17,65 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
2. | Olešnice | 14 | 17,73 | SM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Ploukonice | 14 | 18,01 | SM | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
4. | Katusice | 13 | 18,15 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
5. | Letohrad - Kunčice C | 10 | 16,40 | UO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Bohuslavice Grizzlymotor | 10 | 17,76 | NA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
7. | Myštěves | 9 | 18,04 | HK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
8. | Malá Skála Béčko | 7 | 18,67 | JN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
9. | Sychrov | 6 | 19,74 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
10. | Jeřice | 4 | 20,67 | JC | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
11. | Krásná Ves | 3 | 19,21 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
12. | Huť | 2 | 19,67 | JN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
13. | Bratříkov | 1 | 26,17 | JN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
14. | Břehy | 0 | 19,75 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Kosmonosy B | 0 | 20,36 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Bukovno | 0 | 26,85 | MB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Radimovice | 0 | 32,34 | LI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Pěnčín | 0 | 36,71 | LI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chlum | 0 | NP | BN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Karlinky | 0 | NP | LI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Slatiny | 0 | NP | JC | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 46 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: